Sekrety miłosnej magii

Wydawnictwo: FILAR
poradniki

Ta czarodziejska książka wyjawi sekrety miłosnej magii, wiodąc nas w mistyczną podróż do świata miłosnego czaru od antyku do współczesności. Zapozna nas z czarodziejskimi praktykami i magicznymi zaklęciami doprowadzającymi do znalezienia ukochanej osoby lub odzyskania tej, którą utraciliśmy. Można się z niej dowiedzieć jak wykonać miłosny amulet, interpretować miłosne wróżby, z jakich roślin i ziół przygotowuje się napoje miłosne i afrodyzjaki, co dłonie mówią o miłości, a także jaKie boginie i jakich bogów miłości można wzywać na pomoc.

Lilith1987 | 2013-01-04
Klaudia | 2011-04-02