Stinger
9781492812081
angielski
Kasik

Grace Hamilton była dziewczyną z planem. Wiedziała dokładnie, gdzie idzie jej życie i szczyciła się zawsze osiągając swoje cele. Tym właśnie była, i tak właśnie spędzała swoje życie. Nigdy nie wyszła poza linię i nigdy nie uwzględniała tego czego mogłaby pożądać i tego, co tak trudno zadowolić. Dopóki nie on... Carson Stinger był człowiekiem, który nie przestrzegał żadnych zasad, poza...

Carson Stinger był człowiekiem, który nie przestrzegał żadnych zasad, poza swoimi. Pracując w branży rozrywki dla dorosłych, nie obchodziło go, co myśleli inni, i brał każdy dzień który przyszedł, bez kierunku, bez planu. Wiedział, że to właśnie to, czego chcą od niego kobiety i wierzył, że to wszystko co miał do zaoferowania. Dopóki nie ona...

Kiedy okoliczności zmuszają ich do spędzenia kilka godzin razem, odchodzą odmienieni. Ale dla dwóch osób, które nigdy nie powinny się wymieszać, przełamują rzeczywistość swoich dwóch różnych żyć, co nie powinno być możliwe. Przynajmniej jeszcze nie...

źródło opisu: www.amazon.com

źródło okładki: www.amazon.com

Wioleta Sadowska | 2016-04-15
Przeczytana: 15 kwietnia 2016

"Twoje osiągnięcia są wyłącznie twoją zasługą".

Kobiety podobno nie oglądają filmów porno, podobno. A jeśli nie oglądają takowych, to pewnie nie zastanawiają się nad tym, czy aktorzy grający w tego typu produkcjach mają szansę ułożyć sobie normalne życie na łonie rodziny? Nie zadają więc pewnie sobie pytań, czy godziny spędzone na takim planie filmowym można nazwać w ogóle pracą? Czyżby? Tego mało poruszanego w literaturze tematu postanowiła podjąć się własnie kobieta, skłaniając zapewne czytelników do szerokiej refleksji w tej płaszczyźnie.

Mia Sheridan to amerykańska pisarka poczytnych romansów, bestsellerowa autorka "New York Timesa", "USA Today" i "The Wall Street Journal". Mia mieszka obecnie w Cincinnati, w Ohio z mężem i czwórką dzieci. Pasjonują ją miłosne historie zakończone szczęśliwie.

Grace Hamilton to do bólu zorganizowana i wiecznie planująca wszystko studentka, która przyjeżdża do Las Vegas na Międzynarodowy Zjazd Studentów Prawa. W hotelu, w którym się zatrzymuje...

Książniczka | 2016-12-16

Mia Sheridan po raz kolejny przekonała mnie, że romanse nie muszą być oklepane, tandetne, banalne i powtarzalne. Tutaj zamiast szarej myszki i obłędnie przystojnego biznesmena mamy przyszłą prawniczkę i aktora porno... Ona ma zaplanowane życie do ostatniego szczegółu, on - ma wyluzowane podejście do życia. A połączy ich - zepsuta winda:)

Mimo oczywistych zalet i uroku ta powieść nie zauroczyła mnie aż tak jak inne książki tej autorki. i mimo ciekawego pomysłu wydała mi się trochę niedopracowana. Sheridan zdecydowała się wprowadzić wątek handlu żywym towarem, a potraktowała go po łebkach, traktując go bardziej jako atrakcyjny dodatek niż znaczący element fabuły. Spodziewałam się napięcia, a poczułam wyłącznie niedosyt...

Całość została według mnie pomyślana jako lekki romans bez większych wzruszeń i dramatów. Przeczytałam z przyjemnością, ale nie zapamiętam na dłużej - zdecydowanie wolę bardziej łzawe historie;)

Kasiek | 2016-04-04
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, 2016
Przeczytana: 04 kwietnia 2016

Bardzo dobra książka. Nawet pokusiłam się, aby dodać ją do moich ulubionych. Spodziewałam się kolejnego sztampowego erotyka, a otrzymałam naprawdę niezłą książkę z zaskakująco ciekawą fabułą, świetnie wykreowanymi bohaterami, niemałą szczyptą subtelnego erotyzmu, a nawet z przesłaniem. Jest to moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki, więc tym bardziej ta lektura była dla mnie niewiadomą.
Początek był mało oryginalny - przypadkowe spotkanie głównych bohaterów, jednak tego, jak autorka pokierowała ich dalszymi losami, nie spodziewałam się. Do tego akcję rozłożyła w czasie. Rzecz dzieje się na przełomie kilku lat, a nie jak to często bywa dni, czy tygodni. Dzięki temu fabuła jest bardziej wiarygodna.
Jak to bywa w tego typu literaturze, nie brakuje scen erotycznych, jednak są one przedstawione ze smakiem i nie stanowią sedna tej książki, a jedynie tło dla ciekawych wątków, a tych nie brakuje. Autorka porusza trudny problem handlu żywym towarem. Wprowadza elementy kryminalne,...

mclena | 2016-06-08
Przeczytana: 07 sierpnia 2015

"Maybe having something good and then having to let it go is more painful that never knowing what you're missing"

Kolejny tom inspirowany znakami zodiaku Mia poświęciła skorpionowi.

Miałam problem z tą książką, bo jak uwielbiam Mię Sheridan, tak moment w którym przeczytałam czym się zajmuje Carson był dla mnie jak kubeł zimnej wody.
Jest to historia Grace - studentki prawa, która przyjechała na konferencję prawniczą zorganizowaną w Las Vegas. Tak się składa, że w tym samym czasie odbywa sie także spotkanie entuzjastów filmów pornograficznych, na które przychechał Carson - w roli aktora. Tych dwoje wpada na siebie w hotelu i od razu zaczyna mniędzy nimi iskrzeć... do chwili w ktorej Grace rejestruje plakietkę na jego koszulce informującą na którą konferencję przyjechał. Jako dziewczyna, która od początku ma zaplanowane życie na dziesięć lat do przodu, od razu przekreśla chłopaka. Kiedy jednak wracając do swoich pokojów winda ulega awarii, zostają zmuszeni spędzić ze sobą kilka...

Beata | 2016-04-26
Przeczytana: 26 kwietnia 2016

Bardzo dobra powieść, początkowo typowy erotyk, z typowym gorącym seksem, potem autorka zręcznie wplata wątki kryminalne. Powstaje świeża kombinacja powieści pełnej pożądania i walki ze złem. Wprawdzie świat i postaci przedstawione są w konwencji czarno-białej - dobro kontra zło, ale to nie wada. Bohaterów, Carsona i Grace, oraz ich przyjaciół, nie sposób nie lubić - świetna książka na deszczowe popołudnie.

Moje pierwsze spotkanie z Mia Sheridan i od razu wielka chemia między nami.

Niesamowita, niezwykła, ekscytująca, poruszająca i wzruszająca, to zdecydowanie za mało żeby opisać tą książkę oraz emocję towarzyszące po przeczytaniu "Stinger.Żądło namiętności".

Sięgając po nią, spodziewałam się raczej tandetnego erotyko-romansidła o niewysublimowanej treści, w sam raz na upalne popołudnie na plaży.
Dodatkowo już na samym początku książki okazało się, że główny bohater nazywał się Stinger(Szpila) i był wziętym aktorem porno, co rozbawiło mnie do łez.

Mimo to, w jakiś magiczny sposób mój nos nadal tkwił w książce, bo to co zrobił ze mną główny bohater nie mieści się w głowie.

Carson Stinger to niezaprzeczalnie facet marzeń każdej z nas.
Będziecie wzdychać, parskać, sapać, płakać i śmiać się, bo emocję niejednokrotnie sięgną Zenitu.

W tej książce każdy znajdzie coś dla siebie, bo jest tam wątek obyczajowy, kryminalny, sensacyjny, miłosny, erotyczny.

Autorka zadbała, aby książkę...

korcia | 2016-05-17
Przeczytana: 04 maja 2016

"Stinger. Żądło namiętności" czytałam z wielką przyjemnością, a niekiedy nawet z wypiekami na twarzy. To wciągająca od pierwszej strony historia, która trzyma w napięciu do samego końca. Do tego bardzo oryginalna, bo czy ktoś próbował już zeswatać gwiazdę porno z przyszłą prawniczką? To nie tylko romans, to również powieść erotyczna, sensacyjna czy kryminalna. Ta historia wywołuje wiele emocji, wzrusza, bawi i skłania do refleksji. Nie ma tu czasu na nudę, na oklepane schematy.

Autorce udało się osiągnąć pewien balans. Miałam obawy, że nadmiernie skomplikuje tę historie, że na siłę będzie utrudniać życie naszym bohaterom. Owszem trochę namieszała, nie zabrakło różnego rodzaju komplikacji, ale nie było ich w nadmiarze. Warto też podkreślić, że przy okazji tej historii Mia Sheridan poruszyła trudny i ważny problem, jakim jest handel młodymi kobietami, to jak są one traktowane, jak ich życie niewiele znaczy.

Jestem zachwycona tą pozycją, stylem autorki, tym jak poprowadziła ona...

Recenzja powstała we współpracy z wydawnictwem Septem oraz Grupą Wydawniczą Helion, za co bardzo dziękuję.

Ta książka Cię zaskoczy

Właśnie te słowa usłyszałam od przyjaciółki,kiedy rozmawiałyśmy o książce o której chce Wam moi drodzy dziś opowiedzieć. Kiedy przeczytałam tytuł i opis zamieszczony na okładce powiedziałam jej „I tak już wiem,co to będzie. Typowy erotyk”Na co ona będąc już po lekturze uśmiechnęła się tylko tajemniczo i powiedziała”Oj nie wiem nie wiem ale ta książka jeszcze Cię zaskoczy”A rozmawiałyśmy właśnie o utworze Mii Sherydan „Stinger. Źródło namiętności”.
Kiedy zaczęłam czytać początek mnie nie zachwycił ale jak się okazało najlepsze miało dopiero nadejść i zdecydowanie warto było wykazać odrobinę cierpliwości. Ale o tym już za chwilę.
A teraz czas na rozważania i przemyślenia życiowe,którym oddaje się zawsze po zakończeniu czytanej pozycji.
Czy kiedykolwiek w Waszym życiu spotkaliście osobę,która mimo,że pojawiła się na Waszej drodze życiowej zupełnie...

Czekałam na ta książkę odkąd tylko pojawiła się w zapowiedziach. Kiedy w końcu porwałam ją w swoje ręce natychmiast zasiadłam do czytania. Miałam bardzo duże wymagania i na szczęście nie rozczarowałam się.
Opis nie był może jakiś odkrywczy natomiast bohater pracujący jako aktor porno zaintrygował mnie dosyć mocno. Nie będę streszczać fabuły, bo nie zamierzam popsuć przyjemności z czytania :) Powiem jedynie tyle że bohaterowie na prawdę dają się lubić. Uczucie które ich połączyło nie należy do prostych i przyjemnych. Jest za to z całą pewnością prawdziwe, przez co niejednokrotnie sprawia ból i powoduje trudności.
Sceny erotyczne rozpalają wyobraźnię i powodują szybsze bicie serca.
Cała książka wyzwala szereg różnorodnych emocji: podniecenie, ciekawość, nadzieję, złość, wzruszenie. Dzięki czemu strony uciekają w ekspresowym tempie.
Na rynku jest wiele powieści erotycznych, dlaczego więc akurat ta tak bardzo przypadła mi do gustu? Nie wiem. Ale styl pisania Mii Sheridan jest...

Anna | 2016-05-16
Na półkach: Przeczytane, Współpraca, 2016

Powieść ,,Stinger. Żądło namiętności" zadziwia czytelnika odważnym romansem, w którym delikatność miesza się z zachłannością, a pragnienie bliskości okazuje się przezwyciężać trudności losu.

Las Vegas. W jednym z budynków odbywają się dwie konferencje. Jedną z nich jest zjazd studentów prawa, drugą - spotkanie zorganizowane dla aktorów porno. Właśnie tam dochodzi do przypadkowego zetknięcia skrajnych osobowości.

Grace, przyszła pani adwokat, jest zorganizowana, skrupulatna, podchodzi do życia poważnie i ma ściśle określony plan na przyszłość. Carson, przystojny i lekkomyślny przystojniak, żyje z dnia na dzień bez większych ambicji. Między młodymi ludźmi tworzy się niechęć, wynikająca z odmiennych poglądów na świat, która z czasem przeradza się w namiętność. Po wspólnym spędzeniu kilku weekendów każde z nich idzie w swoją stronę... Do czasu, kiedy zbieg okoliczności znów skieruje ich ku sobie.

Napisana lekkim piórem historia z pewnością znajdzie zwolenników wśród wielbicieli...