Collide

Gail McHugh Wydawnictwo: Akurat Cykl: Collide (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Anna Dorota Kamińska
Akurat
Collide (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Anna Dorota Kamińska
2053 ocen 266 opinii

Oficjalne recenzje i

Wierząc w kłamstwa, wątpiąc w prawdę

[ 34 ] Link do recenzji

2053 ocen

... znów kręcę młynka palcami :)
tak odmóżająco i ckliwie.
Główna bohaterka trochę irytująca,
ale może miłość robi z nas głupców 🤔

Taka sobie, spodziewałam sie czegos bardziej interesującego.

Ta książka zasługuje na mocną 5. Historia Emily porusza, bo zawiera w sobie ból pragnienia, namiętność oraz miłość. Emily ma chłopaka Dillona, który jest bogaty. Wiele jej pomógł, kiedy jej matka umarła. I dlatego go kocha, za pomoc wsparcie i myślała że jest dobry. Jednak kiedy przeprowadza się do Nowego Jorku tam poznaje Gavina. On wyzwala w niej wszystkie uczucia z jej...

Nudnawe rozterki pewnej tępej dzidy. Nie stanowczo nie polecam jeśli tli się w tobie choć iskra feminizmu.

gniot jakich malo!!! nie polecam!!!

Bardzo przyjemna lektura, czytało się lekko, szybko i przyjemnie. Jednak główna bohaterka doprowadzała mnie do szewskiej pasji, przez jej zachowanie miałam czasem ochotę rzucić książką o ścianę, natomiast Gavin, cóż facet marzenie, po raz kolejny się zakochałam 😍. Muszę koniecznie sięgnąć po drugą część i zobaczyć jak to się skończy...

Szkoda, że skala kończy się na 10 ponieważ moja ocena to 15. To jest książka która wpadła w moje ręce kompletnie przez przypadek to mimo, że przeczytałam ją milion razy to przeczytam ją jeszcze kolejne milion.
Polecam przeczytać każdemu, bo to tak cudowna pozycja, że na pewno nikt nie pożałuje ;)

Bardzo ciekawa chitiria

Bardzo seksowna i romantyczna książka. Niejedna kobieta rozpłynie się w postaci Gavina :)

Uwielbiam takie historie

Dyskusje