Zgłosuj na książki roku 2017

6 (2 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
8391720500
sport
Mahdi

Książka dla zagorzałych fanów piłki nożnej, a zwłaszcza tych, którzy pragną posiadać chociaż minikompendium dotyczące największej piłkarskiej imprezy sportowej, jaką są Mistrzostwa Świata. Czytelnik znajdzie w niej doskonałą fabułę, przedstawiającą historię tychże, prezentację ciekawostek oraz informacje, o których zazwyczaj głośno się nie wspomina. Ponadto zawiera ona: dokumentację...

Ponadto zawiera ona: dokumentację wszystkich gier eliminacyjnych reprezentacji Polski (1933-2002), dokumentację 580 spotkań turniejów finałowych (1930-1998), leksykon uczestników mistrzostw świata (niemal 4000 biogramów) oraz ponad 100 reprodukcji zdjęć.

źródło opisu: http://www.biblionetka.pl/book.aspx?id=55328

źródło okładki: http://www.dobre-ksiazki.com.pl/namietnosc-swiata-...»

Mahdi | 2013-03-26

Cóż - sam napisałem:-) Generalnie poleciłbym tą książkę młodym czytelnikom, którzy dopiero pragną się zaznajomić z historią największej futbolowej imprezy świata. Zgadzam się z przedmówcą, który stwierdził, że po macoszemu potraktowałem eliminacje do imprezy - taki po prostu był mój zamysł, by skupić się generalnie na turniejach finałowych.

Marc | 2013-03-17

Kompedium wiedzy na temat mistrzostw świata, ciekawy język, fajna felietonowa forma.Minusem - brak zdjęć w kolorze i dość ulgowo potraktowane eliminacyjne fazy turnieju

książek: 2035
Siabal | 2015-01-17