Okładka książki What to Buy the Shadowhunter Who Has Everything (And Who You're Not Officially Dating Anyway) Cassandra Clare, Sarah Rees Brennan
Cassandra ClareSarah Rees Brennan Wydawnictwo: Margaret K. McElderry Seria: The Bane Chronicles fantasy, science fiction
40 str. 40 min.
The Bane Chronicles
Margaret K. McElderry
2013-12-17
2013-12-17
40 min.

Na półkach: , , , , , ,

Co kupić Nocnemu Łowcy który ma wszystko? Oto Magnus i jego największy problem, Magnus jakiego znamy z Darów Aniołów, pełen uśmiechu i żartów a jednocześnie tak bardzo kochany i kochający. Początki związku Czarownika z Aleckiem, piękny opis miłości i po skrócie pokazane co zachwyciło go w Nephilim oraz jakie nadzieje z nim wiąże w końcu wierząc, że to ten jedyny.
Jedna z najlepszych historii Clare i o ile poprzednie kroniki były średnie, ta jest na prawdę dobra i długo wyczekiwana przeze mnie (nie mogłam się doczekać aż dojdę do tej dwójki).
I tak w końcu Magnus podarował swojemu chłopakowi najlepszy prezent jaki mógł...

Jedna z...

Uwielbiam Alec'a i Magnus'a. :D Alec jest strasznie słodki, a Magnus chyba bardzo się w nim zakochał. :3 Zdecydowanie jedna z najlepszych kronik Bane'a.

Odwołuję wszystko wszyściuteńko co napisałam w opinii do poprzedniej części Bane Chronicles. Znowu uwielbiam Magnusa i Aleca, nawet jeszcze bardziej niż wcześniej i nawet dziwna przeszłość Magnusa tego nie zmieni. W tej części Magnus znowu jest sobą, takim jakiego go znamy z obu serii, a jego uczucia do Aleca są tak przepięknie opisane, że myślałam że się rozpłynę jak to czytałam. ♥ Jestem w stanie uwierzyć, że Alec jest jednak dla niego kimś wyjątkowym, a nawet jeśli nie, to będę sobie to usilnie wmawiać. Co jeszcze bardziej mnie dobije jeśli któremukolwiek z nich coś się stanie w City of Heavenly Fire. Oni są tak kochani razem, awwwwww :3

A tak co do samego opowiadania, to było cudne, przesłodkie i kochane, rozczulające, wzruszające i rozbawiające do łez. Genialne.

Świetna. Ech, chyba moja ulubiona z całych Kronik. Wszystko w tym krótkim opowiadaniu było jak należy:)

Czuc jak w opowiadaniach miesza ktos jeszcze oprocz Cassie. Tutaj na szczescie malo bylo wkladu Sarah za co wysoka ocena. Opowiadanie lekkie i przyjemne :)

Fajne.

Fajne.

Jest Magnus i jest Alec, są(a właściwie jest) uprzejmy demon. Opowiadanie pokazuje jak piękne i szlachetne serce ma czarownik, który poraża nas humorem, szczerością i swoją miłością do niebieskookiego. Piękne.

• Ebooki

Cassandra Clare What to Buy the Shadowhunter Who Has Everything (And Who You're Not Officially Dating Anyway) Zobacz więcej