Czy świat się kończy? Nasze problemy ostateczne

Wydawnictwo: Salwator
literatura faktu
Maciej448

Czy dramatyczne wydarzenia, których jesteśmy świadkami, są oznaką czasów ostatecznych? Książka budzi grozę i strach. Zachęca do refleksji. Nie pozostawia złudzeń. Porusza m.in. tematy przepowiedni o losach Polski, odstępstw od wiary, scenariuszy zagłady, wizji końca świata w sektach, zagłady nuklearnej i ekologicznej. Autor opisuje problemy manipulacji genetycznych, aborcji i eutanazji, niszczenia rodziny i związanej z nią zapaści demograficznej. Książka adresowana do każdego, komu nie są obce nasze problemy ostateczne.

źródło opisu: http://www.salwator.com

źródło okładki: http://www.salwator.com

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!