Potęga pewności siebie. Doskonałe wyniki w każdej dziedzinie życia!

Brian Tracy Wydawnictwo: MT Biznes Seria: Psychologia Biznesu - MT Biznes poradniki
Katarzyna Sobiepanek-Szczęsna
MT Biznes
motywowanie psychologia biznesu
MT Biznes
poradniki
Katarzyna Sobiepanek-Szczęsna
Psychologia Biznesu - MT Biznes
motywowanie psychologia biznesu

Obowiązkowa lektura dla młodych osób, wkraczajacych w życie dorosłe, ale również dla osób dojrzałych.

Wreszcie skończyłam tę książkę! Jak ja miałam dość tych "mądrości"... Ale że mnie interesuje temat o rozwoju osobistym, stwierdziłam, że spróbuję zobaczyć jak zostanie omówiony temat nie od strony psychologa. Wybór padł na ten tytuł, a że o samoocenie wiem dosyć wiele, to stwierdziłam, że lepiej będę mogła śledzić myśli autora. Niestety nie zostało jasno określone w jakim...

Książka warta więcej niż 10 gwiazdek. Dlaczego?

B.Tracy we wszystkich swoich książkach daje różne ćwiczenia, które są udowodnieniem jego słów. Po przeczytaniu "Potęga pewności siebie" warto zarezerwować sobie kilka dni na to żeby wprowadzić w życie to, co zostało tu opisane.

Dla mnie ta książka jest pracą doktorską, która została zmniejszona do rozmiarów książki.

Nawet...

Bardzo dobra książka, bogata merytorycznie, nie przynudza. Można z niej wyciągnąć mnóstwo wartościowych rzeczy. Czytając ją momentami byłem zaskoczony w ilu podobnych lub niemal takich samych sytuacjach wspominanych w książce ja sam się znalazłem. Zachęcam do przeczytania bo naprawdę daje sporo do myślenia oraz działania.

"Liczy się nie to co Ci się przytrafia ale jak na to reagujesz" to jeden z wielu fragmentów, które można z tej książki dla siebie wyciągnąć.

Jak osiągnąć pewność siebie? Musisz najpierw zaufać sobie!
To proste - wieczorem PLANUJ, dnia następnego REALIZUJ.

Uważam to za największą wartość tej książki ale oczywiście jest tego więcej ;-)

Powodzenia!
Maciek

Coachingowy bełkot o tym, że trzeba wyznaczać sobie cele, wyjść poza strefę komfortu i żyć w harmonii z samym sobą doprawione banałami, że wszystko ma przyczynę i skutek.

Świetna pozycja!

Wnikliwa analiza osiągania sukcesu będąc autentycznym w swoim działaniu poparta przykładami. Dołączone ćwiczenia mogą okazać się pomocne w tym zakresie pod warunkiem, że zostaną uczciwie zrobione.

Mnóstwo przykładów jak to autor zmienił życie ludzi, którzy sięgnęli po jego książkę. Pewien mężczyzna przeczytał i teraz posiada willę wartą miliony, pewna kobieta była na seminarium, i teraz zarabia setki tysięcy dolarów, pewien Pakistańczyk bez grosza przy duszy dostał audiobooka i teraz ma dwie firmy warte miliony. A całość przyprawiona coachingowym bełkotem w stylu...

Pierwsza książka Pana Tracy, którą przeczytałam. Miałam obawy, że będzie "trudna", jednak niesłuszne. Jak na literaturę tego typu, to bardzo szybko poszło mi jej przeczytanie. Merytorycznie również całkiem dobra. Polecam i deklaruję, że na jednej książce tego Pana się nie skończy...

• Rozwój osobisty
  • Psychologia
  • 2020
  • Audiobook
  • Audiobooki

Brian Tracy Potęga pewności siebie. Doskonałe wyniki w każdej dziedzinie życia! Zobacz więcej