Refleksje nad życiem po życiu

Tłumaczenie: Marian Młynarczyk
Wydawnictwo: Limbus
Reflections on Life After Life
83-85475-04-4
Kosa

Raymond A. Moody, Jr. - doktor filozofii, doktor medycyny - jest uczonym, wykładowcą i badaczem, znanym powszechnie autorytetem w dziedzinie stanów bliskich śmierci. Swoją pracę naukową na ten temat prowadzi od lat sześćdziesiątych.

Ciąg dalszy śledztwa doktora Moody'ego w sprawie życia po śmierci...

AliceWhite87 | 2014-05-11
Przeczytana: styczeń 2014

"Czy istnieje zycie po smierci?" Chyba kazdy z nas zadal sobie kiedys w zyciu to pytanie. Przeraza nas fakt tego "nieznanego" co nas czeka u schylku zycia. Ludzie sa podzieleni na tych co wierza w istnienie zycia po smierci i tych co temu zaprzeczaja. Wiec jak to w koncu jest? Czy istnieje zycie po smierci? Czy mozna "wyjsc" ze swojego ciala i widziec wlasna smierc i to co sie wokòl nas dzieje? Czy czlowiek posiada dusze? Czy to wszystko jest tylko wymyslem naszego umyslu? "Refleksje nad zyciem po zyciu" to kròtka ksiazka w ktòrej Raymond.A.Moody dzieli sie z nami swoimi refleksjami na temat zycia po zyciu.

Kamil Nebula | 2013-12-24

Ciąg dalszy słynnego "Życia po życiu". Relacje osób doświadczających doświadczeń z pogranicza śmierci.

Wiktoria Wasielewska | 2013-12-31
Przeczytana: 2013 rok

Na moje szczęście "Refleksje..." miałam w książce od razu z samym "Życiem po życiu" więc przeczytałam je "za jednym zamachem". Same refleksje, również zmuszają do refleksji.

jocisko | 2016-01-23

Jako epilog do Życia po życiu ;)

Rogalowski | 2016-11-21
ChiHeng | 2016-04-20