Enticing the Earl

Cykl: Applegate Sisters (tom 6)
Wydawnictwo: Berkley Books
0425220974
angielski
Asik92

Selfless widow Lauren Applegate is determined to retrieve the deed to her father-in-law's estate—even if it means offering herself as a courtesan to the Earl of Sutton, who seized the land. But as time goes on, both just may find love where they least expect it.

źródło opisu: http://berkleyjoveauthors.com/book1016

źródło okładki: http://berkleyjoveauthors.com/book1016

Marianna | 2017-04-20
Przeczytana: 29 stycznia 2017

Przyjemny romans historyczny. Bardzo szybko się czyta. Liczne zwroty akcji. Duża dawka emocji i namiętności. Styl pisania autorki też na plus. Okładka również. Polecam.

rin4ev | 2016-06-03

Pełna pasji, erotycznych uniesień.Do tego tajemniczy skarb, morderstwo, porwanie. Wszystko to wymieszane w odpowiednich proporcjach może dać początek wyśmienitej historii, którą czyta się jednym tchem.
Ona nie jest naiwna, nie zakochuje się na zawołanie. On ma uczucia i nie jest zimnym draniem. Oboje borykają się ze swoimi demonami przeszłości.
Wadą jednak tej książki jest zakończenie, które jest bezbarwne w porównaniu do reszty. Historia kończy się nagle. Wszystko wyjaśnia się w jednej chwili co sprawia, że rosnące do tej pory emocje opadają nagle. Pozbawia to czytelnika subtelnej satysfakcji, dreszczyków związanych ze stopniowym uspokajaniem wybujałej wyobraźni.

Książkoholiczka | 2014-06-06

Ogólnie fajna, ale miejscami tak bardzo kojarzyła się z 50 shades, że moja opinia o tej książce spadła. Ogólny pomysł ciekawy, choć nic nadzwyczajnego, jak każdy romans.

Iwona | 2013-05-01
Przeczytana: 29 kwietnia 2013

Lekkie i przyjemne, trochę za słodka historia miłosna. Fajnie, że jest wątek przygodowy szkoda tylko, że taki prosty i przewidywalny.

alja | 2017-06-18

Świetna...