Dobry start

Wydawnictwo: Złote Myśli
biznes, finanse

Kto jeszcze chce wiedzieć jak dokonać najlepszych wyborów w życiu i w pełni wykorzystać swój potencjałaKiedyś usłyszałem od kogoś: w młodych latach podejmuje się decyzje na całe życie to prawda, ciągle o tym się przekonuję. Dlatego należy uczyć się podejmować decyzje, uzasadnione decyzje, coraz bardziej samodzielne i odpowiedzialne. To w momentach, w których podejmujesz decyzje, kształtuje się Twoje przeznaczenie. Anthony RobbinsJeżeli stoisz przed wyborem szkoły średniej, wiedz o tym, że to bardzo ważna chwila, decydująca o Twoim przyszłym życiu. zastanawiasz się, czy warto iść później na studiaa zastanawiasz się nad kierunkiem swoich studiówa Jakie wymagania stawia Ci rynek pracy już teraza Chcesz wiedzieć, jak mądrze dokonać odpowiedniego wyboru i mieć dobry start w życiua Czy chcesz się dowiedzieć, jak mieć dobry wpływ na swoje życieaByć może zastanawiałeś się, czy w ogóle masz wpływ na swoje życie. Otóż tak, możesz mieć zarówno pozytywny, jak i negatywny wpływ na swój los. Najczęściej takim złym wpływem jest własna bierność. Możesz jednak dowiedzieć się, jak pozytywnie oddziaływać na swoje życie i jak unikać złych wpływów z zewnątrz. Pytanie tylko, czy będziesz bierny jak większość, czy też zaczniesz aktywnie działać. Ten ebook przeznaczony jest dla tych młodych ludzi, którzy zaczynają start w życie, którzy chcą odnosić sukcesy lub nie chcą spoczywać na laurach. To, co zrobisz ze swoim życiem za młodu, będzie miało ogromny wpływ na ogólną satysfakcję z życia. zanim dokonasz ważnych wyborów, koniecznie przeczytaj tego ebooka. Kolumb nie odkryłby nowego lądu, gdyby nie uczył się geografii, kartografii, gdyby nie poznał znanej już w starożytności wiedzy, że ziemia jest kulą, a tym samym, gdyby nie podważał obecnego jeszcze za jego życia średniowiecznego mitu o płaskości globu. Nie dokonałby tego, gdyby nie jego upór i wewnętrzna motywacja potrzebne do przekonania odpowiednich instytucji do słuszności swoich koncepcji. pisze w swoim ebooku Dobry start , Rafał Witkowski. Nie odkryjesz nowego lądu bez wiedzy o swoim miejscuNawet jeżeli zdecydujesz się szukać powodzenia za granicą, powinieneś najpierw poznać swój najbliższy świat i to, co możesz w nim dokonać po to, by mieć możliwość powrotu z rzeczywistości, która jest Ci mniej znana.

czarek84 | 2016-12-02
Przeczytana: 2016 rok