Sekret NLP czyli poznaj siebie, uporaj się ze złymi nawykami i zacznij prawdziwe życie

Tłumaczenie: Bartosz Sałbut
Wydawnictwo: Onepress
Get The Life You Want: The Secrets to Quick and Lasting Life Change whit Neuro-Linguistic Programing
978-83-246-2123-1
Agnieszka

Nie satysfakcjonuje Cię obecne status quo? Czujesz potrzebę znaczącej zmiany w swoim życiu? Masz w sobie ogromny potencjał. Potrzeba tylko odpowiednio silnego impulsu, by uwolnić drzemiącą w Tobie siłę! Co chcesz zmienić? -Pragniesz uwolnić się od toksycznych związków z innymi ludźmi? -Poprawić swój stan emocjonalny? -Osiągnąć większe sukcesy w życiu zawodowym i osobistym? -Odnaleźć w sobie...

Co chcesz zmienić?
-Pragniesz uwolnić się od toksycznych związków z innymi ludźmi?
-Poprawić swój stan emocjonalny?
-Osiągnąć większe sukcesy w życiu zawodowym i osobistym?
-Odnaleźć w sobie siłę woli, by konsekwentnie realizować ważne cele?

Koniec z niepotrzebnym faszerowaniem się lekami czy długotrwałymi sesjami terapeutycznymi. Precz z nieskutecznymi pseudoporadnikami! Richard Bandler pomógł tysiącom ludzi pozbyć się dokuczliwych fobii, lęków, niepokojów, uzależnień, złych nawyków i bolesnych traum. W swojej najnowszej książce prezentuje trzydzieści pięć niezwykłych technik NLP, dzięki którym zdołasz w krótkim czasie wprowadzić trwałe zmiany w każdej sferze swojego życia. Nauczysz się sterować własnym mózgiem i dowiesz się, jak osiągnąć to, o czym zawsze marzyłeś! To nie magia, to tylko NLP - to aż NLP!

źródło opisu: Okładka

źródło okładki: strona wydawcy

Michał | 2013-04-12
Przeczytana: 12 kwietnia 2013

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Książka dupy nie urywa. Więcej w niej marketingu niż "czystego nlp".

Cały nacisk kładziony jest na kręcenie własnym stanem emocjonalnym podczas wizualizacji za pomocą umysłu.

Czy to rewelacyjne metody? Nie. Na pewno w pewnym stopniu one nam pomogą i okażą się skuteczne. Nie mniej jednak zachęcające opisy na okładkach nieco oszukują, ponieważ wartość merytoryczna trochę rozczarowuje.

irka1998 | 2017-01-06
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 2016 rok

Serdecznie polecam tę książkę dla wszystkich którzy chcą się czegoś nauczyć o sobie. Pomaga zapanować nad stresem, i jest lepsza od wizyty u psychologa. Pomaga samemu rozwiązać problemy które nas męczą. Myślę że każdy ma jakieś wspomnienia które go bolą, porażki życiowe. Bandler pomaga sobie z nimi poradzić. I nie stara się mówić Ci co masz robić, albo dla czego to było źle. Nie każe ci się zmieniać ani pracować nad sobą latami. Pokazuje jak w jeden dzień zmienić złe odczucia na dobre. Zastąpić je po prostu sprawiając, że poczujemy się lepiej od razu. Odbudujemy siebie i swoje poczucie własnej wartości.

art3 | 2012-12-18
Przeczytana: 10 września 2012

Książka ciekawa, choć głównie opisuje pracę na

Nie omawia całego przekroju NLP, jedynie wąski jego wycinek.
Przydatna dla osób chcących poznać kilka, (skądinąd) bardzo skutecznych technik.

Janku Janecki | 2016-11-28

Tej o NLP również nie skończyłem.

Autor zalatuje mi hipokrytą gdy poczyta się jego życiorys.

Zzyciaksiazek | 2015-07-29
Przeczytana: wrzesień 2011

Osobom zajmującym się NLP – prywatnie lub zawodowo – nie trzeba przedstawiać Richarda Bandlera. Jest on Michaelem Jordanem samorozwoju i porusza się w tej tematyce tak sprawnie, jak Usain Bolt na bieżni.

„Sekret NLP” to kwintesencja wiedzy o programowaniu neurolingwistycznym. Wyciśnięta do ostatniego słowa esencja. W prosty sposób zaprezentowane zagadnienia i przejrzyście opracowane ćwiczenia.

Do rąk czytelnika trafia prawdziwy skarb. I to za cenę przyzwoitego obiadu. Tudzież dwóch kebabów na mieście. Lektura i wprowadzanie w życie rad Bandlera będzie z pożytkiem dla świadomości, podświadomości i organizmu. Czy warto? Ty decydujesz.

Mateusz W | 2016-10-31
Przeczytana: 2011 rok