Okładka książki Edukacja Kopciuszka

Edukacja Kopciuszka

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Fighting for Love". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
tłumaczenie
romans
typ
papier
Dorota_1988
6.82 (1085 ocen i 124 opinie)

Opis książki

1. miejsce Amazon Kindle w kategorii erotyka Top 10 „New York Timesa” Edukacja Kopciuszka… z mistrzem znacznie seksowniejszym niż bohater Pięćdziesięciu twarzy Greya Lucie Miller jest świetna w pracy i do niczego w życiu uczuciowym. Nie wydaje się sobie atrakcyjna. Brak jej tego czegoś, co sprawia, że mężczyźni oglądają się za kobietą. Reid Andrews to bożyszcze ringu, mistrz mieszanych sztuk wa...

1. miejsce Amazon Kindle w kategorii erotyka

Top 10 „New York Timesa”

Reid Andrews to bożyszcze ringu, mistrz mieszanych sztuk walki, twardy fighter, a w głębi duszy… wrażliwy artysta. Za dwa miesiące stanie do swojej najważniejszej walki o mistrzostwo Ameryki – pod warunkiem, że wyleczy kontuzję. Jego terapeutką ma być Lucie.
Ale ona sama też potrzebuje profesjonalnej pomocy. Rozpaczliwie chce zwrócić na siebie uwagę przystojnego ortopedy, w którym się kocha. Reid proponuje jej układ: ona pomoże mu odzyskać mistrzowską formę, a on nauczy ją sztuki
uwodzenia.
Tak rozpoczyna się edukacja Kopciuszka…

źródło opisu: http://www.wydawnictwoamber.pl/ksiazka/1392/edukacja-kopciuszka

Polecamy

Opinie czytelników
MagdaLena | 2012-12-16
Przeczytana: 15 grudnia 2012

Z erotyką to nie wiele ma wspólnego, ale romans nawet przyjemny do poczytania. I można z niego wyciągnąć "lekcje". Taka pozycja na jeden zimowy wieczór, by odpocząć po trudach dnia.

kryptonite | 2012-12-19
Przeczytana: grudzień 2012

Jeśli ktoś z Was oglądał film 'Brzydka prawda' z rewelacyjnym duetem Katherine Heigl i Gerald Butler (z moim ulubionym cytatem: - Czemu ty mnie kochasz? - A za cholerę nie wiem! :-), to niech tylko doda bardziej pikantne sceny, i ma 'Edukację Kopciuszka'. Ogólnie rzec biorąc, powieść jest strasznie przeciętna, ale językowo lepiej napisana od '50 twarzy Greya'.

Jak to czasem w życiu bywa serce nie sługa a krew nie woda i można zakochać się nawet w najlepszym przyjacielu swego brata czy siostrze swego przyjaciela :)tak jest i w tym przypadku.

Coś co zaczyna się niewinnie kończy się wybuchowo i namiętnie i jak na bajkę o Kopciuszku przystało.

Tytuł w pełni oddaje to co dzieje się w książce. Pojawia się Kopciuszek w osobie pani lekarki/rehabilitantki Lucie zakochanej po uszy w facecie, który zdaje jej się nie zauważać, ona niezdarna, wystraszona, niepewna siebie i swojej kobiecości czasem nawet mam wrażenie głupiutka w relacjach z facetami (nie wie jakie słowa mogą zranić Reida i wypowiada je zanim pomyśli).

Chwilę później wkracza dawno niewidziany przyjaciel z lat dzieciństwa
- Reid, zapaśnik MMA, czyżby książe z bajki? :) ,który w zamian za prywatną rehabilitację decyduje się pomóc naszej bohaterce w sprawach sercowych.

Lecz jak to w bajkach (i czasem w rzeczywistości) bywa, kiedy dwoje ludzi płci przeciwnej zamieszka ze sobą to dzia...

ira | 2013-01-09
Przeczytana: 09 stycznia 2013

Niniejszym ogłaszam powrót epoki Harlequinów (dla młodszych czytelników info - cienkie książeczki w odcieniach od białego do ciemnoróżowego, prezentujące naiwne historyjki miłosne o różnym stopniu natężenia erotyki).
Autorce tego "dzieła" proponuję wrzucenie sobie w wyszukiwarkę Google hasła "bokser", bo o ile jest niewielka szansa na znalezienie takiego, który bez kolosalnego wysiłku potrafi przeprowadzić prosty proces myślowy, o tyle szanse na znalezienie takiego, który jest zbudowany jak Dawid Michała Anioła, a do tego ma idealną, niczym nie oszpeconą twarzyczkę, są zerowe. Zwłaszcza w podeszłym wieku 34 lat i po kilkunastu latach na ringu.
A ten jeszcze na dodatek jest wrażliwy, i uroczy, i w ogóle, i w ogóle... równie realny jak niesławny świecący się Edward.
Nie komentuję nawet faktu, że dla autorki szczytem urody męskiej jest najwyraźniej Ken, a kobiecej - Barbie.
Bajadło dla niewyżytych czternastolatek. Koszmar.

kasandra_85 | 2013-01-09
Przeczytana: grudzień 2012

Katherina87 | 2013-07-02

Seksowny mistrz podejmuje się udzielić szarej myszce kilku lekcji uwodzenia... "Edukacja Kopciuszka" to pierwsza książka z pisanej przez Ginę l. Maxweell serii o miłości, pożądaniu i namiętnych mężczyznach uprawiających mieszane sztuki walki.

Lucie Miller odnosi sukcesy w pracy, ale jej życie uczuciowe pełne jest porażek. Nie wydaje się sobie atrakcyjna. Brak jej tego magicznego czegoś, co przyciąga uwagę płci przeciwnej. Reid Andrews to bożyszcze ringu, twardy sportowiec, a w głębi duszy... wrażliwy artysta. Czeka go najważniejsza walka w karierze. Zamierza odzyskać tytuł mistrza wagi półciężkiej, a ma tylko dwa miesiące, by wyleczyć kontuzję. Jego terapeutką zostaje Lucie. Ale ona sama też potrzebuje fachowej pomocy. Rozpaczliwie pragnie zwrócić na siebie uwagę przystojnego ortopedy, w którym jest zakochana. Reid proponuje jej układ: ona pomoże mu odzyskać mistrzowską formę, a on nauczy ją, jak oczarować mężczyznę. Tak rozpoczyna się edukacja Kopciuszka...

Książka swym wątkiem i fa...

Jeśli posiadasz niski poziom cukru - koniecznie sięgnij po "Edukację Kopciuszka" - słodycz gwarantowana! ;)

Erotyk? Niekoniecznie... Ocena i klasyfikacja zależy, moim zdaniem, od stopnia pruderyjności czytającego.
Dla mnie - przyjemny romansik, który przywołał miłe wspomnienia.

Książka na pewno zadowoli wychowanych na "harlequinach".
Słodka, lekka, urocza w swej naiwności... Idealna dla romantycznych duszyczek :)

Assapan | 2013-03-15
Przeczytana: 15 marca 2013

Ach podobało mi się i już.
Lubię kiedy moja wyobraźnia kreuje przystojnego mężczyznę, który w oczach ma miłość do swojej partnerki... To takie ekscytujące! :)

dmaj | 2014-03-02
Przeczytana: 27 lipca 2013

Seria "Fighting for Love" składa się:
1. Edukacja Kopciuszka
2. Reguły Uległości
3. Fighting For Irish - wersja ang

alouette | 2014-08-17

Miernota i grafomania w jednym. Ale potwierdza się reguła, że gdy coś zaczyna być modne to znajdują się szybko inni, gotowi wskoczyć na fali sukcesu w morze marności.
W porządku, rozumiem i szanuję. Kobiety potrzebują miłosnej otoczki, by móc czytać o tym jak to maczo (oczywiście bogaty, wysportowany, ale jednocześnie czuły i inteligentny) uczy sierotkę, ciemną jak tabaka w rogu, tego jak być wyuzdaną w łóżku.
Sądzę, że jest to genialny temat, który powinien być powielany jak najwięcej razy, by zalać rynek zastraszającą tandetą.

Załóż konto za darmo!

161. rocznica
  • Marina Mayoral
    72. rocznica
    urodzin
    A tata wyjął z plecaka książkę i rzekł:
    - Poznacie tam na pewno wielu przyjaciół, ale i tak chciałbym wam to dać, bo przecież wiecie, że książka jest...
    - Przyjacielem na całe życie! - wyrecytowały chórem dziewczynki.
  • Scott Spencer
    69. rocznica
    urodzin
    Listy były jedynym namacalnym dowodem, dowodem tego, że kiedyś skrzydła wyrastały mi z serca. Znałem inny świat, świat, który nie ma nazwy. Bo takie słowa jak oczarowanie czy rozkosz są zbyt proste, zbyt banalne, nie potrafią go określić. Nic o tym wiecie nie mogę powiedzieć oprócz tego, że go znałe... pokaż więcej
  • Victoria Holt
    108. rocznica
    urodzin
    ...życie bywa najeżone pułapkami, ale gdy ktoś ich bez przerwy wypatruje, może przeoczyć błogosławieństwa, jakich los także nam nie skąpi.
  • Edgar Rice Burroughs
    139. rocznica
  • Timothy Zahn
    63. rocznica
    urodzin
    Wzruszyła ramionami, a jej ognistorude włosy zamigotały w blasku światła.
  • Andriej Płatonow
    115. rocznica
    urodzin
    Woszczew (...) położył się na brzuchu by usnąć i rozstać się ze sobą samym. Ale sen wymaga umysłu spokojnego, ufnego w życie, zdolnego wybaczyć przeżyty ból.
  • A.C. Bhaktivedanta Swami Prabhupada
    118. rocznica
    urodzin
    Ode Mnie, który przebywam w każdym sercu, pochodzi pamięć, wiedza i zapomnienie.
  • François Mauriac
    44. rocznica
    śmierci
    (...) jest taki rodzaj głupoty wobec którego czuję się zupełnie bezsilny. Można bez trudu dotrzeć do ludzkiej duszy przez zbrodnię, poprzez najsmutniejsze występki, ale nie można się przedrzeć przez pospolitość.

Znajdź nas na Facebooku