II wojna światowa. Powstanie warszawskie

Książka jest przypisana do serii/cyklu "II wojna światowa". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: New Media Concept
7 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
II wojna światowa. Powstanie warszawskie
powstanie warszawskie
Pyniu85

W 70. rocznicę wybuchu II wojny światowej przedstawiamy ekskluzywne, pięknie wydane kompendium wiedzy o tamtych wydarzeniach. Kolejne tomy kolekcji to fascynująca podróż w przeszłość. Wzruszające wspomnienia świadków wydarzeń, mało znane fakty, kulisy największych operacji wojskowych, wielkie bitwy i genialni dowódcy, tajne pakty i międzynarodowe konferencje, niepublikowane wcześniej unikatowe zdjęcia - oto książki, które nikogo nie pozostawią obojętnym. Pamięć tamtych lat nie powinna nigdy przeminąć. Szczególnie w kraju nad Wisłą, który tak tragicznie doświadczyła historia XX wieku.

źródło opisu: Wydawnictwo New media 2009

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Uwielbiam całą tą serię, która dla każdego zainteresowanego, czy humanisty - będzie wspaniałą lekturą, a nawet prezentem :)
Doskonałe zdjęcia, twarda oprawa, dużo tekstu. Myślę, że warto uzbierać wszystkie tomy, chociaż jeśli ktoś zapragnie mieć tylko jeden - nie jest to zły wybór. Serdecznie polecam, bo warto.