Rok 7. Pasterz biednych i bogatych. Fotokronika

Seria: Dzieje Wielkiego Pontyfikatu 1978-2005
Wydawnictwo: Biały Kruk
historyczna

Kolejny tom z „Dziejów Wielkiego Pontyfikatu Jana Pawła II”. Album przedstawia wydarzenia z siódmego roku Pontyfikatu Ojca Świętego – od 16 października 1984 do 16 października 1985. Na zdjęciach znanego fotografa papieskiego Artura Mariego zobaczymy wzruszające chwile z audiencji dla ważnych osobistości ze świata polityki, kultury i sportu oraz dla duchownych, kanonizacji, konsekracji...

Na zdjęciach znanego fotografa papieskiego Artura Mariego zobaczymy wzruszające chwile z audiencji dla ważnych osobistości ze świata polityki, kultury i sportu oraz dla duchownych, kanonizacji, konsekracji biskupów, uroczystości Wielkiego Tygodnia, spotkania z polskimi piłkarzami, pielgrzymek zagranicznych do Afryki, krajów Beneluksu, Lichteinsteinu oraz Ameryki Łacińskiej, a także pielgrzymek do Włoch (m. in. śladami św. Karola Boromeusza). W publikacji znajdują się fragmenty tekstów papieskich: przemówień, homilii, listów. Wartościowy dokument i poruszające świadectwo życia i świętości Jana Pawła II.

źródło opisu: http://www.bialykruk.pl/product.php?cid=0&pid=264

źródło okładki: http://www.bialykruk.pl/product.php?cid=0&pid=264