Bajkowe kółeczka, czyli origami płaskie z koła

Wydawnictwo: BIS
poradniki

Tym razem przeniesiemy się w świat bohaterów ulubionych książek. Z kolorowych kółek wyczarujemy postaci krasnoludków, czarownicy, królewny Śnieżki, Małej Syrenki, Pippi Langstrump, a nawet Harryego Pottera! Technika origami płaskie z koła polega na odpowiednim składaniu kolorowych kół i modelowaniu z nich form, które należy następnie delikatnie podkleić na kolorowym kartonie. Wspaniała zabawa dla przedszkolaków i dzieci z młodszych klas szkoły podstawowej!

Malinka | 2012-02-08
kww | 2011-07-15