Księga związków, podrywu i seksu dla kobiet.

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Sensus Kobieta". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Helion
poradniki
godmyt

Czy prawdziwa miłość istnieje? Czy wierzysz, że spotkasz wymarzonego rycerza, który zawładnie Twoim sercem i pozwoli Ci poczuć się najpiękniejszą księżniczką? Czy pragniesz namiętności, a jednocześnie poczucia bezpieczeństwa? Ileż to razy próbowałaś osiągnąć ten cel - nawiązać kontakt, zafascynować… i w końcu uwieść! Jednak im bardziej się starałaś, tym częściej spotykałaś się z obojętnością...

Czy prawdziwa miłość istnieje?

Czy wierzysz, że spotkasz wymarzonego rycerza, który zawładnie Twoim sercem i pozwoli Ci poczuć się najpiękniejszą księżniczką? Czy pragniesz namiętności, a jednocześnie poczucia bezpieczeństwa? Ileż to razy próbowałaś osiągnąć ten cel - nawiązać kontakt, zafascynować… i w końcu uwieść! Jednak im bardziej się starałaś, tym częściej spotykałaś się z obojętnością lub odmową, a mężczyzna Twoich marzeń wiązał się z głupią lalką. Czas wreszcie dowiedzieć się, co robisz źle i jak najszybciej to zmienić.

Jeśli myślisz, że nigdy nie uda Ci się odnaleźć właściwej drogi do serca odpowiedniego faceta i już na zawsze zostaniesz w lesie straconych szans - dobrze trafiłaś! Ta książka pozwoli Ci spojrzeć na mężczyzn z zupełnie nowej perspektywy. Jak myślą i działają? Jakie mają oczekiwania w relacjach z kobietami? Jakie kobiety ich pociągają? Dlaczego tak ważne są dla nich wizualne oraz fizyczne aspekty związku? Dlaczego nie chcą Cię słuchać? I co należy zrobić, by stać się gwiazdą, która przyciągnie tego jedynego?

Dlaczego niektóre kobiety potrafią odnaleźć i rozkochać w sobie wspaniałego faceta, a inne nie?

Tu znajdziesz 100% odpowiedzi na to pytanie. Dzięki temu niezwykłemu przewodnikowi możesz szybko stać się pewną siebie, seksowną, kochającą swoje ciało, pasjonującą kobietą. Trzymasz właśnie w rękach największe na świecie kompendium wiedzy na temat relacji damsko-męskich. Czy odważysz się powiedzieć „TAK!” i już w ciągu kilku tygodni stać się kobietą, którą zawsze chciałaś być?

Pewność siebie i akceptacja własnego ciała, czyli konieczna zmiana podejścia.
Rozpoznawanie rycerza na białym koniu, czyli jak zwabić wojownika, a nie giermka.
Tworzenie wspaniałego związku, czyli jak sprawić, byś czuła się piękna, doceniana, kochana i słuchana.
Doprowadzanie mężczyzny do ekstazy na dziesiątki sposobów, czyli wypróbuj nowe pomysły.
Krótki kurs psychologii, czyli dlaczego faceci są tacy zarozumiali i nie potrafią Cię wysłuchać.
Bariery, czyli co dotychczas uniemożliwiało Ci znalezienie tego jedynego.
Niekończąca się przygoda, czyli jak ożywić i pielęgnować związek.
Znajdź rycerza… zanim ktoś sprzątnie Ci go sprzed nosa!

źródło opisu: www.sensus.pl

źródło okładki: www.sensus.pl

awiola | 2013-10-04
Przeczytana: 04 października 2013

"W jednej sekundzie możesz stać się szczęśliwym człowiekiem. Wystarczy pozwolić pozytywnym myślom panować nad sobą. Zobaczysz, że bardzo szybko cały wszechświat zacznie się dla ciebie zmieniać."

W przypadku dzisiejszej recenzji równouprawnienie nie ma zastosowania. Mężczyźni niech uciekają do swoich typowo męskich zadań, a kobiety niech usiądą wygodnie w fotelu. Dziewczyny, jeśli szukacie wiedzy w pigułce dotyczącej tajemnicy dobrego związku, seksu i podrywu – zapraszam. Poradnik, o którym dzisiaj wam opowiem został napisany przez dwóch mężczyzn. Któż bowiem może doradzać kobietom w kwestiach tajemnicy męskiej natury? Oczywiście inny mężczyzna.

Autorami "Księgi związków, podrywu i seksu dla kobiet" są dwa panowie – Krzysztof Król oraz Jan Gajos. Krzysztof Król to osoba z bardzo bogatym życiorysem, założyciel i dyrektor szkoły "Perfect Dating", do tego szkoleniowiec, coach motywacyjny i biznesmen. Jest specjalistą w zakresie związków i psychologii kobiet. Wolny czas spędza na...

sylwka128 | 2014-02-05
Przeczytana: 05 lutego 2014

Zdecydowanie nie polecam.
Książkę przeczytałam raczej nie z zaciekawieniem a z ironią. W szczególności nie polecam osobom, które są już w związku, a książkę chcieli przeczytać z ciekawości. Rady dla pań mam wrażenie - są pisane przez panów, którzy chcą żeby owe panie starały się dla nich, zabiegali o nich i zasadniczo wszystko kręciło się wokół nich.
Noś szpilki, kręć biodrami, mów komplementy, chwal go, nie obrażaj się, nie próbuj urazić męskiego EGO, nie krytykuj, Twój stosunek obwodu talii do bioder ma wynosić 70 % (w innym wypadku jesteś nieatrakcyjna), obowiązkowo długie nogi, rowek między piersiami.
"Zaproś mężczyznę do siebie na kolację. Przygotuj coś sama, wykaż inicjatywę. Włącz przyjemną muzykę i zatańcz. Niech ten taniec wygląda spontanicznie - kręć seksownie biodrami, przygotowując posiłek. Rozbudź zmysły faceta."
Czy tylko ja mam wrażenie, że książka jest napisana w sposób "to TY, kobieto, masz się starać i zabiegać o moje względy" ?

Buka | 2016-03-08
Przeczytana: 08 marca 2016

Człowiek rodzi się głupi i podobno głupi umiera. Coś w tym jest.

Ciągle łapię się na tym, że sięgam po jakieś poradniki z ciekawości, choć przecież wcale ich nie lubię, a potem się męczę niemiłosiernie, żeby to dziadostwo przeczytać do końca ;).

Chodzi o to, że w książkach tego typu, szczególnie, jeśli chodzi o modne i szeroko rozumiane relacje damsko-męskie ZAWSZE używa się zwrotów typu:
Kobieta musi wyglądać ... Kobieta musi mieć ... Kobiety zazwyczaj/często/zawsze robią/czują/myślą to, tamto, siamto i owamto... Faceci nie są zaprogramowani, by ... Faceci to i tamto. No i tak w kółko.

Co w naturalny sposób wywołuje bardzo skrajne reakcje, bo każdy jest inny.

Czytając komentarze zbulwersowanych tu kobiet, pokuszę się o szczyptę złośliwości i przytoczę kilka kontragrumentów, bo facetom też się dostało ;).

Tak z pamięci: Mężczyźni nie są zaprogramowani do sprzątania, gotowania i w ogóle przejmowania się domem. Faceci nie rozumieją zdań złożonych i jak mu w jednym zdaniu...

Lisek | 2015-10-04

Dostałam, próbowałam przeczytać. Odpadłam w połowie.

Zawsze "bawiły" i przerażały mnie poradniki podrywu ze swoim niebezpiecznym pograniczem manipulacji.
Nie w tej książce! Autorzy nie wysilili się na zabawę z NLP czy perswazją. Ta książka "UCZY KOBIETĘ, GDZIE JEST JEJ MIEJSCE" - czyli na łańcuchu sięgającym od kuchenki do łóżka...

Noś seksowne ciuszki, super miniówki, szpilki i dekolty, zawsze.
Staraj się, chwal go, chwal nieustannie, inaczej odejdzie do innej.
Nie płacz w czasie kłótni, bo będzie mu się "źle kojarzyło".
Koniecznie staniki push-up, bo jego to kręci!
Musisz mieć wąską talię, ich to kręci.
Przydałyby ci się długie nogi. Tak, lubimy długie nogi.
Cellulit - z nim jesteś zaniedbana. Natychmiast go zlikwiduj!
I wszelkie fałdki, nie możesz mieć fałdek!
Nie mów o swoich kompleksach, bo zacznie uważać, że jesteś nieatrakcyjna.
Nie wymagaj by pamiętał o rocznicy, czy Twoich urodzinach, faceci już tak mają.
Zamiast mówić do niego, słuchaj, co on ma do powiedzenia, bo i...

figlarna24 | 2013-04-27
Na półkach: Przeczytane, Rok 2013
Przeczytana: 27 kwietnia 2013

My kobiety często powtarzamy " z mężczyzną źle, bez niego jeszcze gorzej". Więc jak to naprawdę jest?
Jak to się dzieję, że kobieta i mężczyzna, istoty, które różnią się budową ciała, mózgu, zainteresowaniami, cechami charakteru , a tak do siebie ciągną ? I , co należy zrobić, aby kobieta przyciągała, rozumiała i tworzyła udaną relację z mężczyzną? Tego wszystkiego dowiecie się z poradnika , a raczej z opisu charakterystyki, podejścia do życia, związku i relacji damsko- męskich dwóch panów - Krzysztofa Króla oraz Jana Gajosa.

Panowie swoim poradnikiem pragnęli przybliżyć paniom sylwetki (w każdym wymiarze , nie tylko fizycznym oczywiście) mężczyzn, którzy już z nami są, ale i tych , którzy mogą być potencjalnym kandydatem na naszego partnera, męża, przyjaciela czy ojca naszych dzieci.

Pierwsze rozdziały są standardową wiedzą, którą każda kobieta zna. Czyli, że mężczyźni są wzrokowcami, podziwiają i zwracają szczególną uwagę na kobiecy wygląd, jej krągłości, mowę ciała i pewność...

MissDarkCallisto | 2014-06-14
Przeczytana: 14 czerwca 2014

Ta książka jest żałosna.

godmyt | 2013-04-14
Przeczytana: luty 2013

Lektura obowiązkowa!!!:D
Książkę polecam wszystkim kobietom- tym młodszym i tym starszym- każda znajdzie coś dla siebie- jestem przekonana!
Co więcej? Panowie- Autorzy według mnie spisali się na medal! Książka przepełniona profesjonalnymi uwagami, utrzymana w tak pozytywnym tonie, że ma się wrażenie jakby rozmawiało się z najlepszą kumpelą. Częściowo wiedza prezentowana w książce jest powszechnie znana, ale sposób jej "podania" jest tak lekki i przekonujący, że książka tylko na tym zyskuje, tym bardziej, że wzbogacona jest sporą porcją informacji, które będą prawdziwymi "świeżynkami" dla każdej kobiety. Autorzy podsuwają wiele cennych uwag, zdradzają nieco z typowo męskiego spojrzenia na świat i na kobiety. Dodatkowy ukłon za rozdział pt. pewność siebie- dziś tak wiele kobiet ma z tym problem.

Krótko mówiąc... to książka, którą powinna przeczytać każda z nas:)Lektura obowiązkowa!Zamykając ją... uśmiechniesz się do samej siebie:)
Idealna na prezent. Polecam- tchnie optymizmem.

Aż...

Brak | 2016-09-25