W króliczą norę nieco głębiej czyli przepis na Crowdfunding

Wydawnictwo: Psychoskok
poradniki
Aneta

Ze wstępu: W dobie Internetu wszystkie informacje, których potrzebujemy możemy znaleźć w sieci. Zdarza się, że wyszukiwanie online może być wyzwaniem, bo nie wiemy jak szukać i gdzie szukać. A jeśli już wiemy, spokojnie możemy utonąć w oceanie informacji. Dlatego chcę się z Wami podzielić podstawowymi informacjami i własnym doświadczeniem. Ma być lekko, przyjemnie i bez wysokolotnej literatury...

Ze wstępu:
W dobie Internetu wszystkie informacje, których potrzebujemy możemy znaleźć w sieci. Zdarza się, że wyszukiwanie online może być wyzwaniem, bo nie wiemy jak szukać i gdzie szukać. A jeśli już wiemy, spokojnie możemy utonąć w oceanie informacji. Dlatego chcę się z Wami podzielić podstawowymi informacjami i własnym doświadczeniem. Ma być lekko, przyjemnie i bez wysokolotnej literatury i wcale nie dlatego, że zamierzam być jednostronna, ale zakładam, być może błędnie, że drugą stronę "medalu" i poczucie iż coś może być bardzo ciężkie, pracochłonne w wykonaniu, każdy ma już za sobą.
Ponieważ jest to moja praca puszczam ten "booklet" za niewielką opłatą. Uważam, że warto się dzielić swoimi doświadczeniami z innymi, może komuś się one przydadzą, natomiast nie musi to być sprzedawane za jakąś wielką sumę.
Na ewentualne dodatkowe pytanie a propos tego tekstu bardzo chętnie odpowiem mailowo. Podane poniżej linki są nieaktywne ze względu na formę tekstu. Nadal jednak można je kopiować.
Tekst poniżej oczywiście nie gwarantuje 100% sukcesu, ale mam nadzieję, że ułatwi proces realizacji Waszego celu. Moja praca odnosi się do publikacji, ale zasady do wszystkich projektów są bardzo podobne, jak nie te same.
Przede wszystkim, powodzenia w Waszych przedsięwzięciach i projektach. Jakkolwiek by się to nie skończyło, to warto spełniać swoje marzenia, dążyć do celu, a rezultat może nas miło zaskoczyć.

źródło opisu: Wydawnictwo Psychoskok

źródło okładki: Wydawnictwo Psychoskok

Aneta | 2014-09-26
Przeczytana: 26 września 2014

Szukasz metody sfinansowania swojego projektu? Jak sfinalizować wydanie własnej książki? Na książka na pewno będzie dla Ciebie bardzo pomocna w realizowaniu tego celu!!!!! Polecam

Jula | 2017-03-07

Autorka dzieli się z nami praktycznymi poradami jak znaleźć pieniądze na wydanie książki.

W dzisiejszych czasach gdy coraz więcej osób chce odważyć się, i spróbować przedstawić światu twórczość własną, która niejednokrotnie spędziła masę czasu w szufladzie, książka zdaje się bezcenna.

Do lektury w zasadzie, nie trzeba zachęcać, a tym bardziej tworzyć rozbudowanych reklam, skoro Joanna Piłatowicz mogąca poszczycić się literackim dorobkiem pragnie zdradzić jak to zrobić, możemy być pewni 100% sukcesu.

Wivel | 2017-03-02

No zdziwiło mnie to że ktoś napisał książkę na taki temat , jak sfinansować swoją książkę. Może się przydać.

pilka53 | 2017-03-07

z reguły nie czytuję książek o tematyce s-f ale czasem coś przyciągnie oko, zainteresuje wstęp, okładka i z tą książką tak było. I nie żałuję, S-f w niestandartowym przekazie, zaskakujące,pełne matafor, zmusza do zastanowienia. Polecam

Jolanda | 2017-03-08

Z pewnością przydatna.