Cześć, tato!

Wydawnictwo: Mila
jagarkar

Na stronach tej ciepłej i pełnej humoru książki spotkał się mistrz słowa, Józef Ratajczak, z mistrzem ilustracji, Bohdanem Butenko. Obaj panowie zabiorą nas do krainy Tatusiów, w której czytelnik już jest albo dopiero będzie - a jeśli będzie, to pomocnym dla niego przewodnikiem mogłaby się stać ta książka. Czytając ją, każdy Tatuś i nie tylko tatuś, dowie się, jaką rewolucją w jego spokojnym,...

Obaj panowie zabiorą nas do krainy Tatusiów, w której czytelnik już jest albo dopiero będzie - a jeśli będzie, to pomocnym dla niego przewodnikiem mogłaby się stać ta książka. Czytając ją, każdy Tatuś i nie tylko tatuś, dowie się, jaką rewolucją w jego spokojnym, dorosłym życiu może być pojawienie się uroczego, zupełnie niespokojnego szkraba.
Prezentujemy czytelnikowi nie publikowaną dotąd ni to opowieść, ni to pamiętnik wydarzeń i uczuć Józefa Ratajczaka, cenionego autora wierszy i opowiadań.

źródło opisu: Wydawnictwo Mila, 2007

źródło okładki: http://www.wydawnictwomila.pl/

Natalia | 2017-07-31

Najcudowniejsze w tej książce są ilustracje!

hadzia | 2013-11-01
Przeczytana: 30 października 2013