Kuchnia wegetariańska

Wydawnictwo: Świat Książki
Vegetariska kokboken
978-83-247-1896-2
zergu

"Kuchnia wegetariańska" to książka kucharska przeznaczona dla wszystkich zainteresowanych wegetariańską dietą i filozofią życia. Znajdziesz w niej mnóstwo prostych porad dotyczących żywienia, a nawet sposobów na odmłodzenie dla tych z nas, którzy wiek średni mają już za sobą. Jest tu również ponad 350 wspaniałych i ciekawych przepisów na potrawy łatwe do przyrządzenia, odżywcze i co najważniejsze - smaczne, zainspirowanych między innymi kuchnią śródziemnomorską, azjatycką i meksykańską.

źródło opisu: nota wydawcy

eli | 2015-09-27