Boże lekarstwo na odrzucenie

8 (5 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

Nie daj się więcej odrzucić! Odrzucenie jest częstym doświadczeniem, ale może powodować trwałe rany ducha, bez względu na to, czy zdajemy sobie z tego sprawę, czy też nie. Autor, Derek Prince, pokazuje, że odrzucenie jest źródłem wielu problemów, takich jak wykorzystywanie, problemy z nawiązywaniem relacji, bunt czy depresja. Miliony ludzi w naszym społeczeństwo doświadczyło odrzucenia poprzez ... rozwód, biedę, wykorzystywanie w dzieciństwie, zaniedbanie rodzicielskie, publiczne upokorzenie, niechcianą ciążę, porażki w szkole i w pracy, brak uczucia ze strony rodziców.

agusja | 2014-07-10

Niewielka książeczka o mocnym przesłaniu. Leczy serce i duszę.

dankasbooks | 2016-03-14
Jagnieszka | 2015-02-26