Belive that you can
978-83-60124-45-1
religia
Agata

W tej książce odkryjesz: Pięć etapów marzenia, jak je rozpoznać i przejść przez każdy z nich. Co możesz zrobić, kiedy realizacja twojego marzenia wydaje się odległa lub niemożliwa. Jak walczyć o swoje marzenie i nie rezygnować, aż się spełni. Nie pozwól, aby ktokolwiek odebrał ci to, co Bóg już ci pokazał! Nic nie może powstrzymać marzenia, które daje ci Bóg. Spełnianie swoich marzeń...

W tej książce odkryjesz:

Pięć etapów marzenia, jak je rozpoznać i przejść przez każdy z nich.
Jak walczyć o swoje marzenie i nie rezygnować, aż się spełni.
Nie pozwól, aby ktokolwiek odebrał ci to, co Bóg już ci pokazał!

Nic nie może powstrzymać marzenia, które daje ci Bóg.
Spełnianie swoich marzeń nie jest łatwe. Wymaga wielu wysiłków i wytrwałości, a także wiary w Boga i w wizję, którą On dał. W książce Uwierz, że możesz Jentezen Franklin przynosi ci pełne mocy przesłanie nadziei: możesz tego dokonać!
Korzystając z osobistych doświadczeń i przykładów zaczerpniętych z życia postaci biblijnych, które realizowały swoje marzenia aż do końca, Franklin pokazuje, jak odkryć i wypełnić wizję, którą Bóg ma dla twojego życia. Dzięki tej książce dowiesz się, czego potrzebujesz, aby urzeczywistnić swoje marzenia.

Jentezen Franklin to popularny mówca konferencyjny, a jego program telewizyjny Kingdom Connection (Łącze z Królestwem) transmituje każdego tygodnia wiele krajowych i międzynarodowych sieci telewizyjnych. Franklin jest również autorem kilku bestsellerów, takich jak Fasting (Post), który przez wiele tygodni pozostawał na liście najlepiej sprzedających się książek według New York Timesa. Razem z żoną, Cherise, wychowują piątkę wspaniałych dzieci./http://www.koinonia.org.pl/index.php?p=productMore&iProduct=169

Magdalena | 2011-03-02
Przeczytana: 2010 rok

Zarówno tytuł jak i okładka książki tchną pewnym rodzajem "amerykańskości", od której zwykle stronię, a jednak - ku mojemu zadziwieniu - ten autor zdołał naprawdę ująć mnie za serce i zbudować mojego ducha. Mogę śmiało powiedzieć, że odkąd przeczytałam tę książkę wzrosła moja zdolność rozpoznawania i podążania za pragnieniami, które Bóg wkłada w moje serce. Bardzo poruszyły mnie też treści przekazywane na stronie www autora - szczególnie projekt Life Speakers, przeciwstawiający się handlowi żywym towarem i inne działania na rzecz osób szczególnie uciśnionych i pozbawionych pomocy we współczesnym świecie.

Sławomir | 2016-01-12

Bardzo ciekawie napisana książka. Treść pozwala odkryć niezrozumiałe zakamarki naszego wnętrza. Polecam.

Wiola | 2011-07-19
Na półkach: Ulubione, Mam, Przeczytane
Przeczytana: 04 października 2010

Zmienia życie. Bardzo zachęcająca pozycja.

ada2104 | 2016-01-25
hadesoslo | 2016-10-31