Śmierć nie istnieje. Siedem lekcji z niebios

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
Secrets of the light: Lessons From Heaven.
978-83-7377-406-3
Hellen

Śmierć – fascynuje i przeraża. Jest nieoczekiwanym i nieprzyjemnym końcem wszystkiego, czy raczej początkiem wspaniałej podróży, którego nie powinieneś się bać, ale oczekiwać? A przede wszystkim – istnieje naprawdę, czy też sami ją stworzyliśmy? Poznaj sens i konsekwencje swoich doczesnych uczynków. Sięgnij po wiedzę kogoś, kto podczas życia na ziemi trzykrotnie przekroczył granicę, zza...

Poznaj sens i konsekwencje swoich doczesnych uczynków. Sięgnij po wiedzę kogoś, kto podczas życia na ziemi trzykrotnie przekroczył granicę, zza której większość osób nie ma okazji powrócić. Granicę życia. Za każdym razem ten człowiek powracał do świata doczesnego bogatszy w nowe doświadczenia i informacje do przekazania. Teraz ta niezwykła osoba pragnie podzielić się z Tobą swoimi wspomnieniami oraz siedmioma lekcjami, które przekazały mu istoty wyższe.

Co Cię czeka po śmierci? Jakie wymagania musisz spełnić na ziemi aby było to jak najprzyjemniejsze? Jakie jest prawdziwe znaczenie Twojej modlitwy i co musisz zrobić, by mieć pewność, że zostanie ona wysłuchana? I jak naprawdę wygląda proces umierania?

Ta książka to jedynego rodzaju bilet pierwszej klasy w zaświaty. Lecz niekoniecznie w jedną stronę...

źródło opisu: http://www.talizman.pl/mier-nie-istnieje-p-6065.html

źródło okładki: http://www.talizman.pl/mier-nie-istnieje-p-6065.html

Ramon | 2012-01-28
Przeczytana: 28 stycznia 2012

Warto - choćby dla zachwycającego opisu świata pod drugiej stronie (zaraz na początku książki). Wprawdzie do takich widzeń podchodzę z wielkim dystansem (są niespójne, jeden człowiek ma takie wizje, inny inne), ale to tutaj brzmi niezwykle wiarygodnie i prawdziwie.

Potem z faktami miesza się trochę interpretacja autora, ale tak czy inaczej cała lektura ma głęboki sens. Bardzo dziękuję nie tyle za samą książkę, ile za doświadczenia autora - można z nich wyciągnąć lekcję i pozwolić sobie na łatwiejszą drogę, niż ta, którą on musiał przechodzić.

Hellen | 2011-06-21
Przeczytana: 20 lutego 2011

Od dawna interesowało mnie, co dzieje się z człowiekiem, po jego śmierci. Czy istnieje reinkarnacja, niebo, piekło. Książkę pożyczył i polecił mi mój wujek. Czytałam ją długo, mimo że jest cienka. Nie posiada akcji i ciekawych przygód. To książka psychologiczna. Z jednej strony ciekawa, a z drugiej nudna. Teraz mam inne spojrzenie na 'te sprawy'. Dużo osób może powiedzieć, że jestem łatwowierna, ale ja staram się to wszystko przemyśleć, wyobrazić i wydaje mi się realne. Nie stawiam oczywiście tego, jako jedyne wyjście. Może być przecież inaczej z ludźmi, którzy umierają, a ludźmi którzy przeżywają śmierć kliniczną.
Chciałabym, aby śmierć i życie po niej wyglądało tak, jak opisuje autor. Szczególnie chcę Panoramicznego Przeglądu Życia i reinkarnacja.
Polecam książkę dla ciekawych Życia Po Śmierci :).

1001 | 2016-11-10
Przeczytana: listopad 2016