Kochać mocniej

Cykl: Detektyw D.D. Warren (tom 5) | Seria: Thriller
Wydawnictwo: Sonia Draga
Love You More
Ag2S

Brian Darby leży martwy na kuchennej podłodze. Jego żona, funkcjonariuszka policji stanowej, Tessa Leoni, twierdzi, że zastrzeliła go w obronie własnej, a sińce na jej ciele przemawiają za tym, że mówi prawdę. Dla doświadczonej detektyw D.D. Warren powinna to być banalna sprawa. Tylko gdzie się podziała ich sześcioletnia córeczka? Sledztwo nabiera rozmachu, przeobrażając się w gorączkowe i szeroko zakrojone poszukiwania zaginionego dziecka, a Warren musi połączyć siły ze swym byłym partnerem, Bobbym Dodge’em, aby przebić się przez mur policyjnych układów, starając się zgłębić mechanizmy rządzące psychiką funkcjonariuszki i odsłaniając jej rodzinne sekrety. Czy wyszkolona policjantka faktycznie mogłaby zastrzelić swojego męża? Czy matka skrzywdziłaby własne dziecko?

źródło opisu: http://www.soniadraga.pl/

źródło okładki: http://www.soniadraga.pl/

Opinie czytelników (2080)
Muminka | 2014-05-12
Na półkach: Przeczytane, 2014, Kryminały
Przeczytana: 12 maja 2014

majstersztyk w swoim gatunku. Kilka poprzednich powieści Lisy Gardner nie umywa się do ciekawej kryminalnej intrygi. Mamy wiele zagmatwanych historii, na pozór sprawa jest elementarnie prosta. Bardzo zdolna funkcjonariuszka policji zostaje znaleziona ze zmarłym mężem, jest pobita, posiniaczona, a rzekomo oddała 3 strzały do męża podczas rodzinnej sprzeczki, i w opinii sąsiadów już parę miesięcy potulnie znosiła przemoc fizyczną. Niepokojący jest fakt, że zniknęła jej sześcioletnia córeczka Sophie. Czyżby targnęła się i na jej życie? Zostaje osadzona w więzieniu i jako policjantka może się szykować na niezły wycisk od ćpunek, prostytutek i innych przestępczyń.
Jedyną szansą na odnalezienie dziewczynki jest zawierzenie ambitnej i doświadczonej policjantce DD i jej partnerowi. Wychodzą na jaw ciemne sprawki ukochanego męża Briana i śledztwo przybiera nowy zaskakujący obrót. Misternie skonstruowana fabuła, wartka akcja, sympatyczna pani detektyw i jej życiowe rozterki to tylko...

To już moje drugie spotkanie z autorką i po raz kolejny udane. Lisa Gardner dostarczyła mi sporo emocji i sprawiła, że zniknęłam dla świata na większość dnia. Powieść czyta się lekko, fabuła zaciekawia i wciąga czytelnika, nie brak tu również interesujących postaci. Polecam serdecznie

eunice | 2013-10-08
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 08 października 2013

Najlepsza książka tej autorki, którą miałam okazję czytać. Świetna intryga i dobrze znani bohaterowie z poprzednich powieści: D.D. Warren i Bobby Dodge to gwarancja dobrze spędzonego czasu.

darkangel | 2014-04-27
Przeczytana: 27 kwietnia 2014

Ciekawa i trzymająca w napięciu do ostatniej niemal kartki. Niesamowity zwrot akcji, i zaskakujące zakończenie. Jednym słowem uwielbiam Lise Gardner. Uwielbiam jej ksiazki, bowiem są warte poświęcenia im każdej wolnej minuty mojego i tak już cennego czasu.

ewula | 2013-11-21
Przeczytana: 21 listopada 2013

Świetna!Lisa Gardner od pierwszej strony wciąga czytelnika w sam środek intrygi...i przepadłeś bo chcesz poznać prawdę,która wraz z rozwojem akcji wcale nie jest taka oczywista!Polecam!

Meowth | 2016-04-06
Przeczytana: 06 kwietnia 2016

No, no, no - to się nazywa książka, co trzyma czytelnika w napięciu! I to od pierwszej do ostatniej strony. Autorka skomponowała naprawdę oryginalną historię, po mistrzowsku dawkuje suspens i emocje, kluczy jak stary szczwany lis, byle tylko wyprowadzić nas w pole z naszymi podejrzeniami i wyobrażeniami. Może motywy przewodnie - miłość macierzyńska i dopiero rodząca się więź z mającym się narodzić dzieckiem - bardziej przemówią do kobiet, ale panowie też nie będą się nudzić, bo to thriller najczystszej wody i wysokiej klasy. Zresztą niejeden ojciec sam też dobrze wie, że mając dziecko, z upływem czasu można tylko kochać mocniej.

Bardzo podobały mi się obie główne postaci kobiece, znać w tych portretach rękę pisarki, ale nie obawiajcie się - to żadna tam "babska ckliwa pisanina". Fabuła jest ostra, męska, a owe bohaterki silniejsze od facetów. Muszę koniecznie nawiązać bliższą znajomość z detektyw D.D. Warren, bo twarda i zmyślna z niej sztuka. Sama przyjemność obserwować takiego...

Magdalena | 2014-03-15
Przeczytana: 15 marca 2014

"Kogo kochasz?", czyli pytanie przewijające się przez całą książkę. Z jednej strony - całkiem urocze, z drugiej... mroczne?
"Kochać mocniej" to czwarta książka Lisy Gardner, jaką przeczytałam (trzecia z detektyw D.D. Warren). Podobała mi się. Niesamowicie wciągnęłam się w perypetie Tessy Leoni, tym bardziej, że wraz z każdym kwadransem lektury pojawiało się coraz więcej niepewności co do oczywistości pierwszej oceny sytuacji.

BagatElka | 2014-07-18
Na półkach: ZZZ....oddane, Przeczytane
Przeczytana: 17 lipca 2014

Każda książka z tej serii to jak kolejny odcinek serialu ,w którym mamy do czynienia z inną zagadką do rozwiązania.
Czytając kryminały albo książki sensacyjne mam zawsze ten dreszczyk emocji,którego próżno szukać podczas czytania np romansu albo powieści obyczajowej.
Tutaj każda strona przynosi nowe zwroty akcji,nowe wątki,które burzą dotychczasowy logiczny ciąg wydarzeń i gra zaczyna się od nowa.
To pasjonująca przygoda,która pochłania bez reszty i nieważny pies,kot,burza za oknem ,głód,pragnienie i sen.Wyjątek zrobiłabym jedynie dla seksu aczkolwiek istnieją książki,które potrafią dać równie wielkiego kopa jak orgazm i nie mam na myśli książek erotycznych ;-)

kasandra_85 | 2013-12-06
Przeczytana: 2013 rok

Radek | 2015-11-15

Moje drugie spotkanie z Lisą Gardner i mój zachwyt jest jeszcze większy niż za pierwszym razem.Wyśmienita fabuła , napięcie , zwroty akcji , wszystko dopięte jak należy.

zobacz kolejne z 2070