Ta noc

Cykl: Ta Noc (tom 1)
Wydawnictwo: Amber
One Night: Promissed
Ophelia

Ta Noc uczyniła przyjemność obsesją… Wszedł do kawiarni i Livy nie mogła już oderwać od niego wzroku. Kiedy wyszedł, spostrzegła na serwetce słowa: „Najgorsza kawa, jaką znieważyłem moje usta”. Podpisane M. Czego chce od niej M.? Namiętny i zamknięty w sobie. I tak fascynujący... Lecz za jego drogimi garniturami, szybkimi samochodami i luksusowym apartamentem kryje się jakiś sekret. Livy...

Ta Noc uczyniła przyjemność obsesją…

Wszedł do kawiarni i Livy nie mogła już oderwać od niego wzroku.

Czego chce od niej M.? Namiętny i zamknięty w sobie. I tak fascynujący...

Lecz za jego drogimi garniturami, szybkimi samochodami i luksusowym apartamentem kryje się jakiś sekret. Livy musi wedrzeć się w świat M. To staje się jej obsesją…

źródło opisu: Wydawnictwo Amber, 2014

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl

Jolka | 2017-09-07
Na półkach: Pożyczone, Przeczytane
Przeczytana: 07 września 2017

Chciałam trochę odskoczni od moich ukochanych kryminałów i postanowiłam pożyczyć sobie coś kobiecego."Ta noc"to seria książek o miłości ,ja na razie jestem po przeczytaniu 1 tomu i tak właściwie nie wiem czy sięgnę po kolejne części.
Oczywiście jest On -bogaty,przystojny i Ona -taka szara myszka..Spotykają się przypadkiem a jedna noc uczyniła przyjemność obsesją.Sceny erotyczne są dość pikantne ale napisane z wyczuciem.Jest i przyjaciel homoseksualista..nie wiem czy już gdzieś nie czytałam o takiej kombinacji..Dlatego też książka nie powaliła mnie na nogi,nie ma w niej tego czegoś co by mnie wcisnęło w karty książki,sceny erotyczne to nie wszystko co szukam w takich książkach.

Ranech | 2014-12-21
Na półkach: Przeczytane, 2014, Erotyk, Posiadam
Przeczytana: 24 listopada 2014

Pierwsza część kolejnej serii Jodi Ellen Malpas! Szczerze nie sądziłam, że tak szybko będziemy mieć okazję cieszyć się jej kolejnymi perełkami.
Czytam opinie i widzę "odgrzewany kotlet" itp. Mi to nie przeszkadza, nie spodziewałam się wręcz niczego innego, co wcale nie znaczy, że źle bawiłam się przy tej książce. Prosta, szybka, nieskomplikowana. Takich historii także potrzebujemy! Wręcz za szybko się skończyła, niestety.
Czekam na kolejne części, myślę, że pokocham tą serię tak samo jak poprzednią -"Ten mężczyzna".

Seria "Ta noc":
6. Ta Noc. Finał

Kasiek | 2014-11-03
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 03 listopada 2014

Bardzo wciągająca i elektryzująca książka. Napisana w takim samym tonie jak seria "Ten mężczyzna", za którą przepadam. Bohaterowie są wyraźnie określeni i jak to często bywa w tego typu książkach, on jest tajemniczy i przystojny, a ona piękna i naiwna. Fabuła jest zwięzła, akcja toczy się szybko, a wszystko jest poprzeplatane zmysłowymi scenami erotycznymi. Szkoda tylko, że książka jest taka krótka, już nie mogę doczekać się następnej części.

Miriam Fraser | 2014-12-09
Na półkach: Przeczytane, E-book
Przeczytana: 09 grudnia 2014

To moje kolejne spotkanie z twórczością tej autorki i stwierdzam, że książka jest podobnej jakości co cykl "Ten mężczyzna".
Bohaterowie i ich zachowania czasem mnie irytowały. Pisarka miała pomysłowy pomysł, lecz i tak powieść jest schematyczna.
Książka jest dość krótka, szybko się ją czyta. Przy zakończeniu autorka rewelacji nie zrobiła i tak naprawdę niezbyt zachęciła mnie do tego by sięgnąć po kolejny tom. Hmm... ale pewnie i tak przeczytam kolejną część ;)

eMMali | 2015-01-25
Przeczytana: 23 stycznia 2015

Eh no taka sobie, taka sobie. Znów to samo- on bogaty i piękny, ona skromna i niedostępna. Nudzi mnie juz ta monotonia. Naprawdę nie ma juz innych pomysłów na erotyk?? "Scenki" słabe!!!! Przeczytałam do końca, mimo że są dalsze części tej opowieści, ale nie kupię ich, szkoda pieniędzy i czasu.

książek: 1930
Magda | 2014-10-27
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 27 października 2014

Nie powala na kolana. Ale za to wciąga. Dziwny Pan M. i do tego koszmarnie naiwna istota Olivia. Swoją drogą drażniła mnie tak bardzo. Niby już dorosła kobieta, a zachowywała się koszmarnie niedojrzale. Nie wymagałam od niej nie wiadomo czego, ale to, co mówiła, kiedy i do kogo... jej zachowanie... czułam czasami, jakbym czytała o nastolatce wchodzącej dopiero w świat dorosłych.

Ciekawi mnie, co przyniosą kolejne tomy. I chętnie po nie sięgnę. Ale z pewnością nie będę przeżywała daty ich premiery, a już z pewnością nie zakupię ich.

Karolina Jędraszak | 2014-11-25

Książka z pewnością dla fanek serii Grey'a ;)
Pozycja podobała mi się choć rozchwiała mnie emocjonalnie. Nie do końca potrafiłam się odnaleźć w tej scenerii.
Jestem osobą o dość silnym charakterze i zwykle wkurzają mnie faceci, wysyłający sprzeczne sygnały. Na miejscu bohaterki pewnie zasadziłabym mu kopa w tyłek i "krzyżyk na drogę". Nie przeszkadzało mi to jednak na tyle by wpłynąć na całkowity odbiór.
Chciałabym przeczytać kolejną część głównie dlatego by zobaczyć jak nasz "lachociąg" się łamie i już nie mogę się tego doczekać! ;)
Sceny erotyczne są dość pikantne, ale napisane w miarę smaczny sposób więc osoby o słabej dozie odporności nie powinny czuć się strasznie zgorszone.

Ligeria | 2015-12-27

Jeśli nie ma się nic innego pod ręką to można sięgnąć. Czyta się bardzo szybko. Jednak do mnie nie trafia

kala | 2015-03-03
Przeczytana: 02 marca 2015

Kolejna seria tym razem bardziej przypadła mi do gustu. Pierwsza książka "Ta noc" jest bardzo że tak napiszę skryta. Autorka bardzo skromnie dawkuje nam informacje o bohaterach wiadomo po co, ale i tak mi się podoba.I tym razem bohater płci męskiej jest zabójczo przystojny, uwodzicielski ale też bardzo skryty i tajemniczy, i jest też Ona, prosta dziewczyna która chodzi w trampkach (dla mnie bomba! :)) Sceny seksu bardzo wyważone i nie wulgarne. Miller "wielbi" Olivię to mi się podoba, jest tylko jedno ale... ale o tym czytam już w drugim tomie.polecam

kryminalnakuchnia | 2015-10-21
Na półkach: Przeczytane, Serie

Całą serię dość dobrze i szybko się czyta.Niestety jak w poprzedniej serii autorki 2 ostatnie tomy mogłyby nie istnieć.
Historia kobiety i mężczyzny.Każde z nich ma tajemnicę- tak wiem to już było, ale ta historia jest naprawdę wciągająca.
Według mnie ostatnie 2 tomy były już lekko naciągane.