O rodzinie w 60 minut

Wydawnictwo: Wydawnictwo Credo
The sixty minute family
poradniki
Arek Szymczak

Ta książka to prawdziwy niezbędnik życia rodzinnego! Napisana w sposób przyjazny, serdeczny, z empatią, łączy delikatność z humorem. Przeznaczona jest dla każdego, kto chce osiągnąć poczucie szczęścia i spełnienia w małżeństwie i rodzinie. Całość ujęta jest w formie dziesięciu „lekcji życia”, z których każda porusza osobny temat, m.in.: jak znaleźć czas dla rodziny w zagonionej codzienności, odkryć pozytywną siłę zachęcania, nauczyć się słuchać innych, ustrzec małżonków przed wzajemnym oddalaniem się i poczuciem obcości, dostrzec i zrozumieć znaczenie tradycji i zwyczajów. Książka niezwykle prawdziwa, bowiem autor, odnosząc się do scenariuszy, które pisze samo życie, czerpie również z własnego doświadczenia.
Czyta się ją jednym tchem.
Poświęć jej sześćdziesiąt minut.
Naprawdę warto!

źródło opisu: Wydawnictwo Credo, 2011

źródło okładki: http://sklep.credo.org.pl/pl/o-rodzinie-w-60-minut-rob-parsons.html

Maria_M | 2016-03-10

Mądra ,lekko napisana. Każdy z zamiarem założenia rodziny powinien ja przeczytać.

Arek Szymczak | 2012-12-31

Naprawdę odkrywcza. Nie spodziewałem się, że aż tak bardzo. Bez moralizatorstwa. Napisana jak dla normalnego człowieka :]

Prymcia | 2016-05-03
Przeczytana: 03 maja 2016