W świetle spokoju

Wydawnictwo: Dom Wydawniczy LIMBUS
At Peace in the Light
Sokaris

Większość ludzi nie potrzebuje pomocy medium albo psychologa w rozwiązywaniu swoich problemów. Często powtarzam im, by sami spróbowali je rozwiązać. Przypominam im słowa Świetlistych Istot. Jesteśmy wielkimi i potężnymi duchowymi istotami, które czasami zapominają o swojej duchowej sile. - Zapomnij na chwilę o wszystkich doczesnych rzeczach w twoim życiu – mawiam zazwyczaj ludziom, którzy...

- Zapomnij na chwilę o wszystkich doczesnych rzeczach w twoim życiu – mawiam zazwyczaj ludziom, którzy sądzą, że potrzebują pomocy mojej zdolności postrzegania.
– Na kilka minut odłóż na bok wszystkie mało ważne rzeczy rozgrywające się w twojej pracy, zignoruj sposób zachowywania się twoich dzieci, przestań martwić się kłótniami z małżonką i spróbuj spojrzeć na swoją duszę, albo pomyśleć o czymś co kochasz. Jeśli spróbujesz zadowolić swoją duszę, która jest twoim prawdziwym ja, wówczas większość decyzji nie będzie tak trudna do podjęcia. Kiedy to zrobisz, może uda ci się zobaczyć twoją możliwą przyszłość. Duchowe kryzysy zdarzają się wtedy, kiedy starasz się zadowolić wszystkich oprócz własnego duchowego ja.

źródło opisu: www.limbus.com.pl

źródło okładki: zdjęcie autorskie