Poza granicami wyobraźni

Tłumaczenie: Krzysztof Żak
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Okolice Nieskończoności". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Diogenes
Jenseits des Vorstellbaren
Zjawiska paranormalne
Igor

Śmiałość rozumowania, porywający język - to cechy wywodu Viktora Farkasa, który stara się związać w jedną całość wątki spraw niewytłumaczalnych. Krok po kroku autor odkrywa przed czytelnikiem tajemną naturę świata.

źródło opisu: Wydawnictwo Diogenes / Świat Książki, 1998

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Joorkan | 2014-10-08
Przeczytana: 08 października 2014

Nic ciekawego. Wielka zbieranina teorii i pseudofaktów, przytaczanych na siłę, podsumowywanych zazwyczaj przez autora stwierdzeniem, że tak naprawdę to niczego nie dowodzi i tak tylko sobie spekuluje, aby orzeźwić myślenie czytelnika. Może gdyby do tych "faktów" byłaby dołączana bibliografia, czytałoby się to znacznie lepiej.

norex | 2016-08-21

Mało rzetelna. Pseudonaukowa, próbująca opierać się na wymyślonych przez autora wydarzeniach.

yanko_wojownik | 2017-09-06
Jakub | 2017-04-23