Potęga pewności siebie. Doskonałe wyniki w każdej dziedzinie życia!

Wydawnictwo: MT Biznes
Jarosław

Dlaczego niektórzy ludzie odnoszą większy sukces niż inni? Ponieważ są pewni siebie! - Jaki jeden wielki cel wyznaczyłbyś sobie, jeślibyś wiedział, że nie może ci się nie udać? - Jakie wspaniałe rzeczy chciałbyś zrobić ze swoim życiem, gdybyś miał zagwarantowany sukces we wszystkich swoich staraniach? Poziom pewności siebie determinuje rozmiar celów, jakie sobie wyznaczasz, to, z jaką...

Poziom pewności siebie determinuje rozmiar celów, jakie sobie wyznaczasz, to, z jaką energią i determinacją koncentrujesz się na ich osiąganiu, oraz jak bardzo będziesz wytrwały w pokonywaniu przeszkód. Z tej wartościowej, praktycznej książki, opartej na pracy z ponad 5 milionami menedżerów, przedsiębiorców, handlowców i ambitnych ludzi z ponad sześćdziesięciu krajów, dowiesz się, jak rozwinąć w sobie niewzruszoną pewność siebie w każdym obszarze życia.Potęga pewności siebie wyjaśnia, jak można poprawić swoją „mentalną kondycję”, myśląc jak osoby, które osiągnęły szczyt w swoich dziedzinach. Będziesz powoli budować i utrzymywać coraz wyższe poziomy pewności siebie we wszystkim, co robisz. Pewność siebie pozwoli ci wyjść ze swojej strefy komfortu i podejmować ryzyko bez gwarancji sukcesu. Prowadząc cię krok po kroku, Brian Tracy pomoże ci zbudować fundamenty wiary w siebie, która będzie trwała przez całe życie. Odkryjesz, jak możesz ustalić, czego naprawdę chcesz, i uwolnisz osobiste siły, aby to osiągnąć.

Nauczysz się, jak:

- określać swoje wartości, żyć w zgodzie z nimi i w pełni wykorzystywać swój potencjał;
- wyznaczać jasne cele i sporządzać pisemne plany ich zdobycia;
- przez całe życie doskonalić się w wybranej dziedzinie i dbać o osobisty rozwój;
- zaprogramować podświadomość tak, aby odpowiadała w pozytywny i konstruktywny sposób na każdy problem lub trudność;
- zminimalizować swoje słabości i zmaksymalizować siły do większych osiągnięć;
- osiągnąć wyższe poziomy odwagi i niezwykłej wytrwałości.

źródło opisu: www.mtbiznes.pl

źródło okładki: www.mtbiznes.pl

exkonsumpcja | 2015-06-02
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2015
Przeczytana: 02 czerwca 2015

Jeśli siedzisz w temacie rozwoju osobistego i czytasz masę poradników, to pewnie wiele idei i pomysłów przedstawionych w "Potędze..." już znasz. Tak, mnie też ona nie zaskoczyła, ale z drugiej strony jest trochę jak kompendium wiedzy i dlatego jest potrzebna. Znajdziesz tutaj kawał solidnej wiedzy zebrany w małej zwięzłej książeczce. Jak na poradnik amerykański zaskakująco mało zapychaczy w stylu "zaraz zdradzę wam tajemnicę sukcesu" lub "na następnej stronie przedstawię niezwykle skuteczne narzędzia...". W całej książce naliczyłam może 3 - dobry wynik. Reszta to faktyczna treść. Nie ma też głupkowatych porad w stylu "Idź do fryzjera i na zakupy-zaraz poczujesz się pewniejsza siebie". Dużo z zawartych w książce wskazówek już wprowadziłam w swoje życie i mogę powiedzieć, że to działa. Dodam jeszcze, że gdybym "Potęgę..." czytała z markerem w dłoni i zakreślała wszelkie mądre i inspirujące cytaty, to pewnie podkreśliłabym z pół książki.

Podsumowując: nie znajdziesz tutaj cudownej...

Paulina Kwiatkowska | 2015-08-11
Przeczytana: 10 sierpnia 2015

"W życiu liczy się nie to, co Ci się przydarza, ale to, jak na to reagujesz. To nie karty, które otrzymałeś w rozdaniu, ale sposób, w jaki je rozdajesz, zdeterminuje, jak dobrze poradzisz sobie w grze życia. Twoim zadaniem jest świadoma decyzja o użyciu swojej siły woli do utrzymania jasności umysłu, zachowania pozytywnego nastawienia i najlepszego funkcjonowania" str 92

klaudia | 2016-08-11
Przeczytana: 10 sierpnia 2016

Na całe szczęście nie jest to książka, jaka bałam się, że może być. Obawiałam się, że znajdziemy tam porady typu zadbaj o siebie, powtarzaj sobie, że jesteś piękna itd. co w książkach o pewności siebie jest powszechnym zjawiskiem. Byłam w błędzie i świetnie. Uważam, że jest to kompendium żeby nie powiedzieć że biblia samorozwoju i pewności siebie. Wszystkie cenne informacje i rady zebrane w jednym miejscu. Mnóstwo praktycznych wskazówek na temat tego jak wydobyć swój potencjał oraz ćwiczeń które systematycznie wykonywane pozwolą nabrać całkowitej pewności siebie.

felipee86 | 2016-07-27
Przeczytana: 16 września 2015

To nie była moja pierwsza książka B. Tracy'ego - ale na pewno jedna z lepszych. Zamierzam sięgnąć po nią ponownie, gdyż znajduje się w niej wiele wskazówek o kreowaniu siebie i świata nas otaczającego. Z tego typu książek (psychologiczno-biznesowych/motywacyjnych) jedna z lepszych. Jedyny minus, który przykuł negatywnie moją uwagę to nadużycie słowa "musisz".

mgolab | 2015-09-23
Przeczytana: 2015 rok

Dzięki tej książce jestem innym człowiekiem - bardziej zmotywowanym, zdyscyplinowanym i konsekwentnym! Polecm ludziom, którzy nie wierzą w tego typu książki:)

trojkowicz | 2017-08-10

Jeśli czytałeś inne książki autora - daj sobie spokój .
Jeśli nie czytałeś - czytaj.

Multikasia | 2017-08-27
Na półkach: Przeczytane, Audiobook, 2017
Przeczytana: 27 sierpnia 2017

Uważam, że przerabiając ćwiczenia i przykładając się do pracy z tą książką można odnieść duży sukces

IlProfumoDeiLibri | 2015-10-07

O pewnosci siebie jest tylko tytul.

heranth | 2017-09-20
Na półkach: 2017, Przeczytane