Oko cyklonu

Wydawnictwo: Da Capo
Second Wind
Dick Francis, oko, cyklon
Kas

Perry Stuart, meteorolog prezentujący prognozę pogody w angielskiej telewizji, może wiele powiedzieć o przyczynach i mechanizmach powstawania huraganów, o ich niszczycielskiej sile, lecz okazja, by przeżyć prawdziwy huragan nadarza mu się dopiero teraz. Kolega proponuje mu w ramach urlopowego wypadu przelot przez sam środek szalejącego żywiołu. Wydawać by się mogło, że kogoś, kto był w oku cyklonu i wyszedł z niego cało nic już nie poruszy. A jednak, Perry Stuart po powrocie z karaibskiej ''wycieczki'' staje wobec zagrożeń, jakich nie byłyby mu w stanie zgotować siły natury. Czy wyjdzie z tego zwycięsko?

źródło opisu: Wydawnictwo Da Capo, 2001

źródło okładki: Zdjecie autorskie