Okładka książki Edukacja Kopciuszka

Edukacja Kopciuszka

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Fighting for Love". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
tłumaczenie
romans
typ
papier
Dorota_1988
6.83 (1025 ocen i 118 opinii)

Opis książki

1. miejsce Amazon Kindle w kategorii erotyka Top 10 „New York Timesa” Edukacja Kopciuszka… z mistrzem znacznie seksowniejszym niż bohater Pięćdziesięciu twarzy Greya Lucie Miller jest świetna w pracy i do niczego w życiu uczuciowym. Nie wydaje się sobie atrakcyjna. Brak jej tego czegoś, co sprawia, że mężczyźni oglądają się za kobietą. Reid Andrews to bożyszcze ringu, mistrz mieszanych sztuk wa...

1. miejsce Amazon Kindle w kategorii erotyka

Top 10 „New York Timesa”

Reid Andrews to bożyszcze ringu, mistrz mieszanych sztuk walki, twardy fighter, a w głębi duszy… wrażliwy artysta. Za dwa miesiące stanie do swojej najważniejszej walki o mistrzostwo Ameryki – pod warunkiem, że wyleczy kontuzję. Jego terapeutką ma być Lucie.
Ale ona sama też potrzebuje profesjonalnej pomocy. Rozpaczliwie chce zwrócić na siebie uwagę przystojnego ortopedy, w którym się kocha. Reid proponuje jej układ: ona pomoże mu odzyskać mistrzowską formę, a on nauczy ją sztuki
uwodzenia.
Tak rozpoczyna się edukacja Kopciuszka…

źródło opisu: http://www.wydawnictwoamber.pl/ksiazka/1392/edukacja-kopciuszka

Polecamy

Opinie czytelników
MagdaLena | 2012-12-16
Przeczytana: 15 grudnia 2012

Z erotyką to nie wiele ma wspólnego, ale romans nawet przyjemny do poczytania. I można z niego wyciągnąć "lekcje". Taka pozycja na jeden zimowy wieczór, by odpocząć po trudach dnia.

kryptonite | 2012-12-19
Przeczytana: grudzień 2012

Jeśli ktoś z Was oglądał film 'Brzydka prawda' z rewelacyjnym duetem Katherine Heigl i Gerald Butler (z moim ulubionym cytatem: - Czemu ty mnie kochasz? - A za cholerę nie wiem! :-), to niech tylko doda bardziej pikantne sceny, i ma 'Edukację Kopciuszka'. Ogólnie rzec biorąc, powieść jest strasznie przeciętna, ale językowo lepiej napisana od '50 twarzy Greya'.

ira | 2013-01-09
Przeczytana: 09 stycznia 2013

Niniejszym ogłaszam powrót epoki Harlequinów (dla młodszych czytelników info - cienkie książeczki w odcieniach od białego do ciemnoróżowego, prezentujące naiwne historyjki miłosne o różnym stopniu natężenia erotyki).
Autorce tego "dzieła" proponuję wrzucenie sobie w wyszukiwarkę Google hasła "bokser", bo o ile jest niewielka szansa na znalezienie takiego, który bez kolosalnego wysiłku potrafi przeprowadzić prosty proces myślowy, o tyle szanse na znalezienie takiego, który jest zbudowany jak Dawid Michała Anioła, a do tego ma idealną, niczym nie oszpeconą twarzyczkę, są zerowe. Zwłaszcza w podeszłym wieku 34 lat i po kilkunastu latach na ringu.
A ten jeszcze na dodatek jest wrażliwy, i uroczy, i w ogóle, i w ogóle... równie realny jak niesławny świecący się Edward.
Nie komentuję nawet faktu, że dla autorki szczytem urody męskiej jest najwyraźniej Ken, a kobiecej - Barbie.
Bajadło dla niewyżytych czternastolatek. Koszmar.

kasandra_85 | 2013-01-09
Przeczytana: grudzień 2012

Katherina87 | 2013-07-02

Seksowny mistrz podejmuje się udzielić szarej myszce kilku lekcji uwodzenia... "Edukacja Kopciuszka" to pierwsza książka z pisanej przez Ginę l. Maxweell serii o miłości, pożądaniu i namiętnych mężczyznach uprawiających mieszane sztuki walki.

Lucie Miller odnosi sukcesy w pracy, ale jej życie uczuciowe pełne jest porażek. Nie wydaje się sobie atrakcyjna. Brak jej tego magicznego czegoś, co przyciąga uwagę płci przeciwnej. Reid Andrews to bożyszcze ringu, twardy sportowiec, a w głębi duszy... wrażliwy artysta. Czeka go najważniejsza walka w karierze. Zamierza odzyskać tytuł mistrza wagi półciężkiej, a ma tylko dwa miesiące, by wyleczyć kontuzję. Jego terapeutką zostaje Lucie. Ale ona sama też potrzebuje fachowej pomocy. Rozpaczliwie pragnie zwrócić na siebie uwagę przystojnego ortopedy, w którym jest zakochana. Reid proponuje jej układ: ona pomoże mu odzyskać mistrzowską formę, a on nauczy ją, jak oczarować mężczyznę. Tak rozpoczyna się edukacja Kopciuszka...

Książka swym wątkiem i fa...

Jeśli posiadasz niski poziom cukru - koniecznie sięgnij po "Edukację Kopciuszka" - słodycz gwarantowana! ;)

Erotyk? Niekoniecznie... Ocena i klasyfikacja zależy, moim zdaniem, od stopnia pruderyjności czytającego.
Dla mnie - przyjemny romansik, który przywołał miłe wspomnienia.

Książka na pewno zadowoli wychowanych na "harlequinach".
Słodka, lekka, urocza w swej naiwności... Idealna dla romantycznych duszyczek :)

Jak to czasem w życiu bywa serce nie sługa a krew nie woda i można zakochać się nawet w najlepszym przyjacielu swego brata czy siostrze swego przyjaciela :)tak jest i w tym przypadku.

Coś co zaczyna się niewinnie kończy się wybuchowo i namiętnie i jak na bajkę o Kopciuszku przystało.

Tytuł w pełni oddaje to co dzieje się w książce. Pojawia się Kopciuszek w osobie pani lekarki/rehabilitantki Lucie zakochanej po uszy w facecie, który zdaje jej się nie zauważać, ona niezdarna, wystraszona, niepewna siebie i swojej kobiecości czasem nawet mam wrażenie głupiutka w relacjach z facetami (nie wie jakie słowa mogą zranić Reida i wypowiada je zanim pomyśli).

Chwilę później wkracza dawno niewidziany przyjaciel z lat dzieciństwa
- Reid, zapaśnik MMA, czyżby książe z bajki? :) ,który w zamian za prywatną rehabilitację decyduje się pomóc naszej bohaterce w sprawach sercowych.

Lecz jak to w bajkach (i czasem w rzeczywistości) bywa, kiedy dwoje ludzi płci przeciwnej zamieszka ze sobą to dzia...

dmaj | 2014-03-02
Przeczytana: 27 lipca 2013

Seria "Fighting for Love" składa się:
1. Edukacja Kopciuszka
2. Reguły Uległości
3. Fighting For Irish - wersja ang

Assapan | 2013-03-15
Przeczytana: 15 marca 2013

Ach podobało mi się i już.
Lubię kiedy moja wyobraźnia kreuje przystojnego mężczyznę, który w oczach ma miłość do swojej partnerki... To takie ekscytujące! :)

magdalena | 2013-09-14
Przeczytana: 09 września 2013

Pierwsze skojarzenie jakie przyszło mi do głowy po przeczytaniu książki „Edukacja Kopciuszka” – to Harlequin. Takie tam zwykłe, zupełnie przeciętne, lekkie i banalne romansidło. „Pikantniejsze” momenty – delikatne, nawet całkiem przyjemne. Fabuła kiepska i przewidywalna, a zakończenie kompletnie mnie rozczarowało – „oklepane”. Jedyne co mi się spodobało to jedna z głównych postaci, a mianowicie - Reid Andrews. Ogólnie książka słodka i mało ambitna.

Załóż konto za darmo!
Utwórz konto

Pobierz aplikację mobilną

Na półkach
Kalendarium literackie
  • James Baldwin
    90. rocznica
    urodzin
    - Mówiąc, że jestem kobietą, mam na myśli to, że mogę wyjść za ciebie za mąż i żyć z tobą pięćdziesiąt lat, i przez cały czas mogę być dla ciebie obca, a ty nawet możesz tego nigdy nie widzieć. - A gdybym ja był obcy... wiedziałabyś o tym? - Dla kobiety - odparła - mężczyzna pozostanie chyba zawsze... pokaż więcej
  • Isabel Allende
    72. rocznica
    urodzin
    Szczęście polega na zdobywaniu tego, na co od dawna się czekało
  • Robert Holdstock
    66. rocznica
  • Stanisław Baliński
    116. rocznica
  • Jussi Adler-Olsen
    64. rocznica
    urodzin
    Bałagan nie był przecież tylko zjawiskiem zewnętrznym. Wewnątrz czuł się wyjątkowo dobrze zorganizowany.
  • Raymond Carver
    26. rocznica
    śmierci
    Chciałbym być taki jak wszyscy w naszej dzielnicy- być skromnym, normalnym, niewyróżniającym się niczym miernotą- wrócić na górę do sypialni, położyć się w łóżku i zasnąć.
    (Str 64).
  • William Seward Burroughs
    17. rocznica
    śmierci
    Życie to szkoła, w której każdy uczy się innej lekcji.
  • Leslie Esdaile Banks
    3. rocznica