Balanga w transie

Książka jest przypisana do serii/cyklu "„Minibooki Gazety Wyborczej”". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Agora SA
lidia_ostałowska, reportaż,
literatura faktu
Gosia

W świetle laserów, w błyskach stroboskopów, w szaleństwie tańca – cios za ciosem. Obłędny ruch, ciała są mokre. Czas nie istnieje. „Balanga w transie" i inne najlepsze reportaże Lidii Ostałowskiej. To od jej reportażu o Paktofonice zaczęła się historia, która zaowocowała filmem „Jesteś Bogiem”. W naszym minibooku porywające teksty Lidii Ostałowskiej o bezprizornych, czyli rosyjskich dzieciach...

To od jej reportażu o Paktofonice zaczęła się historia, która zaowocowała filmem „Jesteś Bogiem”. W naszym minibooku porywające teksty Lidii Ostałowskiej o bezprizornych, czyli rosyjskich dzieciach ulicy, o elektryfikacji i Łemkach powracających do swojej wioski, a także cała prawda o tym, do czego służy wiejska dyskoteka. Tu również fascynujący wywiad z Jerzym Ficowskim.

Minibook zawiera następujące teksty:
– Portret: „Myślę, więc nie ma mnie”, wywiad z Jerzym Ficowskim
– Techno: „Balanga w transie”
– Powszechna elektryfikacja: „W Ropkach po zmroku”
– Rosja: „Bezprizorni”

źródło opisu: http://www.publio.pl/balanga-w-transie-lidia-ostalowska,p87553.html

źródło okładki: http://www.publio.pl/files/product/card/0e/33/63/8...»

Marta | 2015-01-31