Edukacja Kopciuszka

Autor:
Cykl: Walka o miłość (tom 1)
tłumaczenie
romans
typ
papier
Dorota_1988
6,83 (1468 ocen i 161 opinii)

Opis książki

Lucie Miller jest świetna w pracy i do niczego w życiu uczuciowym. Nie wydaje się sobie atrakcyjna. Brak jej tego czegoś, co sprawia, że mężczyźni oglądają się za kobietą. Reid Andrews to bożyszcze ringu, mistrz mieszanych sztuk walki, twardy fighter, a w głębi duszy… wrażliwy artysta. Za dwa miesiące stanie do swojej najważniejszej walki o mistrzostwo Ameryki – pod warunkiem, że wyleczy...

Reid Andrews to bożyszcze ringu, mistrz mieszanych sztuk walki, twardy fighter, a w głębi duszy… wrażliwy artysta. Za dwa miesiące stanie do swojej najważniejszej walki o mistrzostwo Ameryki – pod warunkiem, że wyleczy kontuzję. Jego terapeutką ma być Lucie.
Ale ona sama też potrzebuje profesjonalnej pomocy. Rozpaczliwie chce zwrócić na siebie uwagę przystojnego ortopedy, w którym się kocha. Reid proponuje jej układ: ona pomoże mu odzyskać mistrzowską formę, a on nauczy ją sztuki
uwodzenia.
Tak rozpoczyna się edukacja Kopciuszka…

źródło opisu: http://www.wydawnictwoamber.pl

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników

Jak to czasem w życiu bywa serce nie sługa a krew nie woda i można zakochać się nawet w najlepszym przyjacielu swego brata czy siostrze swego przyjaciela :)tak jest i w tym przypadku.

Coś co zaczyna się niewinnie kończy się wybuchowo i namiętnie i jak na bajkę o Kopciuszku przystało.

Tytuł w pełni oddaje to co dzieje się w książce. Pojawia się Kopciuszek w osobie pani lekarki/rehabilitantki Lucie zakochanej po uszy w facecie, który zdaje jej się nie zauważać, ona niezdarna, wystraszona, niepewna siebie i swojej kobiecości czasem nawet mam wrażenie głupiutka w relacjach z facetami (nie wie jakie słowa mogą zranić Reida i wypowiada je zanim pomyśli).

Chwilę później wkracza dawno niewidziany przyjaciel z lat dzieciństwa
- Reid, zapaśnik MMA, czyżby książe z bajki? :) ,który w zamian za prywatną rehabilitację decyduje się pomóc naszej bohaterce w sprawach sercowych.

Lecz jak to w bajkach (i czasem w rzeczywistości) bywa, kiedy dwoje ludzi płci przeciwnej zamieszka ze sobą to...

Magda | 2012-12-16
Przeczytana: 15 grudnia 2012

Z erotyką to nie wiele ma wspólnego, ale romans nawet przyjemny do poczytania. I można z niego wyciągnąć "lekcje". Taka pozycja na jeden zimowy wieczór, by odpocząć po trudach dnia.

kryptonite | 2012-12-19
Przeczytana: grudzień 2012

Jeśli ktoś z Was oglądał film 'Brzydka prawda' z rewelacyjnym duetem Katherine Heigl i Gerald Butler (z moim ulubionym cytatem: - Czemu ty mnie kochasz? - A za cholerę nie wiem! :-), to niech tylko doda bardziej pikantne sceny, i ma 'Edukację Kopciuszka'. Ogólnie rzec biorąc, powieść jest strasznie przeciętna, ale językowo lepiej napisana od '50 twarzy Greya'.

ira | 2013-01-09
Przeczytana: 09 stycznia 2013

Niniejszym ogłaszam powrót epoki Harlequinów (dla młodszych czytelników info - cienkie książeczki w odcieniach od białego do ciemnoróżowego, prezentujące naiwne historyjki miłosne o różnym stopniu natężenia erotyki).
Autorce tego "dzieła" proponuję wrzucenie sobie w wyszukiwarkę Google hasła "bokser", bo o ile jest niewielka szansa na znalezienie takiego, który bez kolosalnego wysiłku potrafi przeprowadzić prosty proces myślowy, o tyle szanse na znalezienie takiego, który jest zbudowany jak Dawid Michała Anioła, a do tego ma idealną, niczym nie oszpeconą twarzyczkę, są zerowe. Zwłaszcza w podeszłym wieku 34 lat i po kilkunastu latach na ringu.
A ten jeszcze na dodatek jest wrażliwy, i uroczy, i w ogóle, i w ogóle... równie realny jak niesławny świecący się Edward.
Nie komentuję nawet faktu, że dla autorki szczytem urody męskiej jest najwyraźniej Ken, a kobiecej - Barbie.
Bajadło dla niewyżytych czternastolatek. Koszmar.

Katherina87 | 2013-07-02

Seksowny mistrz podejmuje się udzielić szarej myszce kilku lekcji uwodzenia... "Edukacja Kopciuszka" to pierwsza książka z pisanej przez Ginę l. Maxweell serii o miłości, pożądaniu i namiętnych mężczyznach uprawiających mieszane sztuki walki.

Lucie Miller odnosi sukcesy w pracy, ale jej życie uczuciowe pełne jest porażek. Nie wydaje się sobie atrakcyjna. Brak jej tego magicznego czegoś, co przyciąga uwagę płci przeciwnej. Reid Andrews to bożyszcze ringu, twardy sportowiec, a w głębi duszy... wrażliwy artysta. Czeka go najważniejsza walka w karierze. Zamierza odzyskać tytuł mistrza wagi półciężkiej, a ma tylko dwa miesiące, by wyleczyć kontuzję. Jego terapeutką zostaje Lucie. Ale ona sama też potrzebuje fachowej pomocy. Rozpaczliwie pragnie zwrócić na siebie uwagę przystojnego ortopedy, w którym jest zakochana. Reid proponuje jej układ: ona pomoże mu odzyskać mistrzowską formę, a on nauczy ją, jak oczarować mężczyznę. Tak rozpoczyna się edukacja Kopciuszka...

Książka swym wątkiem...

kasandra_85 | 2013-01-09
Przeczytana: grudzień 2012

Jeśli posiadasz niski poziom cukru - koniecznie sięgnij po "Edukację Kopciuszka" - słodycz gwarantowana! ;)

Erotyk? Niekoniecznie... Ocena i klasyfikacja zależy, moim zdaniem, od stopnia pruderyjności czytającego.
Dla mnie - przyjemny romansik, który przywołał miłe wspomnienia.

Książka na pewno zadowoli wychowanych na "harlequinach".
Słodka, lekka, urocza w swej naiwności... Idealna dla romantycznych duszyczek :)

MartaKu | 2014-10-06
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Pdf
Przeczytana: 05 października 2014

Bardzo miła, lekka, szybka książka. Nie jest jakaś górnolotna, ale dla oderwania się od problemów codziennych w sam raz. Szału nie ma ale było miło.
Postać męska to takie chrupiące ciacho, mięśnie, tatuaże, itd. ; dziewczyna to takie zakompleksione dziewczę. Czyli typowy romans ostatnio przewijający się w erotycznych pozycjach książkowych.

zabielka | 2014-07-25
Przeczytana: 21 lipca 2014

Pisząc moją opinię na temat tej książki nie będę się rozpisywała,, polecam przyjemny, nie wulgarny erotyk, Chcąc przeczytać tego typu książkę, nie spodziewamy się wciągającego kryminału i tak też jest. :) Polecam i tyle :)

dmolek | 2014-03-02

Miłość we śnie
Tłumaczenie snów
erotycznych wedle nauki
Skorzystaj z przedwojennego
sennika i poznaj prawdę o sobie...
i o przedwojennej Polsce.

Zaznacz - jeśli we śnie:

Kalendarium literackie
  • Marcin Szczygielski
    43. rocznica
    urodzin
    Bo jak się ludzie kochają, z wzajemnością, to nie mają głowy do podłości i są dobrzy.
  • Richard A. Knaak
    54. rocznica
    - Bądź przeklęty!
    - Dziękuję, już jestem Pójdziemy?
  • Ian Fleming
    107. rocznica
    urodzin
    Jedyny sposób, na to, aby rzucić palenie, to przestać i już nie zaczynać. Jeżeli pani chce udawać przez tydzień czy dwa, że porzuca palenie, to ograniczenie ich nic nie da. Tyle, że zanudza się innych i ciągle o tym myśli. (...) A drugi sposób to mieć papierosy za słabe, albo za mocne
  • Małgorzata Szejnert
    79. rocznica
    urodzin
    Pozwoliła mi zadawać pytania. Sama nie zadała ani jednego. Uznała widocznie, że mam prywatny powód, by pytać. Z kolei, jako osoba, która traktowała dosyć obojętnie nocne transporty, co ją dziś zasmuca i niepokoi, miała prywatny powód, by odpowiadać.
  • Maeve Binchy
    75. rocznica
  • Krystyna Żywulska
    97. rocznica
    urodzin
    A czy kiedyś... jeśli nawet uda się wyjść na prawdziwą wolność, czy potrafię nie kojarzyć najpiękniejszego krajobrazu, najbardziej uroczych zakątków z czarnym dymem, z krwistym płomieniem, z rozpaczliwym ostatnim krzykiem palonych ludzi? Chyba nigdy już, nigdy. Ludzie będą mieli swoje sprawy, a ja b... pokaż więcej
  • Irena Krzywicka
    116. rocznica
    urodzin
    A los, wie pan, to nie jest wcale sumienny księgowy, tylko głupi, bezmyślny dureń, który wszystko mili i plącze i wszystko zawsze nie w porę załatwia. Za późno. Za późno, rozumie pan?
  • Patrick White
    103. rocznica
    urodzin
    Fizyczna miłość wydawała mu się teraz jak gdyby wesołym wyścigiem z przeszkodami, w którym ostatecznie prawie każdy zawodnik zasługuje na dyskwalifikację za mniejsze lub większe oszustwa.
  • Wojciech Karolak
    76. rocznica
  • Jarosław Stukan
    42. rocznica
    urodzin
    W człowieku bowiem piękne jest to, że wie, nawet
    jeśli ze swoją wiedzą się nie zgadza.
  • Michał Piróg
    44. rocznica
  • Miljenko Jergović
    49. rocznica
    urodzin
    (...) czuje, jak rośnie w nim strach. I to nie zwyczajny, paniczny, histeryczny ludzki strach, tylko taki, przed którym nie ma ucieczki. Zaczyna się bać, jak w dzień biblijnego potopu, i nikomu nie potrafi powiedzieć, z czego zrobiony jest jego strach. Do szału doprowadza go niezrozumienie, tępota,... pokaż więcej
  • Frank Schätzing
    58. rocznica
    urodzin
    Im bardziej kogoś lubię, tym mi głupiej mu to powiedzieć. Jeśli chodzi o ciebie, jestem prawdopodobnie największym głupcem wszech czasów.
  • Irena Jurgielewiczowa
    12. rocznica
    śmierci
    Jak komuś życie krzywo się ułożyło (...) i jest sam, to robi się trochę dziwny i nieraz głupie pomysły przychodzą mu do głowy.
  • Anne Brontë
    166. rocznica
    śmierci
    Gdy straciłem panią Graham z oczu, zdało mi się, że wraz z nią odeszła cała radość [...]
  • Stefan Wyszyński
    34. rocznica
    śmierci
    Myśl o Mnie, a Ja już będę myślał o tobie”. – „Uwolnisz się od zbędnego niepokoju, daremnych rozważań, zbędnych myśli. Ile natomiast zyskasz czasu, który możesz poświęcić wyłącznie dla Mnie i dla mojego Kościoła. Chcesz mieć więcej czasu? Myśl tylko o Mnie, a przekonasz się, ile przybędzie ci czasu”... pokaż więcej

Znajdź nas na Facebooku