Śmierć nie istnieje. Siedem lekcji z niebios

Okładka książki Śmierć nie istnieje. Siedem lekcji z niebios Dannion Brinkley, Kathryn Brinkley
Okładka książki Śmierć nie istnieje. Siedem lekcji z niebios
Dannion BrinkleyKathryn Brinkley Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii ezoteryka, senniki, horoskopy
ezoteryka, senniki, horoskopy
Secrets of the light: Lessons From Heaven.
Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
2012-01-01
2012-01-01
978-83-7377-406-3
psychologia dannion brinkley śmierć

Okładka książki Przeżyłem śmierć Dannion Brinkley, Paul Perry
Przeżyłem śmierć Dannion Brinkley, P...

Warto - choćby dla zachwycającego opisu świata pod drugiej stronie (zaraz na początku książki). Wprawdzie do takich widzeń podchodzę z wielkim dystansem (są niespójne, jeden człowiek ma takie wizje, inny inne),ale to tutaj brzmi niezwykle wiarygodnie i prawdziwie.

Potem z faktami miesza się trochę interpretacja autora, ale tak czy inaczej cała lektura ma głęboki sens. Bardzo dziękuję nie tyle za samą książkę, ile za doświadczenia autora - można z nich wyciągnąć lekcję i pozwolić sobie na łatwiejszą drogę, niż ta, którą on musiał przechodzić.

Od dawna interesowało mnie, co dzieje się z człowiekiem, po jego śmierci. Czy istnieje reinkarnacja, niebo, piekło. Książkę pożyczył i polecił mi mój wujek. Czytałam ją długo, mimo że jest cienka. Nie posiada akcji i ciekawych przygód. To książka psychologiczna. Z jednej strony ciekawa, a z drugiej nudna. Teraz mam inne spojrzenie na 'te sprawy'. Dużo osób może powiedzieć, że jestem łatwowierna, ale ja staram się to wszystko przemyśleć, wyobrazić i wydaje mi się realne. Nie stawiam oczywiście tego, jako jedyne wyjście. Może być przecież inaczej z ludźmi, którzy umierają, a ludźmi którzy przeżywają śmierć kliniczną.
Chciałabym, aby śmierć i życie po niej wyglądało tak, jak opisuje autor. Szczególnie chcę Panoramicznego Przeglądu Życia i reinkarnacja.
Polecam książkę dla ciekawych Życia Po Śmierci :).

• Czytam z Legimi
  • Z polecenia do kupienia ...
  • Ezoteryka i życie pozagrobowe
  • Niewidoczne