Stinger

Okładka książki Stinger Mia Sheridan
Okładka książki Stinger
Mia Sheridan Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform literatura obyczajowa, romans
Stinger
CreateSpace Independent Publishing Platform
2013-09-23
2013-09-23
9781492812081

Mia Sheridan umie poslugiwac sie piorem!
Autorka ma te super moc przenoszenia czytelnika w inny wymiar. Sprawia, ze odbiorca wzrusza sie, zlosci i usmiecha.
Po lekturze "Bez slow", moje oczekiwania wobec "Stinger. Zrodlo namietnosci" byly dosyc wygorowane. Choc poczatek ksiazki nie zachwyca, ot zwykly erotyk, w miare rozwoju akcji, utwor zyskuje na jakosci. Uwielbiam glownych bohaterow, Grace i Carsona, ich osobowosci, styl zycia i poczucie humoru sprawiaja, ze ksiazke czyta sie z przyjemnoscia. Tworczyni wplata w romans watek kryminalny, co jest niezaprzeczalnym atutem ksiazki. Losy bohaterow sa nieprzewidywalne. Wiedzialam, ze ksiazka zakonczy sie stereotypowo, lecz nie bylam pewna jak potacza sie losy Grace i Carsona.

Kolejna dobra ksiazka, od ktorej nie sposob sie oderwac!

Mia Sheridan umie poslugiwac sie piorem!

Muszę przyznać, że zabierałam się za te książkę niechętnie, gdyż po tytule z góry oceniłam, że będzie tandetna. Nic bardziej mylnego! Książka jak na romans jest naprawdę fajna, trzyma w napięciu i nie powiela schematów innych romansideł. Polecam!

Bardzo ciekawa historia.

Bardzo ciekawa historia.

Tytuł zdecydowanie nie zachęcał mnie do lektury ale się nie zniechęciłam i nie żałuje. Książka ciekawa, wartka akcja i trochę humoru. Jakby tak często autorka nie nadmieniała o męskiej urodzie Carsona to byłaby jeszcze lepsza.

STRINGER. ŻĄDŁO NAMIĘTNOŚCI - MIA SHERIDAN
🤎Moja ocena: 9/10
🤎Wydawnictwo: Editio Red

Chodzi mi o to, że może dużo bardziej boli, kiedy ma się coś dobrego, a potem się to straci, niż kiedy
nawet się nie wie, co się traci.

„Stinger. Żądło namiętności” to dość „stara” pozycja, ale zapragnęłam ją przeczytać po tym jak widziałam o niej pozytywne opinie. Cóż… Ze zdobyciem egzemplarza było nieco kłopotu, ale dałam radę. Później pojawił się problem kiedy ją przeczytać, ale i z tym sobie poradziłam… Grace to studentka prawa, która przebywa w Las Vegas na „Zjeździe Studentów Prawa”, gdzie poznaje Carsona, który w tym samym czasie, dokładnie tam samo przebywa na „Targach Branży Erotycznej”… Młoda studentka prawa i aktor z branży erotycznej spędzają ze sobą kilka upojnych chwil, ale oboje doskonale wiedzą, że nic z tego nie będzie, bo przecież pochodzą z dwóch kompletnie innych światów. Tak innych, że bardziej się już chyba nie da… Los jednak ma dla nich zupełnie inne plany, kilka lat później spotykają się w nowych okolicznościach: ona jako pani prokurator, a on jako były komandos. Nie sądziłam, że ta książka może mi się spodobać i muszę się przyznać, że stało się tak po tym jak dowiedziałam się, że mamy tutaj aktora erotycznego… No cóż, nie mam nic na swoje usprawiedliwienie! Początkowo odrobinkę denerwowało mnie podejmie do życia Carsona, ale też Grace była nieco zbyt „sztywna”. Na szczcie z biegiem historii bohaterowie się zmieniali, co bardzo mi się podoba. Nie mogę wyjść z podziwu jak Sheridan udało się napisać tak banalnie niebanalną historię. Miała w sobie wszystko to, co trzeb. Pojawiły się emocje, ważniejszy temat, ale też chemia pomiędzy bohaterami. Bardzo mi się podobała i w moim odczuciu uważam, że może spodobać się każdemu fanowi romansów! Jeśli wpadnie w wasze ręce to przeczytajcie koniecznie.

STRINGER. ŻĄDŁO NAMIĘTNOŚCI - MIA SHERIDAN
🤎Moja ocena: 9/10
🤎Wydawnictwo: Editio Red

nawet się nie wie, co się traci.

Książkę Stinger. Żądło namiętności Pani Sheridan przeczytałam chyba już trzeci raz. Co jakiś czas podchodziłam do półki z książkami Mi, wyciągałam ją i czytałam co ciekawsze kawałki. Więc w końcu ją wyciągnęłam tak na dobre, siadłam w fotel i przepadłam. Tak dużej dawki emocji, tak fajnych bohaterów już dawno nie spotkałam. Dodatkowym atutem jest spora dawka erotyki, ale nie takiej wulgarnej, tylko wysmakowanej, która fantastycznie dopełnia fabułę. Książkę czyta się za szybko, można poczuć ciągły niedosyt akcji i bohaterów. Jak już dotrze się do końca, to jest po prostu szkoda, że to już koniec. Gorąco polecam!!!

Bardzo ciekawa historia. Książkę super szybko się pochłania, na początku książki pojawia się nam humor i od razu da się polubić bohaterów. Z piekielnego romasu książka pokazuje ciemną stronę ludzkiej natury bardzo mi się spodobało takie połączenie. Polecam!

100/2021

100/2021

Książka nie zapowiadała się na tak dobrą, jaką się okazała. Bardzo wciągająca historia. Pięknie poprowadzony wątek miłości, prawdziwej miłości. Niebanalnie przedstawione również wątki poboczne. Bardzo przyjemnie spędzony czas. Polecam.

"Czasem na terapię potrzeba wielu lat, a czasem wystarcza jedna niewiarygodna chwila - lata wątpliwości i nienawiści do samego siebie leczy chwila zdumiewającej miłości."

Konferencja branżowa w Las Vegas. W tym samym czasie odbywa się Międzynarodowy Zjazd Studentów Prawa oraz Targi Branży Erotycznej. Nuda z pewnością nie będzie doskwierać. I właśnie na konferencji poważna Grace Hamilton poznaje aktora z branży erotycznej, Carsona Stingera. Spędzają ze sobą kilka upojnych chwil, jednak czy może coś wyjść między osobami z różnych światów? Tak wiele ich dzieli, jednak zaczyna zależeć im na sobie. Szczęśliwym zrządzeniem losu spotykają się po latach. Grace jako pani prokurator oraz Carson były komandos. Czyżby to było prawdziwe przeznaczenie?

Mia Sheridan od kilku lat przoduje jako jedna z moich ulubionych autorek. Zawsze kiedy czytam coś, co wyszło spod jej ręki przeżywam wachlarz emocji. Zawsze mam wrażenie, że historię które czytam, wydarzyły się naprawdę. I dla mnie jest to niezwykle rzadkie, żebym tak odczuwała książkę. Niewielu autorom się to udaje.
Historia Grace i Carsona od pierwszej strony mnie intrygowała. Widziałam jakie zmiany w nich zachodziły. Grace powoli traciła swoją "sztywność", starała się bardziej cieszyć życiem. Carson za to odkrywa że zaczyna mu zależeć, przestaje żyć z dnia na dzień.
Bolesna historia miłosna, jednak pokazująca że przeznaczenie zawsze nas znajdzie. Nie ukryjemy się przed miłością.

• 2016
  • Romans