Kuchnia polska. Encyklopedia sztuki kulinarnej

Okładka książki Kuchnia polska. Encyklopedia sztuki kulinarnej
Ewa AszkiewiczRomana Chojnacka Wydawnictwo: Publicat kulinaria, przepisy kulinarne
kulinaria, przepisy kulinarne
Publicat
2012-01-18
2012-01-18
9788324519156
Kuchnia Kulinaria Przepisy Encyklopedia

Przeczytałam całą. To książka głównie dla ludzi, którzy nie mają internetu i chcą się dowiedzieć, ile minut gotować jajka, jak przechowywać mięso kurczaka, jakie są przyprawy w kuchni, jakie zioła, jak filetować rybę albo zrobić przepis X.

Skarbnica wiedzy dla laików oraz znakomite jej uzupełnie dla wszystkich fanów gotowania.

Nie mogę powiedzieć, że przeczytałam tę książkę, bo tak naprawdę wielokrotnie do niej powracam - świetna dla początkujących w kuchni, jak i dla tych już wprawionych. Rewelacja. Smacznego!

Dodaj cytat z książki Kuchnia polska. Encyklopedia sztuki kulinarnej