Masaż partnerski

Wydawnictwo: Delta W-Z
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

Każdy może użyczyć sobie i swojemu partnerowi dobrodziejstwa masażu partnerskiego. Wstęp do książki zawiera uwagi, dotyczące właściwego otoczenia i atmosfery oraz charakterystykę różnych technik masażu. Główną jej część stanowi jednak ukazanie fascynującej wędrówki po ciele partnera. Dzięki odrobinie zdolności wczuwania się i wrażliwości zorientujesz się szybko, w jakim stanie psychicznym i fizycznym jest partner i jak możesz mu sprawić przyjemność. Zapoznaj się z propozycjami i trikami doświadczonej autorki, puść w ruch wyobraźnię i doznawaj przyjemności.

zafascynowany | 2014-04-02
Przeczytana: 01 czerwca 2013

Spodziewałem się więcej elementów masażu erotycznego, ale książka i tak ciekawa i warta lektury.

litpawel | 2015-07-30
Deliatti | 2015-03-22