Samouzdrawianie metodą Silvy: Popularna metoda leczenia siebie i innych

You the healer
83-85933-03-4
poradniki
agasta

SAMOUZDRAWIANIE jest książką napisaną specjalnie dla Ciebie. Chcesz poprawić pamięć, boisz się stresów, raka, ADIS i czegoś jeszcze? Chcesz być po prostu zdrowy? Metoda Silvy sprawi, że staniesz się Panem własnego życia! Pomóż sobie sam. Nie jesteś tylko ciałem. Twój umysł kryje naprawdę nieograniczone możliwości. Skorzystaj z nich. Autorzy dają Ci prosty, bezpieczny i niezawodny sposób...

Autorzy dają Ci prosty, bezpieczny i niezawodny sposób wykorzystania własnego umysłu. Dołącz do wielu milionów ludzi na świecie, którzy zaufali metodzie samouzdrawiania i kontroli umysłu.

książek: 2044

Książka rozwija, techniki medytacji oraz autohipnozy, do samoleczenia "placebo" - nie jest to NLP - powstało przed NLP i NLP wszystko ukradło z Metody Jose Silvy, Dziś na szczęście poważne zespoły naukowe badają wpływ placebo w leczeniu, rehabilitacji, onkologi itd. Książkę przede wszystkim traktować z przymrożeniem oka.

Jednak książka trafia, w pewną nisze nauki, zespół kilku naukowców z całego świata. Przez ok 5 lat zajmował się badaniem efektu placebo. Podjęto się niekiedy bulwersujących eksperymentów. Jak poddanie "podwójnie ślepej próbie" pacjentów przechodzących artroskopię kolana. Chirurdzy od razu wyśmiali takie założenie eksperymentu, a jednak koniec był zaskakujący.
Pacjenci którym wmówiono że przeszli operację artroskopii kolana, dokładniej zawieziono ich na salę operacyjną poddano narkozie, następnie odwieziono na salę wybudzeń, bez jakiejkolwiek ingerencji chirurgicznej. Część takich pacjentów, wykazało się wyzdrowieniem, tak jakby naprawdę przeszli operację.
Młodą...

roksa | 2014-09-11

To ten rodzaj książek ,które odmieniają twoje życie

CzytelniczkA | 2016-11-13
Przeczytana: 13 listopada 2016
chanelek | 2010-10-31
Przeczytana: 12 maja 2000

ciekawa dla osob w temacie i z zacięciem do samodzielnego praktykowania

Rondelek | 2017-03-03
Przeczytana: 29 grudnia 2017