8 (14 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
9788324519156
basiagie

Gotowanie nie będzie miało przed Czytelnikami tej książki żadnych tajemnic! Zagadnienia opisane w książce: - aranżacja oraz wyposażenie nowoczesnej, ergonomicznej i przyjaznej kuchni - jak urządzić wnętrze, w którym przyrządzanie posiłków będzie łatwe i przyjemne - zasady racjonalnego i zdrowego żywienia - opracowane dla rodziny, której członkowie są w różnym wieku, prowadzą różny tryb życia...

Gotowanie nie będzie miało przed Czytelnikami tej książki żadnych tajemnic!

Zagadnienia opisane w książce:
- zasady racjonalnego i zdrowego żywienia - opracowane dla rodziny, której członkowie są w różnym wieku, prowadzą różny tryb życia i wymagają odmiennej diety
- stołowy savoir-vivre - dekorowanie i nakrywanie stołu, dobór sztućców i kieliszków, menu stosowne do okazji
- skuteczne porady oraz kulinarne triki - jak rozróżniać gatunki mięsa i ryb oraz właściwie je porcjować, jak przechowywać warzywa i racjonalnie wykorzystywać produkty
- sprawdzone przepisy krok po kroku - potrawy na wszystkie okazje, sekrety kuchni polskiej w wersji domowej
- przy każdym przepisie - liczba porcji, czas przygotowania, stopień trudności, kaloryczność potrawy
- wszystkie składniki dostępne w polskich sklepach - zakup produktów i dodatków nie będzie problemem

Książka niezbędna w każdej polskiej kuchni!

źródło opisu: www.publicat.pl

źródło okładki: www.publicat.pl

Elwira | 2014-01-22
Przeczytana: 2013 rok

Nie mogę powiedzieć, że przeczytałam tę książkę, bo tak naprawdę wielokrotnie do niej powracam - świetna dla początkujących w kuchni, jak i dla tych już wprawionych. Rewelacja. Smacznego!

kapplakk | 2014-02-01

Skarbnica wiedzy dla laików oraz znakomite jej uzupełnie dla wszystkich fanów gotowania.

Asianas_2 | 2017-12-26
Przeczytana: 26 grudnia 2017