Gorsząca obietnica

Wydawnictwo: Amber
Enticing the Earl
romans historyczny
Amanda

Osławiony uwodziciel hrabia Sutton jest bardzo rozbawiony i zaintrygowany, gdy w jego rezydencji zjawia się urocza i subtelna dama, która... proponuje, że zostanie jego kochanką. Sutton domyśla się, że piękna nieznajoma nie zdradza mu całej prawdy o sobie. Chcąc poznać jej wszystkie tajemnice, przyjmuje propozycję. Od tego, czy odkryje sekrety nowej kochanki, zależy nie tylko jego szczęście, ale także życie...

źródło opisu: Amber, 2012

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Marianna | 2017-04-20
Przeczytana: 29 stycznia 2017

Przyjemny romans historyczny. Bardzo szybko się czyta. Liczne zwroty akcji. Duża dawka emocji i namiętności. Styl pisania autorki też na plus. Okładka również. Polecam.

rin4ev | 2016-06-03

Pełna pasji, erotycznych uniesień.Do tego tajemniczy skarb, morderstwo, porwanie. Wszystko to wymieszane w odpowiednich proporcjach może dać początek wyśmienitej historii, którą czyta się jednym tchem.
Ona nie jest naiwna, nie zakochuje się na zawołanie. On ma uczucia i nie jest zimnym draniem. Oboje borykają się ze swoimi demonami przeszłości.
Wadą jednak tej książki jest zakończenie, które jest bezbarwne w porównaniu do reszty. Historia kończy się nagle. Wszystko wyjaśnia się w jednej chwili co sprawia, że rosnące do tej pory emocje opadają nagle. Pozbawia to czytelnika subtelnej satysfakcji, dreszczyków związanych ze stopniowym uspokajaniem wybujałej wyobraźni.

Książkoholiczka | 2014-06-06

Ogólnie fajna, ale miejscami tak bardzo kojarzyła się z 50 shades, że moja opinia o tej książce spadła. Ogólny pomysł ciekawy, choć nic nadzwyczajnego, jak każdy romans.

Iwona | 2013-05-01
Przeczytana: 29 kwietnia 2013

Lekkie i przyjemne, trochę za słodka historia miłosna. Fajnie, że jest wątek przygodowy szkoda tylko, że taki prosty i przewidywalny.

alja | 2017-06-18

Świetna...