Odnaleźć miejsce w sercu, Dlaczego mamy bronić życia? Co powinniśmy wiedzieć o adopcji?

Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
837168844X
poradniki

Autorka psycholog, dyrektor Ośrodka Adopcyjno-Opiekuńczego w Sosnowcu, wieloletni pracownik poradnictwa rodzinnego, biegła Sądu Biskupiego, dzieli się z Czytelnikiem swoim doświadczeniem i wiedzą na temat małżeństwa, planowania narodzin, obrony życia i adopcji. Z rozdziału poświęconemu ostatniemu zagadnieniu dowiadujemy się, krok po kroku, jak i gdzie rozpocząć starania i przygotowania do adopcji, jakie prawa (wykaz przepisów) przysługują adopcyjnym rodzicom. W książce znajdziemy także wzruszające świadectwa pracowników Ośrodka Adopcyjno-Opiekuńczego i rodziców adopcyjnych oraz m.in.: Wykaz ośrodków adopcyjno-opiekuńczych w Polsce, Wykaz diecezjalnych wydziałów duszpasterstwa rodzin, z numerami tel. i adresami poczty elektronicznej doradców rodzinnych, Spis domów samotnej matki działających w naszym kraju.

Skierka | 2013-11-05
marta899 | 2011-01-10