Książka Roku 2018
Seducing Cinderella
Dorota_1988

Lucie Miller jest świetna w pracy i do niczego w życiu uczuciowym. Nie wydaje się sobie atrakcyjna. Brak jej tego czegoś, co sprawia, że mężczyźni oglądają się za kobietą. Reid Andrews to bożyszcze ringu, mistrz mieszanych sztuk walki, twardy fighter, a w głębi duszy… wrażliwy artysta. Za dwa miesiące stanie do swojej najważniejszej walki o mistrzostwo Ameryki – pod warunkiem, że wyleczy...

Reid Andrews to bożyszcze ringu, mistrz mieszanych sztuk walki, twardy fighter, a w głębi duszy… wrażliwy artysta. Za dwa miesiące stanie do swojej najważniejszej walki o mistrzostwo Ameryki – pod warunkiem, że wyleczy kontuzję. Jego terapeutką ma być Lucie.
Ale ona sama też potrzebuje profesjonalnej pomocy. Rozpaczliwie chce zwrócić na siebie uwagę przystojnego ortopedy, w którym się kocha. Reid proponuje jej układ: ona pomoże mu odzyskać mistrzowską formę, a on nauczy ją sztuki
uwodzenia.
Tak rozpoczyna się edukacja Kopciuszka…

źródło opisu: http://www.wydawnictwoamber.pl

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl

AuroraBorealis | 2013-12-01
Przeczytana: 01 grudnia 2013

Jak to czasem w życiu bywa serce nie sługa a krew nie woda i można zakochać się nawet w najlepszym przyjacielu swego brata czy siostrze swego przyjaciela :)tak jest i w tym przypadku.

Coś co zaczyna się niewinnie kończy się wybuchowo i namiętnie i jak na bajkę o Kopciuszku przystało.

Tytuł w pełni oddaje to co dzieje się w książce. Pojawia się Kopciuszek w osobie pani lekarki/rehabilitantki Lucie zakochanej po uszy w facecie, który zdaje jej się nie zauważać, ona niezdarna, wystraszona, niepewna siebie i swojej kobiecości czasem nawet mam wrażenie głupiutka w relacjach z facetami (nie wie jakie słowa mogą zranić Reida i wypowiada je zanim pomyśli).

Chwilę później wkracza dawno niewidziany przyjaciel z lat dzieciństwa
- Reid, zapaśnik MMA, czyżby książe z bajki? :) ,który w zamian za prywatną rehabilitację decyduje się pomóc naszej bohaterce w sprawach sercowych.

Lecz jak to w bajkach (i czasem w rzeczywistości) bywa, kiedy dwoje ludzi płci przeciwnej zamieszka ze sobą to...

Tatiasza Aleksiej | 2015-08-05

Romans, który przeczytałam bardzo szybko, i o którym raczej szybko zapomnę. On prawdziwy "mięśniak" - w stosunku do niej bardzo łagodny - ona, inteligentna "szara myszka". I do tego duuuuużo seksu.:)

książek: 1976
Magda | 2012-12-16
Na półkach: Przeczytane, 2012
Przeczytana: 15 grudnia 2012

Z erotyką to nie wiele ma wspólnego, ale romans nawet przyjemny do poczytania. I można z niego wyciągnąć "lekcje". Taka pozycja na jeden zimowy wieczór, by odpocząć po trudach dnia.

kryptonite | 2012-12-19
Przeczytana: grudzień 2012

Jeśli ktoś z Was oglądał film 'Brzydka prawda' z rewelacyjnym duetem Katherine Heigl i Gerald Butler (z moim ulubionym cytatem: - Czemu ty mnie kochasz? - A za cholerę nie wiem! :-), to niech tylko doda bardziej pikantne sceny, i ma 'Edukację Kopciuszka'. Ogólnie rzec biorąc, powieść jest strasznie przeciętna, ale językowo lepiej napisana od '50 twarzy Greya'.

ira | 2013-01-09
Przeczytana: 09 stycznia 2013

Niniejszym ogłaszam powrót epoki Harlequinów (dla młodszych czytelników info - cienkie książeczki w odcieniach od białego do ciemnoróżowego, prezentujące naiwne historyjki miłosne o różnym stopniu natężenia erotyki).
Autorce tego "dzieła" proponuję wrzucenie sobie w wyszukiwarkę Google hasła "bokser", bo o ile jest niewielka szansa na znalezienie takiego, który bez kolosalnego wysiłku potrafi przeprowadzić prosty proces myślowy, o tyle szanse na znalezienie takiego, który jest zbudowany jak Dawid Michała Anioła, a do tego ma idealną, niczym nie oszpeconą twarzyczkę, są zerowe. Zwłaszcza w podeszłym wieku 34 lat i po kilkunastu latach na ringu.
A ten jeszcze na dodatek jest wrażliwy, i uroczy, i w ogóle, i w ogóle... równie realny jak niesławny świecący się Edward.
Nie komentuję nawet faktu, że dla autorki szczytem urody męskiej jest najwyraźniej Ken, a kobiecej - Barbie.
Bajadło dla niewyżytych czternastolatek. Koszmar.

Katherina87 | 2013-07-02

Seksowny mistrz podejmuje się udzielić szarej myszce kilku lekcji uwodzenia... "Edukacja Kopciuszka" to pierwsza książka z pisanej przez Ginę l. Maxweell serii o miłości, pożądaniu i namiętnych mężczyznach uprawiających mieszane sztuki walki.

Lucie Miller odnosi sukcesy w pracy, ale jej życie uczuciowe pełne jest porażek. Nie wydaje się sobie atrakcyjna. Brak jej tego magicznego czegoś, co przyciąga uwagę płci przeciwnej. Reid Andrews to bożyszcze ringu, twardy sportowiec, a w głębi duszy... wrażliwy artysta. Czeka go najważniejsza walka w karierze. Zamierza odzyskać tytuł mistrza wagi półciężkiej, a ma tylko dwa miesiące, by wyleczyć kontuzję. Jego terapeutką zostaje Lucie. Ale ona sama też potrzebuje fachowej pomocy. Rozpaczliwie pragnie zwrócić na siebie uwagę przystojnego ortopedy, w którym jest zakochana. Reid proponuje jej układ: ona pomoże mu odzyskać mistrzowską formę, a on nauczy ją, jak oczarować mężczyznę. Tak rozpoczyna się edukacja Kopciuszka...

Książka swym wątkiem...

MartaKu | 2014-10-06
Przeczytana: 05 października 2014

Bardzo miła, lekka, szybka książka. Nie jest jakaś górnolotna, ale dla oderwania się od problemów codziennych w sam raz. Szału nie ma ale było miło.
Postać męska to takie chrupiące ciacho, mięśnie, tatuaże, itd. ; dziewczyna to takie zakompleksione dziewczę. Czyli typowy romans ostatnio przewijający się w erotycznych pozycjach książkowych.

zabielka | 2014-07-25
Przeczytana: 21 lipca 2014

Pisząc moją opinię na temat tej książki nie będę się rozpisywała,, polecam przyjemny, nie wulgarny erotyk, Chcąc przeczytać tego typu książkę, nie spodziewamy się wciągającego kryminału i tak też jest. :) Polecam i tyle :)

Jeśli posiadasz niski poziom cukru - koniecznie sięgnij po "Edukację Kopciuszka" - słodycz gwarantowana! ;)

Erotyk? Niekoniecznie... Ocena i klasyfikacja zależy, moim zdaniem, od stopnia pruderyjności czytającego.
Dla mnie - przyjemny romansik, który przywołał miłe wspomnienia.

Książka na pewno zadowoli wychowanych na "harlequinach".
Słodka, lekka, urocza w swej naiwności... Idealna dla romantycznych duszyczek :)

nihmetay | 2016-05-19
Przeczytana: 18 maja 2016

"Edukacja kopciuszka" to ciekawa i romantyczna historia.
Lucie Miller terapeutka, jest oddana swojej pracy. Po przeżyciach z młodości, gdzie pod wpływem chwili wyszła za mąż za faceta, który w trakcie trwania ich krótkiego małżeństwa zdradzał ją na lewo i prawo, popada w kompleksy i traci wiarę w miłości. Postanawia, że następny kandydat na męża będzie bardziej z nią kompatybilny. Niestety nowy wybranek, doktor Stephan, nie zwraca na nią zupełnie uwagi, przez co dziewczyna jest zdesperowana.
Pewnego dnia do jej gabinetu trafia przystojny mistrz mieszanych sztuk walki Reid Andrews, najlepszy przyjaciel z dzieciństwa jej brata, w którym jako nastolatka się podkochiwała. Reid doznał paskudnej kontuzji, a za dwa miesiące ma stanąć do wali o mistrzostwo. Proponuje Lucie układ, on pokaże jej jak zdobyć faceta, a ona wykorzysta zaległy urlop by pomóc mu wyleczyć chory bark.
Na czas rehabilitacji Reid wprowadza się do Lucie i pokazuje jej jak powinna zachowywać się pewna siebie kobieta,...