Księga związków, podrywu i seksu dla mężczyzn

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Sensus Facet". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Helion
poradniki

Jest jedyne pytanie, na które nie znam odpowiedzi — czego chcą kobiety? Zygmunt Freud, po trzydziestu latach studiowania ludzkiej psychiki No właśnie, a czy Ty wyobrażasz sobie, że może istnieć tylko jedna książka, w której znajdziesz odpowiedzi na WSZYSTKIE pytania dotyczące kobiet? Relacje damsko-męskie od A do Z, z dłuższym przystankiem w punkcie G * Wszystko, co powinien był...

Jest jedyne pytanie, na które nie znam odpowiedzi — czego chcą kobiety?
Zygmunt Freud, po trzydziestu latach studiowania ludzkiej psychiki

Relacje damsko-męskie od A do Z, z dłuższym przystankiem w punkcie G

* Wszystko, co powinien był powiedzieć Ci ojciec.
* Coś, czego o kobietach nie powiedziała Ci matka.
* Ich śliczne główki, czyli psychologia kobiet.
* Niezbędne kroki, które musisz wykonać, by poderwać dziewczynę …również bez wypowiedzenia choćby jednego słowa.
* Tworzenie więzi i węzłów (dla zaawansowanych).
* Robótki ręczne i cała sfera erotyczna.
* Jak zapewnić orgazm KAŻDEJ kobiecie, zawsze i wszędzie.
* Coś, co pozwoli Ci zdobyć 90% kobiet — nie kasa ani wygląd.
* Tworzenie związku, pokonywanie problemów i całe to "życie długo i szczęśliwie"!

Krzysztof Król | 2010-08-05
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 01 sierpnia 2010

Recenzja „Księga związków, podrywu i seksu dla mężczyzn”

Proces czytania książki „Księga związków, podrywu i seksu” jest jak spełnienie jednego z marzeń każdego mężczyzny. Zagłębiając się w kolejny karty księgi odczuwasz wrażenie, jakbyś spotkał Hitch`a pod postacią Willa Smith`a i mógł zadać mu jakiekolwiek pytanie na temat kobiet, wiedząc że odpowie Ci dokładnie tak, jak jest.

Czytając tę książkę miałem wrażenie, że degustuję wytrawne wino. Wertując kolejne karty książki zagłębiałem się coraz bardziej w sposób komunikacji z kobietami. Książka zaczyna się niegroźnie – od podrywania, seksualności, podstaw uwodzenia. Z czasem jednak, schodzisz z autorem coraz głębiej do króliczej nory i poznajesz największe tajemnice kobiet. Od połowy mniej więcej zaczyna się szalony rollercoaster, prowadzący do głębokich zmian w sposobie myślenia i patrzenia na życie.

Zacznę jednak od początku - rozpoczynam krok pierwszy – degustacja wzrokowa. Spis treści brzmi dumnie. Przeglądając kolejne...

Witek | 2015-10-11
Na półkach: PUA, Przeczytane
Przeczytana: 13 października 2015

Krótko mówiąc: bardzo dobra i wartościowa książka, nie żartuję.

Dla większości potencjalnych czytelników tytuł będzie wskazywał na coś zbliżone w swojej treści i tematyce do słynnej "Gry" Neila Straussa. Po części to prawda, znaczna część poświęcona jest wszelkiego rodzaju grom z kobietami, wzbudzaniu u nich zainteresowania i konkretnych uczuć czy całemu procesowi rozwoju relacji. I to jest pierwsza ważna do zaznaczenia rzecz - ta książka nie skupia się (przynajmniej ja to tak odebrałem) na dążeniu tylko i wyłącznie do seksu, tak jak było to w przypadku "Gry". Można z niej wyciągnąć bardzo dużo na temat budowania szczęśliwych relacji damsko-męskich i raczej bez bardzo nieuczciwych sztuczek.

Dużo ważniejsza według mnie jest część poświęcona temu, co dzisiaj określa się jako "rozwój osobisty". Zmiany sposobu myślenia, postrzegania otaczającej nas rzeczywistości czy podejścia do niektórych aspektów życia - to wszystko jest tutaj doskonale opisane. Poświęcono temu naprawdę sporo...

Paweł Baumgart | 2011-12-08

Bardzo ciekawe!