Mors, Pinky i archiwum pułkownika Bergmana

Okładka książki Mors, Pinky i archiwum pułkownika Bergmana Bohdan Butenko, Dariusz Rekosz
Okładka książki Mors, Pinky i archiwum pułkownika Bergmana
Bohdan ButenkoDariusz Rekosz Wydawnictwo: Esteri Cykl: Szkolny detektyw (tom 4) literatura dziecięca
literatura dziecięca

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

krótka o młodych dedektywach, ciekawa, interesująca polecam

krótka o młodych dedektywach, ciekawa, interesująca polecam

Pamiętam jak z zapartym tchem czytałam tą książke. Ponieważ nie nalezy ona do najgrupsztch przeczytałam ją dosyć szybko. Książka jest typem takim detektywistycznym. Spodoba się młodszym jak i starszym czytelnikom. Gorąco polecam

Świetna książka o Morsie i Pinky, którzy na wycieczce do gór poznają legendę o zaginionym archiwum pułkownika Bergmana. Potem wszystko poszło jak piorun. Morsowi udało się odnaleźć archiwum i pieniądze, które zostały przeznaczone na kolejną wycieczkę szkolną.

Znowu nudne...

Znowu nudne...

Czy naprawdę chcecie, żeby Wasze dzieci czytały książki pisane przez człowieka, który jest tak przepełniony nienawiścią wobec innych narodowości, że w trakcie wojny w Ukrainie zamiast pomagać uchodźcom nawołuje do nienawiści wobec nich?

Cieszę się że poprzednicy zwrócili uwagę na nieuzasadnioną niechęć autora do bezprawnie prześladowanego i gnębionego narodu ukraińskiego.
Może i powinno oddzielić się twórcę od dzieła, ale nasze dzieci mogą nie mieć tyle krytycyzmu.

moim dzieciakom sie super podobala, a to jest najwazniejsze - polecam goraco! do innych ktorzy oceniaja wg. pogladow autora. cancel culture?? naprawde?? myslalem ze tylko zachodni lewacy cos takiego robia... Przypominam ze oceniamy tu ksiazke a nie poglady autora! Co dalej? Bedziemy palic ksiazki politycznie nieporawnych autorow na stosach? Juz to mielismy i nic dobrego z tego nie wyszlo...

• Dzieciństwo
  • Zuzia przeczytała samodzielnie