Pod kontrolą

Control
9788363142018
literatura piękna
Neutrino

Kiedy Madison postanawia zatrudnić pracownika, by pomógł jej prowadzić księgarnię z literaturą erotyczną, zaczynają dziać się rzeczy, których nie miała w planach. Bezczelny Andy nie dostaje posady, ale znajduje sobie inne miejsce w życiu bohaterki. Podczas gdy spięty i zahukany Gabriel nie może znieść zachowania pracodawczyni. Jeden mężczyzna przejmuje nad nią kontrolę, drugi pozwala sobie...

Jeden mężczyzna przejmuje nad nią kontrolę, drugi pozwala sobie rozkazywać. Tyle że granice się zacierają i Madison nie jest pewna, kto prowadzi, a kto podąża za nią. Podniecający trójkąt, walka o władzę… czy Madison dowie się, czego naprawdę pragnie?

źródło opisu: http://www.wydawnictworemi.pl/ksiazki/pod-kontrola/

źródło okładki: http://www.wydawnictworemi.pl/ksiazki/pod-kontrola/

AuroraBorealis | 2018-04-04
Przeczytana: 04 kwietnia 2018

Przed wypożyczeniem tego tytułu poczytałam nieco opinii, żeby potem nie być zaskoczoną, tym co znajdzie się przed moimi oczami, a działo się przed nimi, oj działo, że miejscami aż bolało.;) Jako, że z natury jestem ciekawska i byle co nie jest w stanie mnie zawstydzić to zdecydowałam się na "Pod kontrolą".

Właścicielka księgarni "Magiczne słówka" Madison, która sprzedaje wyłącznie literaturę erotyczną potrzebuje asystenta do pomocy. Niestety Andy zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną nie sprawdził się, a raczej sprawdził się aż za bardzo, ale nie w tej dziedzinie co trzeba. ;) W końcu przyjmuje nieśmiałego Gabriela. Jak potoczy się ich współpraca? Czy jej charakter będzie wychodził poza ramy typowego związku pracownik - pracodawca? Mamy tu klasyczny trójkącik – jeden facet to macho, który lubi kontrolować, drugi to skromny, pokorny prawiczek lubiący się poddawać rozkazom, a pośród nich ona, kobieta, która uwielbia zarówno przejmować kontrolę jak i być uległą.

Potwierdzam to, co...

CrazyDaisy_MR | 2017-04-21
Przeczytana: wrzesień 2015

Bez pruderii, o namiętnościach i przekraczaniu granic...

Mystery | 2016-12-28
Przeczytana: 2015 rok

Mam bardzo mieszane uczucia.

Jednakże zachęcam do przeczytania.

unforgivable | 2016-07-17
Przeczytana: 16 lipca 2016

Po prostu porno i to wcale nie w wersji soft.

Oprócz scen sexu nie ma żadnej innej treści. Trochę tak jakby czytało się scenariusz do filmu porno.

Angelika | 2016-06-03
Przeczytana: 29 lipca 2016

Fajna książka. Lekka, łatwa i przyjemna. Polecam

sidzinka92 | 2016-02-15
Przeczytana: 15 lutego 2016

Najbardziej niecenzuralna i zboczona jaką do tej pory czytałam! szybko się czyta, a wręcz połyka treści zawarte w środku, można powiedzieć, na każdej stronie jest coś o seksie! pragnienia, zachcianki, granice, WSZYSTKO czego można się po literaturze erotycznej spodziewać:) historia inna niż przykładowo serii "80 dni" albo "50 twarzach", wplata się historia miłosna, ale nie przeważa nad scenami perwersji i seksu, erotyzm ponad wszystko, bardziej gorszącej książki nie czytałam, jak kiedyś trafię na taką to dam znać :D. co do języka to, ciekawie napisana narracja pierwszoosobowa, podobnie jak w Grey'u.

Capricorn | 2015-12-27
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Wymienię

Postaci płaskie, fabuła wątpliwej jakości, duża dawka niewybrednych wulgaryzmów. Nie zachwyca.

Sweetsense | 2015-10-06
Przeczytana: sierpień 2015

Ciężki orzech , ze względu na to , ze opisy faktycznie sprośne ale jakoś mojego serca nie podbiła....

MeBrunette | 2015-06-21
Przeczytana: 21 czerwca 2015

Na samym początku czytając książkę stwierdziłam, że wydobyłam jakieś zwykłe tanie porno. Jednak nie mogłam się oderwać, powieść hipnotyzuje. Z każdym czytanym słowem hitoria zyskała, zaczynały się wkradać uczucia i lektura przestała być zwykłym erotykiem. Na końcu udało mi się nawet wzruszyć, co prawda nieznacznie ale jednak. Zmieniłabym jednak co nieco w książce ale koniec końców nie żałuję że po Nią sięgnęłam

Lukea | 2015-05-25

Książka i zarazem tematyka zdecydowanie nie w moim stylu. Plus taki, że nabyłam ją za zaledwie 3 zł, więc nie muszę płakać nad wydanymi pieniędzmi na nią. Nie przepadam za erotyką w książkach, a ta zdecydowanie nie zmieniła mojego zdania. Jak dla mnie brak jakiejkolwiek fabuły - główny wątek erotyka i tyle.