Księga związków, podrywu i seksu dla mężczyzn

Wydawnictwo: Sensus

Inne wydania

Jak myślisz, co w życiu zdarza się częściej, prawdziwa miłość czy wojna płci? I kto na tym wygrywa? Ileż to razy zastanawiałeś się, o co chodzi fascynującej Cię kobiecie, jak nawiązać z nią rozmowę, oczarować, olśnić... i w końcu uwieść! Nigdy nie wychodziło to tak, jak sobie zaplanowałeś, prawda? Im bardziej się starałeś, tym bardziej ona Cię ignorowała albo wręcz wyśmiewała, tylko po to, by zaraz zainteresować się jakimś kompletnym kretynem. Czas wreszcie dowiedzieć się, co robisz źle i jak najszybciej to zmienić.Jeśli Twoje relacje z płcią piękną przypominają kłębek wełny, którym właśnie skończył bawić się kot, a popełniane błędy mają 100% szans na powtórkę - dobrze trafiłeś! Drugie wydanie tej bestsellerowej książki zawiera jeszcze więcej odpowiedzi na Twoje pytania w kwestii kobiet. Co lubią najbardziej? Co jest dla nich ważne? Jak wczuć się w ich sytuację i poprowadzić rozmowę w pożądanym kierunku? Jak ich nie wystraszyć, gdy chcesz zacieśnić relacje? Czy da się naprawić związek, który rozpadł się z powodu zdrady? No i jak stać się naprawdę łakomym kąskiem?Kilkadziesiąt dni - tyle potrzebujesz, by przejść teoretyczny i praktyczny trening obcowania z płcią piękną. Od pierwszej randki, przez tworzenie więzi, obalanie fałszywych przekonań i krótki kurs psychologii, aż do technik seksualnych i najważniejszych różnic między płciami - znajdziesz tu wszystko, co pomoże Ci stać się pewnym siebie, świadomym własnych potrzeb i rozumiejącym kobiety facetem. Jak myślisz, ile czasu zajmie superdziewczynom zorientowanie się w sytuacji?

Wydanie II.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion

Northman | 2017-06-25
Przeczytana: 21 czerwca 2017

Być może tytuł powinien brzmieć "Instrukcja obsługi kobiet"? ;))... być może ;)

Możecie mnie nazwać szowinistą za powyższy wstęp, proszę bardzo :) Poprosiłem o tę książkę do recenzji z czystej ciekawości. Czy się zawiodłem? O, nie :)... To było pouczające, ciekawe, momentami pełne śmiechu z celnych puent autora doświadczenie :) Czy go potrzebowałem? Bynajmniej ;) Lecz nie o potrzebę literackiego doświadczenia na temat kobiet tu chodziło - te bowiem, niezależnie od ilości publikacji na ich temat, pozostaną w niejednym przypadku zagadką... chodziło o czystą, męską (szowinistyczną? ;) ciekawość... Która została zaspokojona :)

Teraz na poważnie.... ;)) Serio, na poważnie! :)) Krzysztof Król podjął się arcy ciekawego zadania. Zadania zgłębienia psychiki kobiety... Sam Freud zapewne na wieść o tym uniósłby brwi w geście bezbrzeżnego zdumienia, lecz... tak... znalazł się autor, który spróbował. Bo ta książka, jak się okazało, nie jest tylko o podrywie i seksie. O tym oczywiście też :),...

Krzysztof Król | 2010-08-05
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 01 sierpnia 2010

Recenzja „Księga związków, podrywu i seksu dla mężczyzn”

Proces czytania książki „Księga związków, podrywu i seksu” jest jak spełnienie jednego z marzeń każdego mężczyzny. Zagłębiając się w kolejny karty księgi odczuwasz wrażenie, jakbyś spotkał Hitch`a pod postacią Willa Smith`a i mógł zadać mu jakiekolwiek pytanie na temat kobiet, wiedząc że odpowie Ci dokładnie tak, jak jest.

Czytając tę książkę miałem wrażenie, że degustuję wytrawne wino. Wertując kolejne karty książki zagłębiałem się coraz bardziej w sposób komunikacji z kobietami. Książka zaczyna się niegroźnie – od podrywania, seksualności, podstaw uwodzenia. Z czasem jednak, schodzisz z autorem coraz głębiej do króliczej nory i poznajesz największe tajemnice kobiet. Od połowy mniej więcej zaczyna się szalony rollercoaster, prowadzący do głębokich zmian w sposobie myślenia i patrzenia na życie.

Zacznę jednak od początku - rozpoczynam krok pierwszy – degustacja wzrokowa. Spis treści brzmi dumnie. Przeglądając kolejne...

Witek | 2015-10-11
Na półkach: Przeczytane, PUA
Przeczytana: 13 października 2015

Krótko mówiąc: bardzo dobra i wartościowa książka, nie żartuję.

Dla większości potencjalnych czytelników tytuł będzie wskazywał na coś zbliżone w swojej treści i tematyce do słynnej "Gry" Neila Straussa. Po części to prawda, znaczna część poświęcona jest wszelkiego rodzaju grom z kobietami, wzbudzaniu u nich zainteresowania i konkretnych uczuć czy całemu procesowi rozwoju relacji. I to jest pierwsza ważna do zaznaczenia rzecz - ta książka nie skupia się (przynajmniej ja to tak odebrałem) na dążeniu tylko i wyłącznie do seksu, tak jak było to w przypadku "Gry". Można z niej wyciągnąć bardzo dużo na temat budowania szczęśliwych relacji damsko-męskich i raczej bez bardzo nieuczciwych sztuczek.

Dużo ważniejsza według mnie jest część poświęcona temu, co dzisiaj określa się jako "rozwój osobisty". Zmiany sposobu myślenia, postrzegania otaczającej nas rzeczywistości czy podejścia do niektórych aspektów życia - to wszystko jest tutaj doskonale opisane. Poświęcono temu naprawdę sporo...

Dawid Woźniak | 2017-01-02

O wydaniu pierwszym pisałem:
"Niesamowita podróż w głąb kobiecej psychiki. Przedstawia jak działają kobiety, tłumaczy ich zachowania i pozwala spojrzeć na to z zupełnie innej perspektywy. Ogrom (przydatnej!) wiedzy zawartej w tej encyklopedii poraża, i przeczytanie tej pozycji tylko raz to zbrodnia, jeśli ktoś chce z niej naprawdę dużo wyciągnąć.
Wracałem do niej nie raz i nie dwa, próbowałem, testowałem w praktyce, po czym wracałem i korygowałem błędy, biorąc pod uwagę to, co w książce zawarte. Nie wszystko jest dla każdego, niektóre rozdziały kompletnie we mnie nie trafiły, ale niektóre pozwoliły dostrzec wszystko to, czego nie widziałem i pewnie bym nie zauważył bez tej "mapy" relacji damsko-męskich.
Dla osób zainteresowanych tematyką pozycja obowiązkowa."
I ta opinia absolutnie się nie zmienia. Do książki dodano jeden rozdział, który warto przeczytać, ale nijak nie zmienia odbioru całości.

Dawid Woźniak | 2017-01-02
Na półkach: Przeczytane, Ebooki

Dla osób zainteresowanych tematyką pozycja obowiązkowa.

Paweł Baumgart | 2011-12-08

Bardzo ciekawe!