Nieznajomy w moim grobie

Tłumaczenie: Wojciech Kallas
Wydawnictwo: C&T Crime & Thriller
A Stranger in My Grave
Liza

W życiu Daisy nie wszystko może układa się tak, jakby chciała. Kochający mąż to jedno, ale brak dzieci to drugie... Kiedy jednak podejmuje decyzję o adopcji, jest już spokojniejsza. Tyle że na krótko. Bo teraz przytłoczył ją nowy problem. i to bardzo dziwny. Daisy przyśnił się jej własny grób - z datą śmierci sprzed czterech lat... Skąd takie sny? I czy nie mają jakiegoś związku z...

Bo teraz przytłoczył ją nowy problem. i to bardzo dziwny. Daisy przyśnił się jej własny grób - z datą śmierci sprzed czterech lat... Skąd takie sny? I czy nie mają jakiegoś związku z rzeczywistością?
Dlatego Daisy wybierze się na cmentarz...

źródło opisu: http://literacki24.pl/

źródło okładki: http://literacki24.pl/

Sylwia_317 | 2018-07-10
Przeczytana: 10 lipca 2018

Książka zupełnie nie przypadła mi do gustu. Do połowy czytało się ją ciężką, do tego stopnia, że zaczynałam ją 3 razy. Historia zawarta w książce nie zaciekawiła mnie i nie była przekonywująca. Mam wrażenie, że książka jest niedopracowana.

Lamika | 2016-12-05
Przeczytana: 07 maja 2013

Ta ramotka mogłaby być komedią pomyłek, gdyby nie to, że jest śmiertelnie poważna. Kiedy na końcu następuje rozwiązanie zagadki przypomina to rozsupływanie nitek, z których chyba nie wszystkie prowadzą do kłębka.
Dobre do czytania w autobusie, czas zajmie, a przystanku się nie przejedzie.

Liza | 2012-12-16
Przeczytana: 16 grudnia 2012

Ciekawa intryga i fabuła, ale mam kilka ale. W książce jest kilka niedociągnięć.