365 obiadów na polskim stole

Wydawnictwo: Publicat

Uniwersalny kalendarz obiadów na każdy dzień i każdy rok możesz rozpocząć korzystanie z tej książki w dowolnym momencie roku! 365 pełnowartościowych i smacznych obiadów kuchni polskiej pozwolą zaplanować jadłospis na cały rok. Dania na co dzień i od święta ułatwiają wybór menu na każdą okazję. Podział na 4 pory roku wiosną wykorzystasz nowalijki, a zimą ugotujesz pożywne dania i zupy. Czas przygotowania i stopień trudności sprawią, że zawsze zdążysz z posiłkiem na czas. Liczba porcji ułatwi racjonalne zaplanowanie potrzebnych składników. Kaloryczność potraw pomoże zadbać o Twoją linię i zdrowie całej rodziny. Koszt wykonania pozwoli zaplanować domowy budżet.

Monica | 2014-10-28

Bardzo przydatna książka, zarówno dla początkujących jak i dla osób poszukujących czegoś nowego. Książka jest czytelna, przepisy jasno opisane, każdy ma indywidualne zdjęcie. Wypróbowałam już wiele pozycji z tej książki i nigdy się nie zawiodłam (raz tylko nie wyszło mi ciasto). Książka ma świetne przepisy na obiady, rewelacyjne surówki, smaczne zupy i pyszne desery. Moim zdaniem najsłabszą stroną są ciasta.

Karina | 2015-10-23
Przeczytana: 14 stycznia 2012