Maraton

źródło opisu: http://skarzynski.pl/moje-ksiazki/maraton/okladka/

źródło okładki: http://skarzynski.pl/moje-ksiazki/maraton/okladka

Kobi | 2016-08-26
Przeczytana: 26 lutego 2014

Kilka lat temu, jeden z warszawskich parków i grupa biegających po nim ludzi. Dzielni, zadowoleni z siebie, chociaż z cieniem lekkiej niepewności. Wszyscy przygotowują się do maratonu. W większości przypadków do swojego pierwszego.
Różne mam inspiracje do zakupu takiej czy innej książki. Czasami jest to przypadek, a czasami coś zupełnie innego. W przypadku tej książki inspiracją był sam Pan Jerzy, którego spotkałem wtedy w parku.

Człowiek, który żyje sportem!

Książka Pana Jerzego wprowadzi Cię gładko w początki długiego biegania. Przez swój jasny i prosty przekaz - czytając książkę miałem wrażenie jakbym rozmawiał z jej autorem - bezpośrednio i dobitnie wskaże Ci co trzeba zrobić aby - nie robiąc sobie krzywdy - osiągnąć swoje cele!

A to dla początkujących biegaczy długodystansowych jest bardzo ważne i trudne.

ws123 | 2014-12-18

Maraton... Chciałem przebiec i przebiegłem. W dużej mierze dzięki wskazówkom Jerzego. Plany treningowe dla początkujących, dla tych co wyznaczają sobie cele. Wszystko okraszone opowieściami. To jest poradnik, którego nie można zakwalifikować do przeczytanych pozycji bo i nie czyta się go od deski do deski i również nigdy nie kończy. Powraca się do niego raz zarazem, żeby rozstrzygnąć dylematy treningowe. Serdecznie polecam, choćby ze względu na osobę Jerzego, który pojawia się na największych biegach i zawsze służy radą zapytany. Pozycja obowiązkowa każdego maratończyka.

JaWro | 2018-01-17
Przeczytana: 2016 rok

Bardzo przystępnie napisany poradnik dla biegających. Bez pompatycznego tonu przez jednego z najlepszych polskich długodystansowców wszech czasów. Warto poczytać.

MysteryMan | 2015-11-12

Biegasz już jakiś czas, marzy Ci się, aby przebiec maraton i nie wiesz jak się do tego zabrać? Ta książka na pewno jest dla Ciebie. Wiele przydatnych rad, szczegółowe plany treningowe i ciekawostki, które powodują, że książkę czyta się bardzo dobrze.

Marcin Wejderski | 2015-08-27
Przeczytana: sierpień 2015

Jeśli szykujesz się do maratonu i jesteś amatorem, przeczytaj. Wiele cennych informacji, wskazówek treningowych oraz startowych. Dzięki tej książce Twoje szanse na ukończenie królewskiego dystansu znacznie wzrosną :-)

PannaAnna | 2018-05-02
Na półkach: 2018, Przeczytane
Przeczytana: 08 kwietnia 2018

przebiegłam. w czasie 4:28:59
;)

jdm | 2014-10-18
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 27 października 2014

wolę biegać niż o tym czytać :)

kiził nobotak | 2018-08-26
Na półkach: 2018, Przeczytane