Samouzdrawianie metodą Silvy: Popularna metoda leczenia siebie i innych

You the healer
83-85933-03-4
poradniki
agasta

SAMOUZDRAWIANIE jest książką napisaną specjalnie dla Ciebie. Chcesz poprawić pamięć, boisz się stresów, raka, ADIS i czegoś jeszcze? Chcesz być po prostu zdrowy? Metoda Silvy sprawi, że staniesz się Panem własnego życia! Pomóż sobie sam. Nie jesteś tylko ciałem. Twój umysł kryje naprawdę nieograniczone możliwości. Skorzystaj z nich. Autorzy dają Ci prosty, bezpieczny i niezawodny sposób...

Autorzy dają Ci prosty, bezpieczny i niezawodny sposób wykorzystania własnego umysłu. Dołącz do wielu milionów ludzi na świecie, którzy zaufali metodzie samouzdrawiania i kontroli umysłu.

książek: 2045

Książka rozwija, techniki medytacji oraz autohipnozy, do samoleczenia "placebo" - nie jest to NLP - powstało przed NLP i NLP wszystko ukradło z Metody Jose Silvy, Dziś na szczęście poważne zespoły naukowe badają wpływ placebo w leczeniu, rehabilitacji, onkologi itd. Książkę przede wszystkim traktować z przymrożeniem oka.

Jednak książka trafia, w pewną nisze nauki, zespół kilku naukowców z całego świata. Przez ok 5 lat zajmował się badaniem efektu placebo. Podjęto się niekiedy bulwersujących eksperymentów. Jak poddanie "podwójnie ślepej próbie" pacjentów przechodzących artroskopię kolana. Chirurdzy od razu wyśmiali takie założenie eksperymentu, a jednak koniec był zaskakujący.
Pacjenci którym wmówiono że przeszli operację artroskopii kolana, dokładniej zawieziono ich na salę operacyjną poddano narkozie, następnie odwieziono na salę wybudzeń, bez jakiejkolwiek ingerencji chirurgicznej. Część takich pacjentów, wykazało się wyzdrowieniem, tak jakby naprawdę przeszli operację.
Młodą...

Agnieszka | 2016-11-13
Przeczytana: 13 listopada 2016

Książka opowiadająca o metodzie Silvy, czyli szkoleniach organizowanych przez Pana Silvę i jego metodzie, a konkretniej to o potędze wyobraźni, mocy przyciągania tego o czym myślimy (pozytywnych rzeczy lub negatywnych) i możliwościach uzdrowienia siebie i bliskich z choroby poprzez dbanie o te dobre myśli. Książka momentami sprawia wrażenie mocno pokręconej ;), ale wyjaśnia czym jest tak naprawdę jasnowidzenie, hipnoza, no i ten stan alfa mózgu (tutaj trenujemy głęboki relaks). Spodobał mi się dział odnośnie wdzięczności i dziękowania każdej części ciała za to ile dobra daje człowiekowi. Może dziwne, ale coś w tym jest. :) Istnieje wiele metod relaksacyjnych, ale jak widać wszystko sprowadza się do jednej uniwersalnej- stanu alfa osiąganego przed zaśnięciem i po, w modlitwie czy medytacji i wierze.

roksa | 2014-09-11

To ten rodzaj książek ,które odmieniają twoje życie

chanelek | 2010-10-31
Przeczytana: 12 maja 2000

ciekawa dla osob w temacie i z zacięciem do samodzielnego praktykowania

ordoabchao | 2016-03-19
stemp | 2015-11-16