Okruszek rusza na Kraj Świata

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Książka z Rumakiem". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: EZOP Agencja Edytorska
Mateusz_Baca

"Dalszy ciąg przygód dzielnego Okruszka i strachliwego Szczurka, znanych najmłodszym Czytelnikom z powieści ""Okruszek z Zaczarowanego Lasu"". Tym razem dwaj przyjaciele wyruszają na Kraj Świata. Ich niezwykła wędrówka, pełna dramatycznych zdarzeń i zabawnych nieporozumień, wiedzie przez fantastyczne bajkowe krainy: niesamowitą Dolinę Wież, magiczne miasto Trubbe, budzący grozę kraj...

Tym razem dwaj przyjaciele wyruszają na Kraj Świata. Ich niezwykła wędrówka, pełna dramatycznych zdarzeń i zabawnych nieporozumień, wiedzie przez fantastyczne bajkowe krainy: niesamowitą Dolinę Wież, magiczne miasto Trubbe, budzący grozę kraj krasnoludów.
Mądrą, pełną humoru bajkę o przyjaźni, odwadze i pokonywaniu własnych słabości pięknie zilustrował Paweł Pawlak."

źródło opisu: Agencja Edytorska Ezop, 2008

źródło okładki: http://ezop.com.pl/produkty-dla-dzieci,produkt,okr...»