Post. Jak doświadczać życiowych przełomów?

Tłumaczenie: Krzysztof Pawłusiów
Wydawnictwo: Koinonia
Fasting
978-83-60124-80-2
poradniki
Anna Cieślar

Jak usłyszeć Boży głos? Jak poznać Jego wolę wobec twojego życia? Jakie są Jego plany wobec ciebie? Kogo powinieneś poślubić? Gdzie zamieszkać? Jaką pracę podjąć? Na jakim polu misyjnym służyć? Bez względu na to, co dzieje się teraz w twoim życiu, możesz wybrać post i modlitwę, by lepiej poznać Boga. On dostrzega w tobie wielką wartość. Kiedy zaczniesz pościć, możesz zobaczyć siebie Jego...

Jak usłyszeć Boży głos?
Jak poznać Jego wolę wobec twojego życia?
Jakie są Jego plany wobec ciebie?
Kogo powinieneś poślubić?
Gdzie zamieszkać?
Jaką pracę podjąć?
Na jakim polu misyjnym służyć?

Bez względu na to, co dzieje się teraz w twoim życiu, możesz wybrać post i modlitwę, by lepiej poznać Boga. On dostrzega w tobie wielką wartość. Kiedy zaczniesz pościć, możesz zobaczyć siebie Jego oczami.

Post oczyszcza ciało i pomaga zachować zdrowie, ale nade wszystko wprowadzi cię w głębszą relację z Bogiem. Gdy podejmujesz post, stawiasz się w miejscu, w którym możesz słuchać Boga, i przygotowujesz swoje serce na to, co Bóg chce ci przekazać.

źródło opisu: Wydawnictwo Koinonia, 2012

źródło okładki: http://www.koinonia.org.pl/files/jpg/p/post-FRONT%5B1%5D.jpg

Piotr Pawłowski | 2015-09-11
Przeczytana: 11 września 2015

Rzeczowa książka o poście, w amerykańskim, motywacyjnym stylu. Oryginalne podejście do tematu, ciekawy styl pisania, dużo odniesień do Pisma Świętego. "Post" motywuje do rozpoczęcia nowego etapu w życiu. Znajdziemy kilka praktycznych podpowiedzi, oczywiście przykładów z życia. Z książki przemawia autentyzm. Nie spodobał mi się siódmy rozdział.

jaroski | 2013-02-12
Przeczytana: 11 lutego 2013

Jeśli chcesz doświadczyć bliższej relacji z Bogiem - zacznij pościć. Autor przedstawia kilka rodzajów postu, od jednodniowego po czterdziestodniowy. Przytacza też wiele przykładów z Biblii, jak i wiele świadectw z życia osób, które zastosowały post. Post oczyszcza ducha i ciało. Już w trakcie czytania poczułem się zachęcony, by zacząć...

SirMariUs | 2017-06-16

Po przeczytaniu ksiazki na pewno trzeba sprobowac Postu opisanego w ksiazce

Bellcia | 2017-10-15
Przeczytana: 01 grudnia 2017