Powiedz życiu tak ! Poradnik dobrostanu

Wydawnictwo: Ravi
poradniki

Ten przewodnik po życiu możesz wziąć wszędzie. Otwierając go na dowolnej stronie, natychmiast znajdziesz coś, co cię wzmocni, pobudzi cię do działania, podsunie dobry pomysł czy rozwiązanie problemu, zharmonizuje ciało, umysł i duszę, przywoła miłość, pogodę ducha i dobry humor, które są w Tobie. Każda strona poprowadzi Cię ku odkrywaniu drzemiącego w Tobie bogactwa wewnętrznych możliwości. .Każda strona zawiera praktyczną radę pozwalającą uczynić życie spokojniejszym, zdrowszym, szczęśliwszym. fragment Wstępu

keys | 2012-12-18
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Poradniki

A ja mówię tej książce TAK!TAK!TAK!

Yasmine | 2016-02-28
Przeczytana: 29 grudnia 2015

Powiedz życiu tak! Zakochaj się w życiu! Dla wszystkich smutasów i ludzi, którzy poszukują sensu życia, którzy zawsze widzą szklankę do połowy pustą. Ewa Foley w fantastyczny sposób, za pomocą krótkich rozdzialików uczy nas, jak zmienić swój styl myślenia, jak czerpać z życia pełnymi garściami, jak spoglądać w przyszłość z optymizmem i witać dzień z uśmiechem na twarzy. Dla mnie mistrzostwo!

nataws | 2015-01-03

Mała zgrabna książeczka, którą nosiłam ze sobą, gdy ćwiczyłam się w pozytywnym myśleniu. Polecam

Malwina Liszka | 2014-11-19

Prosta. Szczera. Praktyczna.