Seks. Po 40 odkryj na nowo swoje silne strony

Wydawnictwo: MT Biznes
poradniki

Obszerny i wyczerpujący poradnik zdrowia seksualnego dla osób starszych.W miarę, jak jesteśmy coraz starsi, zmienia się nasza seksualność. Wielu starszych ludzi odkrywa, że seks nie przychodzi im już tak automatycznie, jak kiedyś. Pojawiają się obawy dotyczące zdolności osiągnięcia i utrzymania erekcji, skutki menopauzy, schorzenia prostaty, kwestie związane z estrogenową terapią zastępczą oraz wiele innych problemów.Saul Rosenthal, lekarz, absolwent Harvardu, pionier w dziedzinie badań i analizy problemów seksualnych osób starszych, ukazuje czytelnikom, że choć w miarę, jak stajemy się coraz starsi, zmienia się nasze życie seksualne, to świadome decyzje mogą nam pozwolić się cieszyć równie satysfakcjonującym i intensywnym seksem, jak w czasach naszej młodości.

niqqa | 2016-02-14
litpawel | 2015-07-31