Allegro - kampania grudzień kat. romans

Gorsząca obietnica

Tłumaczenie: Agnieszka Kowalska
Cykl: Applegate Sisters (tom 6) | Seria: Love & Story
Wydawnictwo: Amber
Enticing the Earl
romans historyczny
Amanda

Osławiony uwodziciel hrabia Sutton jest bardzo rozbawiony i zaintrygowany, gdy w jego rezydencji zjawia się urocza i subtelna dama, która... proponuje, że zostanie jego kochanką. Sutton domyśla się, że piękna nieznajoma nie zdradza mu całej prawdy o sobie. Chcąc poznać jej wszystkie tajemnice, przyjmuje propozycję. Od tego, czy odkryje sekrety nowej kochanki, zależy nie tylko jego szczęście, ale także życie...

źródło opisu: Amber, 2012

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Cóż moge powiedzieć; moje pierwsze spotkanie z twórczością Nicole Byrd.

Jest ono udane ,ale szału nie ma .

Książka opowiada nam los Lauryn, pięknej wdowy, która aby odzyskać majątek teścia który przegrał dom w karty, udaje się do pewnego hrabii Suttona ;i składa mu tytułowa gorszaca propozycje. Ta jasnowlosa piękność oferuje mu swoje wdzięki (chce zostać jego kochanka )w zamian za niedawno wygrana posiadłość
Marcus od razu podejrzewa ze tajemnicza piękność nie jest tym za kogo się poddaje ,jednak jej oszałamiająca uroda robi na mężczyźnie takie wrażenie, że postanawia ze zaryzykuje dla namiętności.

Lauryn zmaga się jednak z poczuciem zdrady wobec zmarłego męża . Poza tym hrabia za nic nie znosi kłamstwa, wiec czy jej wybaczy, kiedy odkryje prawdę?
Mamy też wątek kryminalny.

Cóż mogę powiedzieć, książka jest dość miła. Sam związek i relacje pomiędzy para bohaterów i namiętne sceny są naprawde pełne emocji.

Sam pomysł z tym ze główna bohaterka oferuje zostanie kurtyna...

Marianna | 2017-04-20
Przeczytana: 29 stycznia 2017

Przyjemny romans historyczny. Bardzo szybko się czyta. Liczne zwroty akcji. Duża dawka emocji i namiętności. Styl pisania autorki też na plus. Okładka również. Polecam.

rin4ev | 2016-06-03

Pełna pasji, erotycznych uniesień.Do tego tajemniczy skarb, morderstwo, porwanie. Wszystko to wymieszane w odpowiednich proporcjach może dać początek wyśmienitej historii, którą czyta się jednym tchem.
Ona nie jest naiwna, nie zakochuje się na zawołanie. On ma uczucia i nie jest zimnym draniem. Oboje borykają się ze swoimi demonami przeszłości.
Wadą jednak tej książki jest zakończenie, które jest bezbarwne w porównaniu do reszty. Historia kończy się nagle. Wszystko wyjaśnia się w jednej chwili co sprawia, że rosnące do tej pory emocje opadają nagle. Pozbawia to czytelnika subtelnej satysfakcji, dreszczyków związanych ze stopniowym uspokajaniem wybujałej wyobraźni.

Książkoholiczka | 2014-06-06

Ogólnie fajna, ale miejscami tak bardzo kojarzyła się z 50 shades, że moja opinia o tej książce spadła. Ogólny pomysł ciekawy, choć nic nadzwyczajnego, jak każdy romans.

Iwona | 2013-05-01
Przeczytana: 29 kwietnia 2013

Lekkie i przyjemne, trochę za słodka historia miłosna. Fajnie, że jest wątek przygodowy szkoda tylko, że taki prosty i przewidywalny.

alja | 2017-06-18

Świetna...