Pozytywne myślenie drogą do sukcesu

Wydawnictwo: Świat Książki
Denken Sie Groß
83-7129-383-6
psychologia, poradniki
poradniki

Myślenie pozytywne może zdziałać cuda. Zmienia nastawienie człowieka do świata ale też to, jak świat obchodzi się z człowiekiem. Autor udowadnia, że klucz do sukcesu leży w naszych rękach. Każdy może stworzyć sobie dobre, szczęśliwe i pełne życie, zaś książka ta poddaje pomysły, jak to zrobić.

źródło okładki: google

danielbk | 2013-12-21

Książka jest przeznaczona dla osób zainteresowanych sukcesem, w bardzo szerokim tego słowa znaczeniem - wyższym poziomem życia, szczęściem, pieniędzmi, przyjaźnią, szacunkiem i uznaniem. W każdym rozdziale znajdują się dziesiątki praktycznych zasad, wskazówek i środków, które pomagają wykorzystać potężną siłę myślenia i zaspokoić potrzebę sukcesu i szczęścia. Polecam.

sharifa | 2014-10-27

Książki tego typu skierowane są docelowo do ludzi pragnących osiągnąć sukces, a to błąd, ponieważ powinny być skierowane do wszystkich. Wciągająca i mądra, ukazuje potęgę umysłu, a dokładnie to jak nasze myślenie, postrzeganie i wyobrażenia wpływają na osiągane wyniki i jak, zmieniając myślenie, możemy zmienić nasze życie. Warto.

PS: Tytuł został bardzo nietrafnie przetłumaczony, autorowi chodziło bardziej o myślenie wielkimi kategoriami lub na wielką skalę (thinking big), aniżeli o myślenie pozytywne. Na początku, sugerując się tym tłumaczeniem, pomyślałam, że to pewnie książka w stylu "Sekretu". Na szczęście nie. Jest bardziej praktyczna niż teoretyczna - tj. zamiast New Age'owych teorii/wizualizacji znajdziemy w niej z życia wzięte przykłady.

qubiaqu | 2016-11-24
Na półkach: Ebook, Posiadam, Przeczytane