Rework

2014-02-14
2014-02-14
2010-03-18
Anna Kanclerz

Okładka książki Mam kocioł w pracy. Odrzuć chaos i niepokój - osiągnij sukces Jason Fried, David Heinemeier Hansson
Mam kocioł w p... Jason Fried, David ...
Okładka książki It Doesnt Have To Be Crazy At Work Jason Fried, David Heinemeier Hansson
It Doesnt Have... Jason Fried, David ...
Okładka książki REMOTE. Pracuj zdalnie, biuro jest zbędne Jason Fried, David Heinemeier Hansson
REMOTE. Pracuj... Jason Fried, David ...
Okładka książki Remote: Office Not Required Jason Fried, David Heinemeier Hansson
Remote: Office... Jason Fried, David ...

Książka z gatunku self-help, tyle że tematyka biznesowa.

Jasne, na pewno zarobisz więcej prowadząc własny biznes po lekturze opinii autora.

Jest kilka sensownych idei które warto samemu rozważyc, natomiast polecam dużą ostrożność wobec publikacji które "mówią jak żyć".

Książka z gatunku self-help, tyle że tematyka biznesowa.

Lekka i łatwa w czytaniu. Sporo krótkich, treściwych porad, z którymi... nie zawsze się zgadzam. Wyciągnęłam dla siebie kilka myśli, przypomniałam sobie kilka kwestii. Myślę, że książkę można potraktować jak szwedzki stół: wziąć dla siebie to, co pasuje do naszej sytuacji.

REWORK jest dla ludzi, którzy chcą założyć firmę lub ją rozwijać. Także dla tych, którzy chcą lepiej zarządzić swoim czasem, kreatywnością czy realizacją projektów.
Dużo przemyślanych dobrych rad.

Dużo przemyślanych dobrych rad.

🚀📚 Gotowy na biznesowy sukces w nowym stylu? 🌟 Oto książka, która zmieni Twoje podejście do biznesu! "Rework" to klucz do osiągnięcia efektywności i uwagi otoczenia bez zbędnych formalności i marnowania czasu na przestarzałe strategie. Czas na rewolucję w Twoim biznesowym podejściu!

💡 Zapomnij o tworzeniu przestarzałych biznesplanów i przekonaj się, że świat działa dzisiaj w innym tempie. Autorzy, dzięki swoim doświadczeniom i sukcesom, pokazują, jak osiągnąć zamierzony cel bez nadmiernego marketingu czy reklamy.

🤝 Dla kogo jest ta książka? Dla Ciebie i wszystkich ambitnych przedsiębiorców, którzy chcą zdobyć rynek, nie marnując czasu na niepotrzebne formalności. To idealna lektura dla właścicieli małych firm, którzy chcą rywalizować z gigantami i odnieść sukces bez zbędnych prognoz finansowych.

🚫 Zero zbędnej wody! "Rework" to książka pełna konkretnych informacji i wartościowych spostrzeżeń. Autorzy dzielą się wiedzą, na bazie której zbudowali swoje sukcesy. To lektura dla tych, którzy nie chcą już zwlekać i odkładają "na później" swoje pomysły.

💡 Wciągająca i inspirująca! "Rework" pokaże Ci alternatywne podejście do biznesu. Zastanowisz się nad wieloma tematami, które na pierwszy rzut oka wydają się nietypowe, ale po przemyśleniu stają się uzasadnione. Otwórz umysł na nowe możliwości!

🏁 Nie czekaj na lepszy moment! To właśnie teraz jest najlepszy moment, aby wziąć sprawy w swoje ręce. Przestań marnować czas i zacznij działać z "Rework". Gotowy na zmianę swojego biznesu na lepsze?

#Rework #BiznesowySukces #Efektywność #AlternatywnePodejście #Przedsiębiorczość #Rynek #Sukces #ZdobądźUwagę #BezFormalności #Inspiracja #OtwartyUmysł #CzasNaZmianę #DziałajTeraz #Książka #CzytajMądrze #Motywacja #RozwójBiznesu #Startup #Czytanie #SukcesWBiznesie #NoweMożliwości #PraktyczneWskazówki #MistrzowieBiznesu

bardzo fajnei sie czytalo

bardzo fajnei sie czytalo

fajna książka. dużo przydatnej wiedzy z praktycznym spojrzeniem. potrafi sprowadzić na ziemię tych co odlecieli w pewnych kwestiach

Nie rozumiem zachwytów nad tą pozycją. Przeczytałem szybko - to fakt i atut jednocześnie, ale niewiel nowego podejścia do pracy zyskałem. Dla początkujących w biznesie czy w pracy na swoim - będzie ok.

Książkę czyta się szybko, ale wiele treści jest oczywista.

Książkę czyta się szybko, ale wiele treści jest oczywista.

Mam mieszane uczucia co do jednoznacznej oceny tej książki. Z jednej strony zawiera gro oklepanych tekstów, typu "Wszystko się może zdarzyć - jasne, że wszystko się może zdarzyć" - cytując klasyka, z drugiej zaś jest sporo trafnych spostrzeżeń, nad którymi człowiek się nie zastanawia, a książka pomaga mu je uzmysłowić.

Niezbyt porywająca książka - autor rzuca pustymi frazesami jak prawdami objawionymi (ponieważ najpewniej w jednostkowym przypadku jego firmy się sprawdziły) jednocześnie traktując czytelnika z odczuwalną wyższością.

• Biznes
  • Praca