Poszukiwana, poszukiwany. Poradnik dla singli

Wydawnictwo: W drodze
How to Get a Date Worth Keeping
poradniki
sisiunia36

„Poszukiwana, poszukiwany” nie jest kolejną abstrakcyjną paplaniną na temat związków i pogoni za miłością, ale jest bardzo wciągającą i mądrą pozycją zawierającą instrukcje, które pomagają poznać siebie i właściwie pokierować swoim życiem „miłosnym”. Henry Cloud to znany amerykański psycholog kliniczny, a także popularna osobowość telewizyjna i radiowa. Jest autorem wielu książek, z których...

Henry Cloud to znany amerykański psycholog kliniczny, a także popularna osobowość telewizyjna i radiowa. Jest autorem wielu książek, z których kilka osiągnęło wielomilionowe nakłady.
Od ponad dziesięciu lat Cloud prowadzi warsztaty i seminaria dla singli. Uczy ich, jak skutecznie umawiać się na randki, w jaki sposób pokonać własne ograniczenia i zdobyć wymarzonego partnera. Efekty tej pracy, zaprezentowane w książce, mówią same za siebie.

„W umawianiu się na randki, podobnie jak w innych dziedzinach życia, nie chodzi po prostu o »trudny rynek«. Nie jest to głównie sprawa liczby i dostępności mężczyzn i kobiet do wzięcia. To w dużo większym stopniu sprawa twojej dostępności i tego, czy jesteś otwarty na tworzenie związku. Taki jest mój punkt widzenia i tego się trzymam. Moją misją w tej książce jest pomóc ci w odzyskaniu zdrowia i otwartości w tej dziedzinie życia, tak że będziesz w stanie nie tylko znaleźć kogoś, z kim się umówisz na randkę, ale i będzie to ktoś wart podjęcia z nim wspólnego życia”.

źródło opisu: http://www.wdrodze.pl/opis,881,Poszukiwana__poszuk...(?)

źródło okładki: http://www.wdrodze.pl/opis,881,Poszukiwana__poszuk...»

Agnieszka | 2016-08-19
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, ROK 2016
Przeczytana: 29 maja 2016

Pozycja obowiązkowa dla każdego, kto chcę poprawić relację między ludzkie, kto szuka nie tylko swojej drugiej połówki ale szuka fajnych znajomości, przyjaźni. Warto zastosować się do porad, nawet jeśli singlem pozostaniecie życie dzięki tej książce może stać się trochę ciekawsze, przełamiecie nieśmiałość a o to chodzi przecież! By się nie zamykać. Powodzenia!

Ala | 2016-01-28
Na półkach: Przeczytane, W 2016
Przeczytana: 28 stycznia 2016

Największe rozczarowanie ever! Ta książka jest po prostu słaba. Niczego nie wnosi. Sytuacje i dialogi są napisane takim językiem, że z kilometra wyczuwa się, że nie mogły zdarzyć się naprawdę, a autor zachęca do bawienia się uczuciami innych ludzi, żeby poznać siebie naprawdę.
Jedno ogromne NIE!

jane | 2016-01-04

Świetna, konkretna i dająca nadzieję ;)

Sandri | 2015-07-23

„Poszukiwana, poszukiwany. Poradnik dla singli” autorstwa Henry’ego Clouda to książka adresowana dla osób samotnych, mających problem ze znalezieniem drugiej połówki. Książka zawiera wiele ciekawych porad dla poszukujących, mobilizuje do aktywnego działania, zmiany własnego postępowania, pracy nad sobą oraz pozytywnego myślenia. Bo przecież aktywny, pewny siebie i uśmiechnięty człowiek jest najlepszym kandydatem do stworzenia udanego związku.

Fragile | 2014-06-19
Na półkach: Przeczytane, Lepsze życie