What to Buy the Shadowhunter Who Has Everything (And Who You're Not Officially Dating Anyway)

Seria: The Bane Chronicles
Wydawnictwo: Margaret K. McElderry
angielski
Justine

Magnus Bane may or may not be dating Alec Lightwood, but he definitely needs to find him the perfect birthday present. One of ten adventures in The Bane Chronicles. Set in the time between City of Ashes and City of Glass, warlock Magnus Bane is determined to find the best birthday present possible for Alec Lightwood, the Shadowhunter he may or may not be dating. And he’s also got to deal with...

Set in the time between City of Ashes and City of Glass, warlock Magnus Bane is determined to find the best birthday present possible for Alec Lightwood, the Shadowhunter he may or may not be dating. And he’s also got to deal with the demon he’s conjured up for a very irritating client…

źródło opisu: http://books.simonandschuster.com/

źródło okładki: http://books.simonandschuster.com/

Martyna | 2014-02-09
Przeczytana: 10 lutego 2013

Odwołuję wszystko wszyściuteńko co napisałam w opinii do poprzedniej części Bane Chronicles. Znowu uwielbiam Magnusa i Aleca, nawet jeszcze bardziej niż wcześniej i nawet dziwna przeszłość Magnusa tego nie zmieni. W tej części Magnus znowu jest sobą, takim jakiego go znamy z obu serii, a jego uczucia do Aleca są tak przepięknie opisane, że myślałam że się rozpłynę jak to czytałam. ♥ Jestem w stanie uwierzyć, że Alec jest jednak dla niego kimś wyjątkowym, a nawet jeśli nie, to będę sobie to usilnie wmawiać. Co jeszcze bardziej mnie dobije jeśli któremukolwiek z nich coś się stanie w City of Heavenly Fire. Oni są tak kochani razem, awwwwww :3

A tak co do samego opowiadania, to było cudne, przesłodkie i kochane, rozczulające, wzruszające i rozbawiające do łez. Genialne.

Co kupić Nocnemu Łowcy który ma wszystko? Oto Magnus i jego największy problem, Magnus jakiego znamy z Darów Aniołów, pełen uśmiechu i żartów a jednocześnie tak bardzo kochany i kochający. Początki związku Czarownika z Aleckiem, piękny opis miłości i po skrócie pokazane co zachwyciło go w Nephilim oraz jakie nadzieje z nim wiąże w końcu wierząc, że to ten jedyny.
Jedna z najlepszych historii Clare i o ile poprzednie kroniki były średnie, ta jest na prawdę dobra i długo wyczekiwana przeze mnie (nie mogłam się doczekać aż dojdę do tej dwójki).
I tak w końcu Magnus podarował swojemu chłopakowi najlepszy prezent jaki mógł...

Shila | 2015-04-05

Jest Magnus i jest Alec, są(a właściwie jest) uprzejmy demon. Opowiadanie pokazuje jak piękne i szlachetne serce ma czarownik, który poraża nas humorem, szczerością i swoją miłością do niebieskookiego. Piękne.

Nika | 2015-02-04
Na półkach: Przeczytane, E-book
Przeczytana: luty 2015

Uwielbiam Alec'a i Magnus'a. :D Alec jest strasznie słodki, a Magnus chyba bardzo się w nim zakochał. :3 Zdecydowanie jedna z najlepszych kronik Bane'a.

Rose | 2013-12-26
Przeczytana: 26 grudnia 2013

Świetna. Ech, chyba moja ulubiona z całych Kronik. Wszystko w tym krótkim opowiadaniu było jak należy:)

bookwormpl | 2014-07-12

Czuc jak w opowiadaniach miesza ktos jeszcze oprocz Cassie. Tutaj na szczescie malo bylo wkladu Sarah za co wysoka ocena. Opowiadanie lekkie i przyjemne :)

Nadienn | 2016-12-06
Przeczytana: 05 grudnia 2016

Magnus i Alec są tacy uroczy :3 Uwielbiam ich! Już dawno tak mocno nie cieszyłam się, że dwoje ludzi są razem i tak pięknie do siebie pasują. Nieważne, że to dwóch facetów. Choć możliwe, że to właśnie dlatego, i przez niewinność Aleca, ten związek wydaje się tak świeży.

moonlight | 2014-11-12

Fajne.