Zgłosuj na książki roku 2017

Wydawnictwo: Remi
Control
9788363142018
Neutrino

Kiedy Madison postanawia zatrudnić pracownika, by pomógł jej prowadzić księgarnię z literaturą erotyczną, zaczynają dziać się rzeczy, których nie miała w planach. Bezczelny Andy nie dostaje posady, ale znajduje sobie inne miejsce w życiu bohaterki. Podczas gdy spięty i zahukany Gabriel nie może znieść zachowania pracodawczyni. Jeden mężczyzna przejmuje nad nią kontrolę, drugi pozwala sobie...

Jeden mężczyzna przejmuje nad nią kontrolę, drugi pozwala sobie rozkazywać. Tyle że granice się zacierają i Madison nie jest pewna, kto prowadzi, a kto podąża za nią. Podniecający trójkąt, walka o władzę… czy Madison dowie się, czego naprawdę pragnie?

źródło opisu: http://www.wydawnictworemi.pl/ksiazki/pod-kontrola/

źródło okładki: http://www.wydawnictworemi.pl/ksiazki/pod-kontrola/

młoda_pisarka | 2014-06-08
Przeczytana: 13 czerwca 2014

W NIEWOLI NAMIĘTNOŚCI...

Przed lekturą tej książki powtarzałam sobie, że wszystkiego trzeba spróbować. No i bądź co bądź czego, więcej można się spodziewać po literaturze erotycznej?

Ogólnie zaliczam książkę do nowych odkryć i zaczynam sądzić, że do każdego gatunku literackiego należy się przekonać.

Jak dziwnie to zabrzmi, jeśli napiszę, że podobał mi się język? Naprawdę... czasami trafiały się fragmenty, w których widać było kunszt autorki, a nie samą czystą erotykę.

Niezobowiązująca lektura. I krótka. Jednak zaliczająca się do mocno przeciętnych.

TINA | 2013-05-16
Przeczytana: 14 maja 2013

UWAGA!!!!! Sprośna do granic możliwości!
To już nawet nie erotyzm a porno… opisy są naprawde „widowiskowe” i gorące.
Jest to książka inna niż wszystkie, mówi o pragnieniach tak ukrytych, że aż wstydliwych…. A jednak pragnienia są po to by je odkrywać i spełniać! :)
Sami oceńcie, rumieńce na twarzy i wiercenie na krześle gwarantowane ;)

mala5317 | 2014-06-17
Przeczytana: 17 czerwca 2014

Kolejna książka którą dorwałam z promocji. Przeczytałam już wiele romansów i książek z działu literatura erotyczna, ale ta jest rzeczywiście dużo ostrzejsza. Zgadza się to z tym co zapowiada pod tytuł. Nie potrafię jej jednak jednoznacznie sprecyzować i określić, gdyż mam co do niej mieszane uczucia.

Sięgałam po książkę aby się rozluźnić i spędzić niedzielny wieczór z kieliszkiem wina w ręku. I ta pozycja jak najbardziej się do tego nadała. Po przeczytaniu połowy dzwoniłam do mojego faceta, aby pospieszył się z powrotem do domu. Na pewno nakręca i pobudza wyobraźnię, jeżeli podejdziemy do niej z dystansem. Nie będziemy analizować każdej sceny i każdego zachowania.

Bo ta pozycja do takich nie należy. To zwykły pornol w wersji papierowej. Dziewięćdziesiąt pięć procent zawartości to opisy scen erotycznych między bohaterami. Fabuła żadna, ilość bohaterów ograniczona do trzech osób plus jednej sąsiadki która przewinęła się może ze dwa razy. Nawet nie ma czego analizować.

Jeżeli...

nieperfekcyjnie | 2014-09-23
Przeczytana: 16 września 2014

Osoby, które dość często odwiedzają mojego bloga, doskonale wiedzą, iż nie stronię od powieści erotycznych. Nie jestem pruderyjna i lubię sięgnąć, od czasu do czasu, po książkę o mocnej i odważniejszej tematyce. Jednak, jak wiadomo, jedne erotyki są naprawdę dobre, a inne nie trzymają odpowiedniego poziomu i zalatują tandetą. Zdaję sobie sprawę z tego, że przeciwnicy powieści erotycznych wyśmiewają mnie teraz, twierdząc, iż jedyny poziom, jaki reprezentuje literatura tego typu, to ten najniższy, gdzie można znaleźć jedynie tzw. dno i wodorosty. Nie będę upierać się przy swoim, tłumaczyć się z tego, co lubię, czy przekonywać do czegokolwiek, bo nie o to tu chodzi. Po prostu w swoim życiu przeczytałam kilka powieści erotycznych, które naprawdę przypadły mi do gustu, ponieważ nie tylko oddziaływały na moje emocje, ale poruszały także tematy inne niż te czysto seksualne. Czy do tych książek mogę zaliczyć również...

Ranech | 2013-07-28
Na półkach: Przeczytane, 2013, Erotyk, Posiadam
Przeczytana: 30 lipca 2013

często powiewa nudą

| 2013-02-19
Przeczytana: 19 lutego 2013

Taka słodko-obrzydliwa, na jeden wieczór. Bardzo szybko się czyta. Miło, dla odmiany, zagłębić się w historię, w której to kobieta ma władzę.
Zdecydowanie nie polecam czytać w miejscach publicznych!

Natalia | 2014-05-04
Przeczytana: 03 maja 2014

Książka praktycznie bez fabuły. Erotyk erotykiem, ale mogłoby być w nim coś więcej niż tylko seks - jakaś akcja. Ogółem powieść w żadnym stopniu mnie nie zachwyciła. Początek może i fajnie się czyta, ale w miarę dalszych rozdziałów dosłownie spałam nad nią. Powieść spodoba się czytelnikowi, który od książki erotycznej wymaga tylko scen seksu,których tam nie brakuje.
Na tle innych powieści tego typu ta jest u mnie na szarym końcu. Język w książce również nie był zbytnio bogaty. Nie polecam osobom, które czytają, żeby poznać jakąś fajną historię.

Grażyna | 2013-04-03
Przeczytana: 08 kwietnia 2013

Erotyczna

Orlica | 2014-04-22
Przeczytana: 21 kwietnia 2014

Podczas bardzo luźnego dnia w pracy szukałam czegokolwiek do czytania. Popytałam znajomych i okazało się, że do wyboru mam tylko Grey'a i właśnie "Pod kontrolą", więc wybór padł na tę powieść (?). Już od pierwszych słów widać było, że mam do czynienia z literaturą erotyczną w czystej postaci. Chyba pierwszy raz czytałam coś takiego (Grey się nie liczy, bo jest kiepski, a autorka na siłę udaje, że ma fabułę). Tutaj fabuły prawie nie ma, a 95% całego tekstu to sceny erotyczne. Nie powiem, bardzo dobrze opisane (choć momentami wulgarne) i dość ciekawe, na pewno lepsze niż we wspominanej już trylogii. Niemniej czytało się to-to lekko, jednak nie wiem, czy przekonuje mnie taka pisanina. Nie ukrywam, że bardzo lubię erotykę w literaturze, jednak wolę, gdy obleczona jest w nią ciekawa fabuła. Sama nie wiem, czy polecam "Pod kontrolą" - jak już, to jako ciekawostkę. Może sama spróbuję kiedyś jeszcze sięgnąć po inną pozycję tego typu.

Natasha Natblue | 2013-02-21
Przeczytana: 19 lutego 2013

Ostatnio miałam niezmierną ochotę na jakąś lekką erotyczną powieść, a że teraz takich książek jest od groma i ciut ciut nie miałam problemu by odnaleźć tego typu pozycję. Wybór padł na dzieło autorstwa Charllote Stein pod tytułem „Pod kontrolą”. Nie mam pojęcia co mnie skłoniło to sięgnięcia właśnie po twórczość tej pani, ale wybór lektury był doskonały!

Nie chciałam żadnej poważnej i zawiłej fabuły, lecz coś poprawiającego humor, rozśmieszającego do łez i odrobinę nakręcającego. Książka Charlotty Stein spełniała wszystkie te warunki. Była tak głupia, że aż śmieszna. Może kogoś w tym momencie obraziłam, jeśli tak to przepraszam, lecz właśnie takie odczucie wywołuje u mnie „Pod kontrolą”. Seksualny trójkącik składający się z Madison, Andy'ego i Gabriela wywoływał u mnie przede wszystkim szeroki uśmiech na twarzy, a dopiero na samym końcu nikłe podniecie. No niestety mało mnie kręci facet w damskich różowych majtkach czy jęki tego osobnika kiedy dotyka drugiego mężczyznę za intymną...